0505 579 17 20

Disney & Fama Danışmanlığı

Walt Disney Şirketi ile doğrudan bağlantılı olan bu hizmette FAMA DENETİMİ başlığı ile Florya Cert firması sizlere ulaşmaktadır. Disney firmasının kendi markası ile üretimlerinin yapıldığı ürünler ile alakalı üreticilerin güvenli, saygılı, kapsayıcı işletmeler olması için ULUSLARARASI Çalışma Standartları kapsamı´na dahil edilmesini istemektedir. Lisans sahibi olanlar yada tedarikçi disney markalı ürün üreticileri için Fama başvuru belgesi doldurulmalı  ve ürün üretimlerinde hizmet verecek olan firmaların yazılı olarak yetki alması gerekmektedir.

Dünya´ca ünlü olan bu markanın denetim türü olan FAMA ile alakalı her türlü bilgi,destek ve profesyonel danışmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz. Eğlence ve medya alanındaki en büyük firmalar arasında gösterilen Walt Disney markasının çalışma standartları bulunmaktadır. Bu markanın çatısı altında üretilecek olan her ürün üretimden & satışa kadar heran süreçlerin takibinin yapılmasını talep etmektedir. Ürünlerin üretilmiş oldukları atölye ve tesislerin uyması gereken bazı kurallar bütünü bulunmaktadır.

FAMA DENETİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Yüksek beklenti  ve performans beklenen firmanızda gerekli olan performansın elde edilmesi ve izleme alanında karşılaşacağınız zorluklar sırasında yapmanız gerekenler ile alakalı sizlerin yanındayız. Disney markasının ILS Programı kapsamında tedarik zincirlerindeki yönetimin yapılması, yenilikçi yaklaşımlar ile denetimlere hazır olunması, Disney markalı ürünlerin üretileceği firmanızda güvenli, kapsayıcı, saygılı işletme olmanız önemlidir. Disney ürünlerinin üretimlerini yapabilmeniz için Disnet Denetimlerini tamamlamış olmanız gerekmektedir. Denetimlerden geçemediğiniz hallerde marka ile ilişkileriniz bozulmakta ve üretimleri yapamamaktasınız. Sizlerde denetim işlemlerinden önce Florya Cert´in alanında uzman kadrosu ile  yola çıkmak ve Disney´in sizden, firmanızdan isteyeceği gereklilikleri önceden öğrenerek yerine getirmek için iletişim numaralarını hemen arayın.

Türkiye´nin herhangi bir şehrinde üretilecek olan Disney markalı ürünler adına yapılacak olan FAMA DENETİM aşamalarına firmanızı hazırlıyoruz.Üretici firmaların Minimum Uyumluluk Standardı  kapsamında sürdürmesi gerektiği işlemler, karşılamalar ve markanın uygun olabilmesi için dikkat edilecek ana konular şu başlıklardan oluşmaktadır.

* Zorlama ve/veya Baskı
* Ayrımcılık
* Ciddi Sağlık ve Güvenlik Koşulları
* Taşeronluk ve Evden Çalışanlar
* Çocuk İş Gücü
* Zoraki İş Gücü

Denetim kapsamında merak edilen tüm bilgileri danışmanlarımız yanıtlayabilmektedir. Lisans alabilmek için denetimler sırasında bazı belgeleri sağlamanız, bazı kayıtları sunmanız gerekir. Personellerinizin iş devamlılığını gösteren kayıtlar bu alanda önemlidir. Aynı zamanda maaş bordroları, iş sözleşmeleri, personel izin belgeleri gibi konularda yasal evraklar sizden talep edilecektir. Gerekli olan tüm evrakların önceden hazır olması önemlidir. Bu kapsamda Florya Cert´ten alacağınız danışmanlık hizmeti ile gerekli tümadımların atılması sağlanacaktır. İş sağlığı ve güvenliği alanında da ayrıca FAMA denetimleri sırasında sizden firma içindeki iş sağlığı ve güvenliği ile alakalı tüm dökümanlar talep edilecektir. Firmanızın acil durum eylem planları ve bunlar ile alakalı olan eğitim kayıtları, yangın söndürme ekipmanları, işletme hekimleri gibi konulardaki evrakların denetçilere gösterilmesi önem taşımaktadır.

Disney / Fama Denetimleri kapsamında firmanızdan çevresel konularla alakalı belgeler de talep edilmektedir. Firmanızdaki su analizleri, baca gazı emsiyon değerleri, atık bilgileri vb.. tüm detaylar için önceden hazır olmak, her aşamayı kısa bir süre içinde tamamlayarak üretimlere geçmek istediğiniz an bizi arayabilirsiniz.

Disney / Fama Denetimleri için uzman kadromuz ile sizlerin yanında oluyor ve bu alandaki eğitimlerimiz, danışmanlık hizmetlerimizdeki tüm detayları siz değerli müşterilerimize aktarıyoruz.asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum