0505 579 17 20

Ce Belgelendirme

Bir sağlık ve güvenlik işareti olan CE İşaretinde, ürünlerin yada cihazların Avrupa Birliği´nde bulunan ülkelerin piyasalarında, pazarlarında rahat bir şekilde dolaşabilmesi için gereklidir. Ülkelerin mevzuatlarına ve şartlarına uygun olarak üretilmesi için bazı standartlar bulunmaktadır. Bu kapsamda Avrupa Birliği´nde yeni hazırlanan yeni yaklaşım politikalarına uygun olarak üretim aşamaları ve ürün üretiminin yanı sıra kullanımın sonrasında da insan sağlığı ve çevre uygunluğu önem teşkil etmektedir. Bu işaretin bulunduğu ürünler ve cihazların güvenli olduğu gösterilmektedir.

Biz Florya Cert olarak Ce Belgelendirme hizmetini sizlere Türkiye´nin heryerinde verebiliyoruz. Bu alanda hizmet almak istediğiniz ürün ile ilgili detayları kısa başlıklar ile tarafımıza iletmeniz dahilinde en kısa süre içerisinde sizlere en uygun teklifleri hazırlayacak ve sunacağız.

Ce işareti ilgili direktiflere uygun olan ve tüm uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğinizi gösteren bir işarettir. Amacına uygun olarak ürünlerin kullanılması halinde ürünlede can ve mal güvenliği, hayvan, bitki ve çevreye zarar vermeyeceği sağlanmıştır. Daha net bir ifade ile bu ürünlerin güvenli ürün olduğu tescilli olacaktır. Yurt dışına göndereceğiniz ürettiğiniz ürünlerin AB pazarında satılmasını istiyorsanız Birliğin direktiflerinin biri yada bazılarının kapsamında yer alan bir ürün ise ilgili ürün iin CE markası olmak zorundadır. "Avrupaya Uygunluk" anlamına gelen "Conformité Européene" CE Fransızca kökenlidir. Üretim yapanların CE işaretini ürettikleri ürünlerin üzerlerinde, ambalaj kısımlarında yada ürün ile ilgili bilgilerin olduğu tüm dökümanlarda kullanması gerekmektedir.

CE BELGELENDİRME HİZMETİ

Ce belgesi olarak karşınıza çıkan bu hizmetimiz aynı zamanda Ce markası, Ce sertifikası, Ce işareti olarak da adlandırılabilmektedir. İlgili belge ve işaretin imalat yapan firma tarafından edinilmesi gerekir. Ürünlere basılan bir marka olarak düşünebilirsiniz. İlgili işaretin anlamı ürünün sağlık ve güvenlik açısından onayıdır. Üretim yapan firmaların ürettikleri ürünlerine CE işareti basması ilgili ürün ile ilgili tüm hukuki ihtiyaçların tedarik edildiğini ve bunların yanı sıra Avrupa´nın tüm alanında piyasaya sunulabileceğini sağlamaktadır.

Florya Cert firması ihtiyacınız olan CE BELGESİ alımı için tüm süreci alanında uzman danışmanları ile takip etmekte ve bu alanda başarılı sonuçlar alabilmeniz için sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ce danışmanlığı hizmetini en uygun fiyatlara alabilmek için hemen firmamıza ulaşın ve sizler için en iyi teklifleri alın.

Ürünlerini Avrupa´ya sunmak, ihraç etmek isteyen tüm firmalar CE belgesini Florya Cert Danışmanlk ve Belgelendirme firmasından alabilmektedir. İstanbul ilinde yer alan firmamız Ce belgesine ihtiyaç duyan Türkiye´nin her bölgesinde, her yöresinde faaliyetlerini sürdüren firmalara hizmet verebilmektedir. Profesyonel hizmet alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Dış ticarete konu olacak olan ürünler üzerinde CE işareti bulunmaz ise özellikle AB´de bulunan ülkelere bu ürünlerin ihraç edilmesi mümkün değildir. Türkiye´nin iç pazarında ise mevzuat uyumu kontrol edilmekte ve zorunlu olan uygulamaya girmiş olan ürünlerin yönetmelik alanındaki bulunan ürünlerinde Ce işareti bulunması gerekmektedir. CE işareti bulunmayan ürünlerin Türkiye piyasasında satışıda mümkün olmamaktadır.

CE İşareti (CE Belgesi) Faydaları

* Ürünlerinizin Avrupa Birliği pazarında rahat ve serbest bir şekilde dolaşımını sağlamaktadır.
* Sanayicilerin ürettikleri ürün ve diğer ekipmanların ülke içinde veya ülke dışında pazarlama faaliyetlerini yapabilmesi için tüm ürünlerin üzerinde CE işareti bulunmak zorundadır.
* Avrupa Birliği teknik mevzuatına uygunluğunu CE işareti belirlemektedir.
* Ürün ile ilgili CE işaretinin üründe yer alması bir bakıma ürünün pasaportu niteliğindedr.
* Ce işaretinin olduğu ürünler kaliteyi göstermektedir.
* Ce işareti olmayan ürünler emniyetsiz olarak görülür, nitelenir ve hem iç pazarda hemde dış pazarda arz edilemezlerdir. Bu nedenlerden dolayı ürün kalitesiz bir ürün olarak kabul görür.
* Avrupa Birliği ülkelerindeki norm ve yasalar bakımından CE işaretinin olduğu ürünlerin geri çevrilmesi mümkün olmamaktadır.
* Ürün üzerinde CE işareti olması ürünün yeni yaklaşım direktiflerine uygun olduğunu göstermektedir.

CE İşareti (Belgesi) Nasıl Alınır?

Ürettiğiniz ürünler için CE belgesi alabilmek için ürünün piyasaya sunulmadan önce ilişkilendirilmesi gerekir. Bu Ce işareti ilişkilendirmesi için ürün üreticisi sorumlu olmaktadır. Üretici firmanın ürünü için CE işareti alabilmesi için Florya Cert firması olarak sizlerin yanındayız. Tüm süreç  ile ilgili yapacağımız görüşmede sizleri bilgilendiriyor ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını sizlere sunuyoruz. Bu alanda kısa süre içerisinde bir ürün için gerekli olan CE İŞARETİ adına tüm başvuruları yapmakta ve ilgili dökümanlar ile kısa süre içerisinde sizleri bu işaretin sahibi olmayı sağlamaktayız. Konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler ve teklif talepleri adına bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum