0505 579 17 20

Diğer Belgelendirme

Belgelendirmeye dahil olmak firmanızın, ürün veya hizmetlerinizin herzaman iyileştirmelere açık olması, iyileştirmeye teşvik edici olması ve mükemmellik göstergesinin bir yoludur. Rekabet ortamının her geçen gün arttığı dünyamızda, sektörlerin kendi  arasında bir adım önde olabilme gayreti ve daha yaşanabilir dünya olma amaçları kapsamında organizasyonlara dahil oldukları ve belgelendirme sistemleri sayesinde avantajlar elde ettikleri, yeni pazarlara daha rahat girebilme fırsatı yakalayabildikleri bir ortamdır.

Herhangi bir konuda belgelendirme faaliyetlerinden işletmeniz için uygun olanı tercih ettiğinizde ve bu belgelere sahip olduğunuzda sertifikası bulunan markanızın imajı artacak ve piyasada rekabet avantajlarından yararlanacaksınız. Endüstri sertifikaları kapsamında elde edilen belgelendirme ve sertifikalar sayesinde yeni pazarlara girişiniz çok daha kolay olacak ve aynı zamanda bu ürünlerin üretim, montajları kapsamında herzaman firmanız daha verilmli bir şekilde yönetilecektir. Hem firmanızın gelirlerinde artış olacak hemde işçilerinizin performansları artacaktır. Riskleri en aza indirmek için firmanıza uygun olan belgeyi, sertifikayı temin edebilirsiniz. Bu kapsamda web sitemizde yer alan bir çok sertifika bulunmaktadır. Bu sertifikalar arasında talep ettiğiniz için hemen Florya Cert sitesinde bulunan müşteri hizmetleri numarası ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Florya Cert olarak uzman ekibimiz ile Dünya üzerinde kabul gören birçok sertifikayı sizlere sunabilmekteyiz. Sağlık, çevre, sosyal sorumluluk, güvenlik ve sürdürülebilirlik alanlarında size fayda sağlayacak olan hizmetlerimizi hemen web sitemizden keşfedebilirsiniz. Diğer Belgelendirme hizmetleri alanında sizlere sunmuş olduğumuz hizmet başlıkları sitemizde ilgili bölümde yer almaktadır. Diğer belgelendirme faaliyetlerimize konu olan hususlardan kısaca tek tek bahsetmek gerekirse;

GIDA BELGELENDİRME

Gıda sektöründe bulunan firmaların tüm gıda standartlarına uygun olarak programlamalarını, hijyen sanitasyon sistemlerini, ürünlerin geri çekilmesi programlarını, ürünlerin yönetilebilmesi sistemlerini, işletme yönetim ilkelerini, prosedürlerini ve işletme faaliyetlerini, işletmelerin yönetme ve daima iyileştirme seçeneklerini, geliştirme uygulamalarını,denetleme ve belgelendirme işlemleri kapsamında olan tüm detayları elde edebilirsiniz.

FDA BELGELENDİRME

ABD´de Sağlık Bakanlığı´na bağlı olan gıdalar, ilaçlar, kan ürünleri, medikal ürünler, biyolojik ürünler, radyasyon yayabilen aletler, medikal ekipman ve araçlar, veterinerlere uygun olan aletler, kozmetik ürünleri için sorumlu olan büroya Food and Drug Administration denilmektedir. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi´nin ingilizce açıklaması olan ve kısaltması da ülkemizde FDA olan bu sisteme dahil olabilmek ve ürünlerin pazarda rahat satılabilmesi için FDA Belgesi ihtiyacı doğmaktadır.

CE BELGELENDİRME

CE işaretinin olduğu ürünler AB üye olan ülkelerde serbest dolaşıma tabidir. Yani Avrupa Birliği sınırları içerisinde ürettiğiniz bir ürünün satışa sunulabilmesi için CE İşareti taşıması gerekir. Conformité Européenne - Avrupa Uyumlu anlamına gelmektedir. CE belgesi ihtiyacı olan tüm firmalara en uygun fiyatlardan Florya Cert hizmet vermektedir.

VEGAN BELGELENDİRME

Vegan belgesinden bahsetmek gerekirse, vegan tanımını iik olarak açıklamak gerekir. Vegan kişiler süt, kemik, bal, kürk, yumurta, et, yün, kuştüyü gibi hayvansal malzemelerle meydana gelen ürünlerin katiyen tüketilmediği, kullanılmadığı ürünlerdir. Hatta kozmetik veya hayvan tesislerinde, gıdalarda bu ürünlerin kullanılmayacağı garantisi verilir. Bu kapsamda da vegan belgesine sahip olan ürünlerin bu tür hayvansal birleşimleri tercih etmediği anlamındadır.

GMP BELGELENDİRME

İyi İmalat Uygulamaları anlamında gelen ve İngilizce olarak GMP-Good Manufacturing Practices kelimelerinin kısaltması olan GMP ürünlerdeki dış kaynakların ve iç kaynakların kirlenme olasılıklarını göz önünde bulundurarak önlenmesini ve azaltılmasını amaçlamaktadır. Ürün üretim aşamaları, dağıtım işlemleri kapsamıdna hammadde, işleme, ürün gelişimi, paketleme, depolanması, dağıtım hizmetlerinde uygulanan tekniklerden oluşmaktadır.

Tüm bu belgelendirme sistemleri hakkında daha detaylı bilgileri kendi ürün grupları içerisinde inceleyebilir ve aklınıza takılan sorular, merak ettikleriniz için web sitemizde yer alan Florya Cert irtibat numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum