0505 579 17 20

CoA Analiz Sertifikası

CoA Analiz Belgesi ile alakalı bir çok detaya sitemizden erişebilir ve aklınıza takılan hususlar için Florya Cert´in uzmanlarından destek alabilirsiniz. COA´nın ingilizce karşılığı olarak analiz belgesi anlamına geldiği bilinir. COA genellikle ve ağırlıklı olarak bilgisayar sektöründe, bankacılık sektörlerinde, eğitim sektörlerinde, finans sektörlerinde, sağlık alanında ve devlet içerisinde bazı sektörlerde kullanılır.

Genel anlamı ANALİZ´i kapsar. Bir çok sektör için analiz sertifikalarının hazırlanması hizmeti vermekteyiz. Ürünleriniz ile alakalı analiz sertifikalarının hazırlanabilmesi için doğru adrestesiniz. Üretici firmalar tarafından hazırlanması gereken bu belgenin aşamalarına hakim uzmanlarımız ile tüm testleri ve spesifikasyon bilgilerini hazırlamakta ve kalite standartlarınızın belirlenmesi için doğru adımları atmanızı sağlamaktayız.

CoA Analiz Sertifikası Belgelendirme

Certificate of Analysis kelimelerinin baş harflerini alarak karşımıza çıkan CoA tahlil isteyen işler için gereklidir. Özellikle kimyasal maddeler ve gıda ürünleri için CoA olmazsa olmazdır. Ürettiğiniz ürünler veya ithal ettiğiniz ürünler için analiz gerektiren her adımda Florya Cert firmasından destek alabilirsiniz. CoA belgesi almak istediğinizde hizmet alacağınız firmamız tüm süreçte sizlere deste olmaktadır. Üstelik formüllerdeki tüm elemenetlerin ve oranların yer aldıı Analiz Raporu´nuzu en uygun fiyatlardan hazırlıyoruz.

CoA Analiz Sertifikasının Bazı Özellikleri

* Bu sertifikalar için tüm kalite standartlarını üreticiler belirleyecektir.
* Üretimlerin  tüm serileri için üretici tarafından CoA belgesi hazırlanmalıdır. Firmaların ürünlerindeki kalite standartlarını kontrol edebilmesi ve belirlemesi için Analiz Raporu gerekmektedir.
* CoA belgesinde ürünle ilgili olan tüm spesifikasyonlar ve testler yer alır.
* Analiz sertifikası içeriğinde kimyasal özellikler, fiziksel özellikler ve mikrobiyolojik özellikler bulunabilir.

Sertifikalar ile ilgili tüm özellikleri öğrenmek ve teklif talep etmek için incelediğiniz internet sitemizde yer alan Florya Cert numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Analiz Sertifikası CoA Danışmanlığı

Tekstil alanında faaliyet gösteren ülkemizdeki bir çok firmanın ihtiyacı olan belgedir. Diğer sektörlerden daha çok tekstil alanında ihracatçılarımızın bu belgeye ihtiyacı doğar. Bazı sorunların ortaya çıkmadan yok edilmesi ve kolay bir şekilde sürecin takip edilmesi için uzman desteği gerekir. Ürettiğiniz ürünlerin kutulanmadan önce tüm kontrollerinin yapılmış olması ve imalatçı analiz belgesi´ne sahip olması gerekir. Bu onaylanmış belge olmadan dış ticaret alanında ürünleriniz için sorun yaşamanız muhtemeldir. CoA belgesi ile ilgili en tecrübeli kadroya sahibiz. Florya Cert olarak dış ticaret faaliyetlerinizde üretimleriniz ve ürünlerinizin kurallara uymasını sağlıyor ve mallarınız için gerekli raporları elde etmeniz için destek oluyoruz.

İhrataç firmalarının talep ettikleri mallar ile ilgili sorun yaşamaması için üretimlerini, kalitelerini, miktarlarını ve diğer süreçlerinin kontrollerinin yapılabilmesi adına en garanti olarak gördükleri yol gözetim firmalarına başvurmak olmalıdır.

Gözetim firmaları tüm ürün grupları için detaylı raporlar vermektedir. Özellikle uluslararası alanda kabul gören bu raporlar sayesinde firmalar rahat edebilmekte ve gerekli kontrolleri laboratuvarlarda yapmaları nedeni ile koordinasyonun sağlanmasına aracı olmaktalardır. Türkiye iç pazarında ise Sanayi ve Ticaret Bakanlığımızda gerekli başvuru noktaları bulunmaktadır. Analiz belgeleri ile alakalı aklınıza takılan her türlü husus için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

CoA Analiz Sertifikası Standartları

Tüm analiz sertifikalarının üzerlerinde proforma olan faturanın tarihi yer almalıdır ve bu fatura sayısı belli olmalıdır. İlgili maddelerin isimleri, miktarları, maddelerin ölçümlerinin yapılmış olduğu mekanlar ve ölçüm tarihleri analiz sertifikası için gereklidir.
* CoA analiz raporu sertifikası ile alakalı ihracatçı firmaların, ihracatçı firmaların isimleri ve meşei ülkeleri yer almalıdır.
* Firmaların yada bireylerin kapasite raporları gerekir. Analiz sertifikası edinmek için ticaret sicil gazetesi örneği, imza sirküleri, ithalatçı firmaların imza sirküleri vs.. bazı noter tasdikli belgeler gerekir.
* Florya Cert danışmanları ile yönetmelikte aranan özelliklerin tamamı sizlere aktarılarcaktır. Bu belgeler ve detayların harici firmanın ıslak kaşası yer almalı ve bu kaşenin kullanım amacı açık bir şekilde belirtilmelidir.

Daha fazla bilgi ve en uygun fiyatlardan belgelendirme hizmetlerimizden yararlanmak için incelediğiniz internet sitesinin iletişim sayfasında yer alan numaralardan Florya Cert´e ulaşabilirsiniz.

 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum