0505 579 17 20

Gıda Belgelendirme

Gıda ürünleri alanında bulunan işletmelerin ürünleri için güvenilir olmak gerekir. Güvenli olan, uygun olan, tüketilebilir olduklarını belli eden ürünler gıda kriterleri kapsamında ve standartları kapsamında belgelendirilebilmektedir. Gıda alanındaki bu belgelendirme işlemlerine genel olarak " Gıda Belgelendirme " adı verilmetkedir. Google arama motorundan gıda belgelendirmesi olarak arama yapan kişilerin her zaman ilk olarak önüne çıkan Florya Cert firmasıdır. Çünkü Florya Cert firmasında gıda belgelendirmesi hizmetinde bulunan danışman ve eğitmenlerin tamamı bu alanda kendini kanıtlayan tecrübeli kişilerdir.

Gıda sektöründe yer alan hizmetlerin, ürünlerin özellik, nitelik, fiyat, kalite, nitelik, standartların karşılanması oranı gibi fonksiyonlara karşı duruşu ve bunların yanı sıra müşterilerin güveni ile ilgili onay, tescil işlemleri için Gıda Belgelendirme´sine ihtiyaç duyarsınız. Gıda sektöründe bulunan firmaların ürünlerinin güvenirliliği ve kalitesi bu alınan belge ile ortaya çıkar. Belgelendirme işlemleri yapılan ürünlerin tüketicilere sunulması kapsamında güven ve kazanç elde edilecektir. Firmaların bu kazanımlarını sürdürebilmesi için gıda ürünleri nekadar iyi kalitede olursa olsun tüketici her zaman güvene bakar, güveni sağlamak ve tüketiciye hitap eden ürünleri sunmak her zaman firmaların görevleri arasında olmuştur.

GIDA BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Florya Cert olarak gıda sektöründe hizmette bulunan, ürün üretimi yapan tüm firmaların ihtiyacı olduğu anda yanındayız. Firmamız bu alanda her türlü belgeyi sağlayabilecek kapasiteye sahip, işinde uzman ve alanında tecrübeli gıda uzmanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Gıda ürünleri için belgelendirme ihtiyacı duyan her firmaya hizmet veririz. Üstelik yalnızca bulunduğumuz şehirde değil, Türkiye´nin herhangi bir şehrinde sizlere gıda belgelendirmesi hizmeti verebiliriz.

Bu alanda sormak istediğiniz belge özellikleri, belge standardı, ürünlerin test aşamaları, ürünlerin denetim şekilleri, üretim aşama kontrolleri, proses detayları gibi her türlü sorunuzu bizlere iletebilirsiniz. Florya Cert olarak gıda belgelendirmesi kapsamında uluslararası akreditasyona sahip olan firmamız gıda belgelendirmesi ve gıda testleri alanında hizmetlerini sizlere sunabilmektedir.

Gıda alanında son senelerde bilinçlenme artışları görülmektedir. Tüketiciler tarafından oldukça fazla dile getirilen durumlar arasındadır. Gıda güvenliği oldukça önemlidir. Nitekim gıda ürünlerinin ticaretleri kapsamında ürünlerin tarladan masaya gelmesi, üretim süreçlerinin dahil olunması, paketlenme aşamaları, depolanma hizmetleri, taşıma sistemleri, lojistik faaliyetler dahi kapsam içerisindedir. Gıda güvenliği konusunda tüm ülkelerin ortak bir standart belirlemesi ve kurumlar tarafından bu standartlara uyulması ihtiyaçlarını beraberinde getirmektedir.

GIDA BELGELENDİRMESİ SEÇENEKLERİ

Gıda belgelendirmesi kapsamında birden fazla seçenek olabilir. Firmamızın bu alanda en fazla hizmet verdiği gıda belgelendirme başlıkları şu şekildedir;

* Doğal Gıda Belgesi
* ISO 22000
* ISO TS 13027
* IFS Belgelendirmesi
* KOSHER Belgelendirme
* EN 14493
* Helal Gıda Belgesi
* GMP Belgesi
* Vegan Belgesi
* Helal Belgesi
* HACCP Belgesi

Bu alanda merak ettiğiniz bilgiler ve diğer detaylar için çekinmeden Florya Cert´i arayabilirsiniz.

Bir çok üretim firması, perakende firma ve belgelendirme firmasının bir araya gelmesi ile Global Food Safety Initiave yani, Gıda güvenliği konusunda Küresel Gıda Güvenliği Hareketi kuruluşu kurulmuştur. Uluslararası alanında bütünlüğü sağlamak amacı ile kurulmuş olan en büyük kuruluş arasındadır. Bu kuruluşun tek gayesi gıda ürünleri kapsamındaki gıda güvenliğinin sağlanmasıdır.

Florya Cert belgelendirme firması gıda zincirinde bulunan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda belgelendirme hizmetlerini sunar. Hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmetini sunan firmamızdan sizlerde teklif alabilirsiniz. Hızlı belgelendirme süreçlerinden yararlanmak ve uygun teklifler almak için aşağıda yer alan irtibat numarası üzerinden firmamıza ulaşın.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum