0505 579 17 20

Iso 14001 Belgelendirme

Firmaların çevreye verdikleri zararların en aza indirilmesi ve gelecek için daha iyi bir yaşam alanının, daha sağlıklı bir ortamın oluşturulması için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile tanışın..

Bu standart ile yalnızca doğal kaynakları korumazsınız aynı zamanda üretimde ve hizmette olan tüm firmaların maliyetlerinin düşürülmesi ve daha verimli olunabilmesi amaçlanmaktadır. Çevresel risklerin en aza indirilmesi ve atıkların sistemli bir şekilde azaltılarak kontrol edilebilir bir hal alması sağlanmaktadır. Firmaların üretim aşamalarındaki enerji tüketiminin azaltılması ve bununla beraber gerekliliklerin sağlanması kapsamında Florya Cert ihtiyacınız olduğu anda, nerede olursanız olun, Türkiye´nin her yerinde alanında uzman danışmanları ve eğitmenleri ile sizlere hizmet verebilmektedir. Konu ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soru ve talep için çekinmeden Florya Cert irtibat numaralarını arayabilirsiniz.

ISO 14001 bir firmanın etkin bir şekilde Çevre Yönetim Sistemi´ne yönetil temel gerekliliklerini sağlayabilmesi için geliştirilen ve uluslararası olarak kabul gören bir belgedir. Bu standarda sahip olduğunuzda firmanız yalnızca ülkemiz sınırları içerisinde değil aynı zamanda Dünya´nın herhangi bir yerinde de gerekliliklerini yerine getirmiş firmalar arasında gösterilir. Çevre Yönetim Sistemleri için 2 farklı aşama vardır. Bunların ilkinde planlama yapılır  ve denetime odaklanılır, firmanızın denetim için uygun olup olmadığı değerlendirilir. Diğer aşamada ise firma Çevre Yönetim Sistemleri kapsamında yönetim şekli ve uygulama incelemesidir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin Firmanıza Yararları

* ISO 14001 ile firmanızın üretimleri ve hizmetlerinde meydana gelen atık miktarları en aza indirilir.
* ISO 14001 ile firmanızın üretimlerinde, hizmetlerinde ve diğer tüm faaliyetlerinde enerji tüketimi en aza indirilmektedir.
* Bu standart sayesinde firmanızın bazı izin belgelerini ve yetki belgelerini almasında karşılaşılan zorluklardan arınılacak ve kolay bir şekilde gerekli belgeleri alabileceksiniz.
* Uluslararası ve ulusal tüm yasalardaki gerekliliklere ISO 14001 ile uyum sağlarsınız.
* ISO 14001 ile doğal kaynaklarınızın doğru şekilde kullanımının önü açılır ve masrafların azaltılmasının yanı sıra verimlilikte artış olur.
* Firmanın potansiyel tehlikeleri analiz edilmekte ve kazalarda, kayıplarda bu analizler sayesinde azalmalar görülmektedir.
* ISO 14001 ile müşterilerinize ve çevreye karşı olan yükümlülüklerinizi bilirsiniz. Müşterinize karşı güven kazanırsınız.

Biz Florya Cert olarak ihtiyacınız olan ISO 14001 Belgesini almanız için sizlere en uygun teklifleri sunuyoruz. Sektörde uzun yıllardır hizmet gösteren danışmanlarımız, eğitmen ve yetkililerimiz ile Çevre Yönetim Sistemi´ne önem veren tüm firmaların hizmetindeyiz.

Firma içi maliyet kontrollerinizi geliştirebilmek ve masraflarınızı azaltmak için bizi arayabilirsiniz. Firmanızın ISO 14001 belgesine sahip olması ile beraber firma itibarınızda ve pazar payınızda artış gözlemlenecektir. Bugün küresel ısınmanın her işletmenin farkında olması gerekmektedir. Firmaların çevresel etkilerinden kaynaklı olarak maliyetlerin düşürülmesi amaçlanan ISO 14001´de gelecek adına herşey var ! Sizlerde acil durumlarda firmanızda meydana gelebilecek olan tüm etkileri azaltmak ve kirliliğin önüne geçmek için ISO 14001 belgesine sahip olmalısınız.

Tüm dünyaca bilinen ve kullanılan ortak bir dil olan ISO 14001 sayesinde global pazarda kabul gören firmalar arasında olursunuz. Firmanızın faaliyetleri kapsamındaki çevreye olan etkisi, çevreye karşı olan riskleri belirler ve kontrol altına alırsınız. Unutmamalısınız ki çevreye karşı zarar vermediği bilinen firma olduğunu bilerek çalışmak, tüm personelinizi ayrıca motive edecek ve verimliliğe de olumlu etkilerini beraberinde getirecektir. Su ve enerji tasarruflarını sağlayabilmeniz için ISO 14001´e sahip olun.

Kimler ISO 14001´e Sahip Olabilir?


Çevre Yönetim Sistemi belgelendirmesi olan ISO 14001´e hemen her kurum sahip olabilir. Küçük ve büyük ölçekli, çok uluslu veya tek bir yerleşim yeri olanlar, yüksek risk içeren veya düşük risk içerenler, üretim yapan yada kamu kurumlarına hizmet üretenler,sanayi firmaları, tedarikçiler vb.. tüm faaliyet alanları için ISO 14001 belgesi uygundur.

Daha fazla bilgi ve indirimli fiyatlarımızdan hemen yararlanabilmek için bizi arayın..


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum