0505 579 17 20

Ce Belgesi Danışmanlığı

Sektöre uzman ve tecrübeli kadrosu ile yeni bir soluk getiren Florya Cert ile artık CE Belgelendirme çok kolay. Ce belgesinden ve işaretinden bahsetmek gerekirse Avrupa Direktifleri ile ilgili ürünlerin uygunluğunu incelemekte ve ilgili kuruluşlar tarafından bu ürün uygunluklarının değerlendirilmesi bağlamında başarılı bir şekilde iliştirme hakkı tanınmaktadır. Ürünleri üreten firmalardaki gerçekleştirilmiş olan uygunluk değerlemeleri neticesinde onaylanan kurumlarca direktifler kapsamında CE Sertifikanız yayınlanacaktır. Tüm bu süreç genel anlamda CE BELGELENDİRME SÜRECİ kapsamında olacaktır. Florya Cert olarak Ce belgelendirmesi faaliyetlerimiz ile hemen her sektörün ihtiyacı olan bu danışmanlık hizmetini vermekteyiz. Teknik bilgisi, donanımı yüksek olan uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize daima özenli, iş bitirici özellikleri ile danışmanlarımız profesyonel bir hizmet sunar. Test ve sertifikasyon süreçlerinizin tamamını başarılı bir şekilde yönetmekte ve eğitmenlerimiz ile sizlere en iyi eğitimleri vermekteyiz.

CE BELGESİ DANIŞMANLIĞI


Cihazlar veyahut ürünler için Avrupa Birliği sınırları içerisinde yer alan ülkelerin tüm pazarlarında rahat bir şekilde sizlerin ürettiği ürünlerin dolaşımı, satılması gibi işlemlerin yapılabilmesi adına gerekli tüm şartlara uygunluklarınızı bu işaret ile sağlarsınız. CE işareti bir çok detaya inilmesini sağlar ancak öncelikli olarak ürünün sağlık ve güvenlik açısından onay aldığını belli eder. CE işareti ile AB tarafından yazılan yeni yaklaşım politikalarına uygun olarak üretimlerinizi yaptığınızı sunar ve ürünlerinizde insanların sağlıklarına, doğaya olan uygunluklara dikkat ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

Florya Cert olarak
ce belgesi danışmanlığı hizmetimiz ile hangi şehirde olursanız olun sizlerin hizmetinde oluyoruz. Ce işaretine sahip olarak ürünlerinizi Avrupa Birliği sınırları içerisinde rahat bir şekilde satılmasını sağlayabilirsiniz. CE işareti ürünün imalatını yapan firma tarafından ürüne basılabilmekte ve bu işareti ürünü üretene firmanın alması gerekmetkedir. CE işaretinin bir marka gibi görülmesi kesinlikle yanlıştır. CE işareti olan ürünlerin tüm süreçlerın hukuki ihtiyaçları karşıladığı, gereken tüm kurallara uyulduğu ve piyasaya rahat bir şekilde arz edilebileceği anlamına gelmektedir.

ÜRÜNLERİNİZİN AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİNE İHRAÇ EDİLMESİ

Ürettiğiniz ürünlerin AB´ye üye olan ülkelere ihraç edilmesi için istenilen bu işaretin alınması için en iyi danışmanlık hizmetlerini Florya Cert firmasından alabilirsiniz. İstanbul ili merkezli çalışan Florya Cert firması her türlü Sistem Belgelendirmesi, Ürün Belgelendirmesi, Kalite Belgelendirmesi ve Test işlemleri için sizlerin yanındadır. Nerede olursanız olun, firmamız adresinizde sizlere gerekli eğitimleri uzman danışmanları ile sunmakta ve ilgili belgeleri almanız için gerekli adımları atmaktadır.

Unutmamalısınız ki ürünlerde yer alan CE işaretleri aslında tüketiciler için değildir, bu işaret ürünleri kontrol eden, kontol altına alan ülkedeki görevliler içindir. Ce işaretinin entegre edilmediği ürünlerde güvenlik ve sağlık açısından sorun olduğu düşünülmektedir. CE işareti olmayan ürünler AB pazarında kesinlikle piyasaya sürülememekte ve satışları yapılamamaktadır. Verimsiz bir ürüne sahip olmamak için öncelikli olarak üretim aşamalarınızda CE Belgesi Danışmanlığı hizmeti almanızı önermekteyiz. Ürettiğiniz ürün sizin için muhteşem olabilir, harita olabilir ancak CE belgesini alamazsanız ve ürüne ce işaretini ilişkilendirmezseniz malesef bu ürün AB direktiflerine uygun üretilmemiş olarak kabul edilecektir. Avrupa Birliği üye ülkelerinde kesinlikle ürünlerin pazarlamasına müsaade edilmeyecektir.

En çok talep gören ve firmamızdan bilgi talep edilen belgelendirmeler kapsamında yer alan başlıkları sizlere sunuyoruz. Bilmenizi isteriz ki; Florya Cert olarak herhangi bir iş kolunda, herhangi bir üründe CE işareti ilişkilendirme aşamaları için sizlerin yanında ve hizmetindeyiz.

305/2011/EU Yapı Malzemeleri Regülasyonu kapsamında CE Belgesi
89/686/EEC Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
92/42/EEC Sıcak Su Kazanları Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
93/42/EEC Tıbbi Cihaz Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
95/16/EC Asansör Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
97/23/EC Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2000/14/EC Gürültü Emisyonu Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2004/108/EC Elektromanyetik Uyumluluk Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2006/42/EC Makine Emniyeti Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2006/95/EC Alçak Gerilim Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2009/105/EC Basit Basınçlı Kaplar Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2009/142/EC Gaz Yakan Cihazlar Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi
2010/35/EU Taşınabilir Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği kapsamında CE Belgesi

ve daha fazlası için hemen bizleri arayabilirsiniz.

CE Belgesi ihtiyaçlarınız ve Ce işareti almak için izlemeniz gereken yol ile ilgili bilgi alabilmeniz için yapmanız gereken hemen bizi aramaktır. Florya Cert firması sitesinde yer alan numaraları arayarak en iyi bilgileri alanında uzman danışmanlardan alabilirsiniz.

Danışmanlarımız sizden gelecek telefonları beklemektedir. Detaylı bilgi edinmek ve en iyi fiyatlardan CE Belgesine sahip olmak için hemen bizi arayın...


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum