0505 579 17 20

Ce Belgesi Danışmanlık

Conformité Européenné anlamına gelen Avrupa Uygunluk olarak bilinen CE, Avrupa Topluluk ve Mevzuatlarında kabul eden diğer ülkeler için uygunluk anlamı taşır. AB komisyonları aracılığı ile yayımlanmış olan direktirler içerisinde ürünlerin güvenlikleri, emniyetleri, sağlık bakımından tüm uygunluğunu inceler. Bu  ürünlerin uygunluk sağlaması ile serbest dolaşımı mümkün olur. CE İşareti Avrupa Birliği´nde teknik olan mevzuatların uyumluluğunu sağlayabilmesi amacıyla 1985 senesinde benimsenmiş olan Yeni Yaklaşım Direktifleri ile Yönetmelikleri kapsamları dahilinde bulunan Ürünlerle alakalı olup ilgili ürünleri Avrupa Birliği´nin temek gereklerine uygunluğu, bu gerekliliklerden geçtiğini belirten işarete denilmektedir.

CE işareti olan ürünler kalitesini açığa çıkarabilen ürünlerdir. Güven verir. Ce işaretine sahip olan ürünlerin üretici firmaları veya markaları ayrıca birçok avantajdan yararlanır. Firmaların ürettikleri ürünlerin Avrupa´da rahat bir şekilde satılabilmesi imkanını CE Belgesi sağlar.Bu belgeyi almaya hak kazanan ürünler, firmalar ürünlerine CE işaretini ekleyebilmekte ve bu sayede ürünlerinin Avrupa Birliği´nin Yeni Yaklaşım Direktiflerine uygun olarak imal edildiğini göstermiş olurlar. Bu ürünler Avrupa´da yer alan tüm ülkelerdeki gereksinimleri karşılamıştır.

Ce belgesi danışmanlığı hizmeti veren Florya Cert bu alanda en iyi danışmanlar, eğitmenler ve personel ile işlemlerini sağlamaktadır. 
Yalnızca bulunduğumuz şehirde değil, Türkiye´nin heryerinde birçok kurum, kuruluş ve marka için ihtiyaç olduğu anda hizmet sunabiliyoruz. CE Belgesi almak için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilmek için incelediğiniz kurumsal sitemizde bulunan irtibat numaraları veya e-mail adresleri ile iletişim kurabilirsiniz.

CE BELGESİ DANIŞMANLIĞI

Ce Belgesi alabilmek için danışmanlık faaliyetlerimizden yararlanarak bu işaretin firmanıza, ürünlerinize sağladığı birçok avantajdan yararlanmış olursunuz. Firmanızın Avrupa´da ürünlerinin rahat dolaşımı ve ticaretinin daha basit, güvenilir bir şekilde sürebilmesi için CE Belgesi ihtiyacı bulunur. Tüm sektörler ve tüm ürünler için bu olmazsa olmazdır. Rahat bir şekilde ürünlerin birçok ülkede satılabilmesi için gerekir. CE belgesini firmamızdan alacağınız danışmanlık hizmetiyle birlikte ürün piyasaya sürülmeden önce alabilirsiniz. Öncesinde ürün ile ilgili değerlendirmeler ve denetimler yapılmaktadır. Bu aşamalardan iyi bir şekilde geçebilmek için Florya Cert´in tecrübeli danışmanlarından hizmet almanızı öneririz.

Firmaların CE Belgesi Alması kendilerine birçok alanda fayda sağlamakta ve aynı zamanda avantajlarını sunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse, bu işarete sahip olan ürünleriniz farklı ülke pazarlarında rahat bir şekilde satılabilir, önüne engellerin çıkması CE Belgesine sahip olması ile engellenir. Ce belgesine sahip olan firmalar markalarına değer katacaktır. Marka değerinin yükseltilmesi için CE belgesi olmazsa olmazdır. Gelişen teknoloji ile beraber heryerden her ürüne erişim mümkünkdür. Ürünlerinizin elektronik ticaret yolu ile satışlarını yaptığınızda satın alan kişinin ülkesine gidebilmesi için CE belgesi ve işaretine ihtiyacı vardır. Firmaların yurt dışı pazarında tanınabilir olması için CE belgesine ürünlerin sahip olması gerekir, işte bu alanda devreye biz giriyor ve hangi şehirde olursanız olun, hangi sektörde olursanız olun sizlere CE BELGESİ DANIŞMANLIĞI Hizmeti sunuyoruz.

CE BELGESİ ALMAK

Ce belgesi alabilmek için bizden destek almanız yeterli olacaktır. Başvuru aşamasından, değerlendirme aşamasına, belgenin elde edinimine kadar firmamız ve personellerimiz ile tüm süreci takip ediyoruz. Ce belgesi firmanın ve ürünlerin kalite bakımından olmazsa olmazıdır. CE işareti bulunan ürünlerin denetimlerden çok rahat bir şekilde geçtiği ve kalite açısından akılda kalan soruların tamamını ortadan kaldırdığı bilinmektedir. Bu belgeyi almaktaki temel amaç ürünlerin AB pazarında rahat bir şekilde satışa sunulabilmesidir. Ce belgesi bulunan firmaların  Avrupa Birliği tarafından düzenlenen yönergeleri benimsediği bilinir. Daha fazla müşteriye, daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için CE belgesi almanız gerekir. Ürünlerde, hizmette CE Belgesi bulunması sağlık, güvenlik açısından tüm gereksinimleri karşıladığınızı gösterir. CE belgesi olan ürünlerin insan sağlığına, çevreye karşı duyarlılığı ortadadır.

Üretici firmaların CE işaretine sahip olmasını istediği ürünleri için Florya Cert ile görüşmesi yeterli olmaktadır. Üreticilerin ürünlerini pazara sunmadan önce tasarım aşaması, imalat aşaması, paketleme teknikleri v etiketleme seçeneklerinden sorumlu olanların CE belgesi için başvuru yapmak istediği anda yanındayız.

CE İşareti / Belgesi Gerektiren Yeni Yaklaşım Direktifleri

- 92/42/AT Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair Yönetmelik
- 90/384/AT Otomatik Olmayan Tartı Aletleri Yönetmeliği
- 89/686/AT Kişisel Koruyucu Donanım Yönetmeliği
- 94/9/AT Muhtemel Patlayıcı Ortamda Kullanılan Teçhizat ve Koruyucu Sistemler İle İlgili Yönetmelik
- 93/15/AT Sivil Kullanım Amaçlı Patlayıcı Maddelerin Belgelendirilmesi Piyasaya Arzı ve Denetlenmesi Hakkında Yönetmelik
- 95/16/AT Asansör Yönetmeliği
- 2006/95/AT LVD Alçak Gerilim Yönetmeliği
- 2006/42/AT Makine Emniyeti Yönetmeliği

- 97/23/AT Basınçlı Ekipmanlar Yönetmeliği
- 1999/5/AT Telsiz ve Telekomünikasyon Terminal Ekipmanları Yönetmeliği
- 94/25/AT Gezi Tekneleri Yönetmeliği
- 87/404/AT Basit Basınçlı Kaplar Yönetmeliği

- 90/396/AT Gaz Yakan Cihazlar Yönetmeliği
- 2000/9/AT İnsan Taşımak Üzere Tasarlanan Kablolu Taşıma Tesisatı Yönetmeliği
- 89/106/AT Yapı Malzemeleri Yönetmeliği
- 2004/108/AT Elektromanyetik Uyumluluk Yönetmeliği
- 2004/22/AT Ölçü Aletleri Yönetmeliği
- 93/42/AT Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği
- 2009/48/AT Oyuncaklar Hakkında Yönetmelik

Ce belgesi alabilmek için gerekli olan tüm adımları atıyor ve sizleri bu stresli süreçten uzak tutarak tüm adımları Florya Cert olarak biz atıyoruz. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve teklif talep etmek için incelediğiniz internet sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum