0505 579 17 20

Ce Belgesi

Ürün Belgelendirme hizmetimizin alt kolları ve diğer tüm detayları için Florya Cert kurumsal web sitesinden bir çok bilgiye erişebilirsiniz. Florya Cert her türlü belgelendirme hizmetinde yanınızda..

Bir ürün için belgelendirme yapılması ve ürünün uluslararası bir belgeye sahip olması ürünün kendine has standartları, dünya üzerinde kabul gören standartlara uygunluğu ve özel standartları olduğunu ifade etmektedir. Uygunluk değerlendirmeleri ile ürünlerin prosesleri, hizmet belgelendirmeleri yapan Florya Cert firması tarafından hazırlanabilmektedir. Üründe aranan şartlar ürünün satışının yapılacağı ülkeye göre değişmektedir. Her ülkenin kendine has yönetmeliği bulunmaktadır. Aynı zamanda uluslararası pazarda kabul gören standartlarda vardır. Sizlerde ürünleriniz için ce belgesi veya diğer belgelerin alınmasını talep ettiğiniz dünyada bizden destek ve hizmet alabilirsiniz.

TSE tarafından firmalara verilen ürün belgelendirme dökümanları ve personel belgelendirmesi, hizmet belgelendirmesi ve sistem belgelendirmesi hizmet detayları bulunmaktadır. Tüm mevzuata, sisteme ve teknik detaylara hakim danışmanlar Florya Cert bünyesinde bulunmaktadır. Ürünleriniz için belgelendirme süreçlerini en başından sonuna kadar takip eden yetkililerimiz başvuru süreçlerinde firmanız için en iyi kriterleri sağlamaktadır.

Bir ürün için belgelendirme süreçlerinin doğru ilerlemesi ve tamamlanabilmesi için süreçler kısa şekilde aşağıda size aktarılmıştır. Bilmenizi isteriz ki tüm bu süreç bizden alacağınız profesyonel danışmanlık hizmeti ile bizim kontrolümüz altında olacaktır.

Belgelendirme Süreci

Bu süreçte öncelikle belgelendirme başvuru formları ilgili kurumlarda doldurulmakta ve akabinde bizden alacağınız profesyonel destek ile idari dökümanlar hazırlanmalıdır. Başvuru sahibi olan kişi veya kurumların yasal durumlarını gösteren resmi belgeler ve kurumu temsil edecek olan kişinin imza sirküleri başvuru sürecinde ihtiyacınız olanlar arasındadır. Firmanın başvuru öncesinde elde etmesi gerekli olan dökümanlar arasında ürünün marka tescil belgesi gelmektedir. Bunların haricinde avans dekontu, sektördeki gerekli olan şartların karşılandığına dair noterden alınmış olan onaylı belge ve son olarak üretici firmanın Türkiye dışında bulunması halinde firmanın yasal temsilcisi veya ithalaçı olduğunu gösteren belge bulunmalıdır.

Belgelendirme süreci bu işlemler ve belgeler ile başlamaktadır. Türk standartları endüstrisi belgelendirme süreçleri bu şekilde olacaktır. Ayrıca ürünleriniz için CE belgesine ihtiyaç duyduğunuzda yine CE Belgesinin alınabilmesi için kendine has şartlar ve detaylar bulunmaktadır. Bunlarla ilgili her türlü sorunuz için sitemizde yer alan numaralarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Ürünler için belge edinmek ve işaretlerinin elde edilmesi sayesinde ürünlerin amacına uygun kullanımı sağlanır. İnsanların can, mal, hayvan, bitki ve diğer tüm çevresel varlıkların zararlarına olmayan, zarar vermeyn olduğuna dair elde edilecek olan bu belgeler sayesinde ürünlerinizin güvenli birer ürün oldukları gösterilmektedir. CE işaretleri bulunan ürünler global pazarda ve Avrupa Birliği´ne üye ülkelerde serbest dolaşımda bulunabilir. Bir ürünün CE Belgesi olması ürünün serbest dolaşım pasaportu olması ile aynı manadadır.

ÜRÜN BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Florya Cert olarak ürün belgelendirme hizmetleri kapsamında sizlerin yanındayız. Ürünlerinizin uygunluğunun devamının sağlanabilmesi ve teknik bilgileri, tarımsal üretim uygulamadaki teknikler, teknik dosya detayları, uygunluk beyanı, ürün belgeleri, ürün işaretleri vs.. tüm detaylar ürünü üreten firmanın sorumluluğunda ilerlemektedir.

Firmamızın web sitesinde Ürün belgelendirme ile ilgili bir çok detay ve alt başlık yer almaktadır. Sizlerde herhangi bir kategoride bulunan ürün belgelendirme hizmeti için Florya Cert firmasından destek ve bilgi alabilirsiniz.

Florya Cert danışmanları Ce belgelendirme ve diğer ürün belgelendirme hizmetleri alanında tecrübe ve bilgi sahibidir. Sizlerde Türkiye´nin herhangi bir yerinden bu hizmeti almak için teklif talep ediyorsanız geç kalmayın. Hemen aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden firma danışmanlarımız ile irtibata geçin.

asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum