0505 579 17 20

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firmaların personel ihtiyaçlarında insan kaynağının elde edilmesi ile alakalı kendilerinin başarısızlığından dolayı insan kaynakları danışmanlığı hizmetinden yararlanmaları oldukça önemlidir. Türkiye koşullarında faaliyette bulunan bir çok şirketin insan kaynakları alanında bir yönetim hizmeti aldığı bilinmekte ve bu şekilde alınan bir hizmet sayesinde daha doğru adımlar atıldığı görülmektedir. Firmaların insan kaynakları dnaışmanlığı hizmeti almasının ardından personel ve işgücü anlamındaki başarı seviyeleri daha fazla olmuştur. Firmanın başarılı olması için adımların atılmasındaki ilk aşama her zaman insan kaynakları departmanından geçmektedir.

İnsan Kaynakları Danışmanı Ne Yapar?

İnsan kaynakları danışmanına baktığımızda bu kişiler firmanızın personel ihtiyaçlarını bilir ve işe alım süreçlerinde doğru bir yönetim ve uygulama sunarlar. Danışmanlar yetenek yönetimi ve performans yönetimini sağlayabilen bireylerdir. İnsan kaynakları danışmanının yer aldığı firmalarda personellere ihtiyaç duyulan eğitimlerin düzenlenmesi sağlanmakta ve gerekli eğitimler verilmektedir. Büyük ve orta ölçekli tüm işletmeler için insan kaynakları bölümü oldukça önem arz etmektedir.

Küçük ölçekli işletmelerde dahi insan kaynakları tarafından atanmış olan personeller işletmeyi bir adım öteye taşıyabilecek kapasitedeki bireylerdir. Deneyimli insan kaynakları danışmanlarını tercih ederek kurumsal yapının oluşturulması ve işinizi bir adım öne taşımanız gerekir. Sizlerde " insan kaynakları danışmanlığı " hizmeti almak için hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Firmadaki açık pozisyondaki işe uygun olan personellerin tespit edilmesi için insan kaynakları önemlidir. Aranan iş kriterlerine uygun olarak çalışabilecek, performansı daha yüksek olan, daha memnun olan, çalıştığı kuruma bağlı olabilecek kapasitedeki insanlar, stres düzeyi düşük olan bireylerin araştırılması ve bulunması önemlidir. Bu detaylar aynı şekilde şirket içi görev değişikliği sırasında da kademe değiştirme için önem arz etmekte ve bu kararı yönetim insan kaynakları danışmanları ile ortak yürütmektedir. Yapılan bazı araştırmalar göz önüne alındığında işe alım aşamalarında ve sonrasındaki aşamalarda yapılan bazı ölçümlerde İK´nın aldığı kararlar firmaların karlılık ve etkinlik düzeyini yükseltmiştir.

Florya Cert olarak sizlere sunduğumuz insan kaynakları yönetimi hizmeti ve danışmanlığı kapsamında tüm fonksiyonlarımız ile hedefleriniz göz önüne alacak ve bu şekilde sürecin kurgusu oluşturulacaktır. Alanında uzman danışmanlarımız ile profesyonel insan kaynakları yönetim hizmetlerini geliştirmekte ve devamlılığının sağlanması için gerekli alt yapıların hazırlanması ile adımların atılması sağlanılmaktadır.

İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmaları

Firmanızın profesyonel olarak insan kaynakları süreçlerine destek olurlar. Florya Cert olarak sizlere sunduğumuz bu hizmette yalnızca işlernizde çalışmak için eleman bulmuyoruz. Aynı zamanda işletme içerisindeki insan gücünün daha verimli nasıl kullanılabileceğini biliyoruz. Ayrıca insan kaynağının çok daha verimli olarak kullanılması ve ekonomik bakımdan firmanın faaliyetlerindeki performansların arttırılması ve doğru hamlelerin yapılması için oldukça tecrübeli bir ekip ile Türkiye´nin her yerinde hizmet vermekteyiz.

Florya Cert firmasından danışmanlık alarak en yüksek verimi elde edebilirsiniz. İşe alım sırasındaki süreçlerin kontrolleri için oldukça gözde bir sektör olan insan kaynaklaır danışmanlığı hizmetlerimizdeki tüm detayları profesyonellerimiz ile yapmaktayız. Mutlu personeller ve kaliteli bir işletme için insan kaynakları danışmanlık firmalarını tercih etmelisiniz.


İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmalarındaki Önem

Bir çok firma için İK birimleri oldukça önemlidir. Her işletmenin kendi bünyesinde yer alan firma performansının değerlendirilmesi ve daha hızlı büyüyebilmesi için gerekli personel adımlarının atılması ve tespiti için İnsan Kaynakları Danışmanları bir çok süreci yönetmektedir. Özellikle işe alım süreçlerinde uzman olan bu danışmanlar bir çok problemin üstesinden gelmekte ustadır. Şirketinizde insan kaynakları danışmanlığı hizmeti ile bir çok olumlu avantajı beraberinde getirirsiniz. Firma performansınıza uygun bir şekilde hareket etmek ve olumlu bir şekilde performans yönetimi sağlayabilmek için bu hizmeti almalısınız.

Firmanın yükselişe geçmesi için insan kaynakları depratmanı önemli bir rol sahibidir. Nitekim bu hizmeti Florya Cert´ten alarak şirketin tüm enerjisini gündelik işlerini çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirmesi beklenmektedir. İşe alım sırasında danışmanlık hizmetleri ve firmaya katkı sağlayabilecek personellerin  tercih edilmesi için bu hizmeti almalı ve Türkiye´nin her yerinde aktif olan danışmanlarımız ile çalışmalısınız. Firmanızın iç işlerinde yer alan tüm insan kaynakları analizinin yapılması ve tespiti & çözüm önerileri uzmanlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır.

İK politikalarının geliştirilmesi ve uygulanması için Florya Cert gerekli olan tüm denetimleri yapar ve planlamaları hazırlar.

Danışmanlarımız Sizlere Ne Gibi Faydalar Sunar?

Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile sizlerde aşağıdaki başlıklar için destek alabilir ve diğer bir çok alanda insan kaynakları danışmanlarımız ile ortak hareket edebilirsiniz.

* Firmanızdaki personellerin niteliklerini ve firmanızın ihtiyaçlarının belirlenmesinde önemli bir rol sahibidir.
* İnsan kaynakları danışmanlarımız personel ihtiyaçlarınızı analiz çalışmaları ile belirlemektedr.
* Danışmanlarımız ile personellerinizin gelişimi için özel görüşmeler ayarlamakta ve eğitimler sunmaktayız.
* Florya Cert İK danışmanları personellerin eğitimlerini üst seviyelerde sunmakta ve gelişim faaliyetlerini sağlamaktadır.
* Firmanızda görevli olan her personel için bağlılık geliştirilmesi çalışmaları yapılır.
* İşletme içerisindeki tüm pozisyonlarda çalışan personeller için en iyi performans elde edilebilmesi amacı ile gerekli destekler sunulur.
* İşverenler ve işçiler arasındaki ilişki düzeyindeki artış planlanır ve uygulanır.
* İşe alım süreçlerindeki detaylar belirlenir ve gerekli mülakatlar, firma yöneticileri ile planlanır.
* Firmaların bütçe hazırlık çalışmalarında görev yapablir.
* İnsan kaynakları danışmanları firmaların bordro ve personel özlük haklarının takibini yapabilmektedir.
* Firma içinde yer alan işe alım stratejilerinde geliştirmeler yapılarak ihtiyaç duyulan personel için gerekli adımlar atılır.
* İK alanındaki tüm kanunlara, yasalara, prosedür ve yönetmeliklere hakim uzmanlarımız yer almaktadır.
* Yapılan tüm çalışmalar düzenli olarak yönetim birimine raporlanır.

Sizlerde doğru İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANI seçimi yapmak isterseniz incelediiniz Florya Cert web sitesinde yer alan telefon numaralarımızı Türkiye´nin herhangi bir şehrinden arayabilirsiniz.

Uzmanlarımız ile en iyi hizmeti, en doğru şekilde vermekteyiz.


 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum