0505 579 17 20

ISO 14001 Çevre Sertifikası

Hiçbir sektör ayrımı olmadan, hiçbir ölçek ayrımı olmadan her firmaya uygulanabilen ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile işletmenizin çevreye verdiği zararı en aza indirmek ilk görevdir. Bu kapsamda Florya Cert olarak uzun senelerdir ISO 14001 Belgesi almak isteyen firmaların yanında olduk. Sadece İstanbul değil, ülkemizin bir çok şehrinde danışmanlarımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

ISO 14001 : 2015 Çevre Yönetim Sistemleri

Bir çok nedenden dolayı Dünya´mız kirlenmektedir. Dünya üzerinde meydana gelen çevre kirliliği insanların ve diğer canlıların yaşantılarında ciddi tehtidleri beraberinde getiriyor. Özellikle 21. yüzyılın sonrasında daha da hızlı büyüyen sanayileşme ve ilerleyen teknolojiler ile yaşam alanlarındaki daralmaların sonucunda çevre kirlilikleir artmaktadır. Tüm bunların farkında olan ISO, bu hususların önüne geçebilmek adına firmaların atıklarının çevreye kirlilik bırakmaması ve bu kirlilikleri azaltması için ISO 14001 sertifikasını geliştirdi, ISO 9001´in ardından 14001 belgesi Florya Cert olarak bizim en çok sağladığımız belgeler arasındadır.

Kuruluşların çevreye vermiş oldukları zararın en aza indirilmesi için bu standart bulunmaktadır. Çevre yasalarınıa hakim olan danışmanlarımız yürürlükte olan tüm yönetmelikleri de bilir. Bunlarla uyum içerisinde işletmenizin ahreket etmesini sağlayacak ve doğaya, çevreye verilen zararı en aza indireceksiniz. Ürün ile ilgili bir standart olmayan iso 14001 gönüllülük esaslı alınmaktadır. Her sektöre, her firmaya uygulanabilir bir yönetim sistemi olarak bilinir.

ISO 14001 : 2015 Çevre Yönetim Sistemleri gereksinimlerini karşılayabilmeniz için danışmanlarımız çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun bir hal alıp bu sertifikayı almaya hak kazanmanızı sağlıyoruz. Politikaların ve gerekli olan tüm prosedürlerin oluşturulması için bizden destek alabilirsiniz. ISO 14001 standardı ilk olarak 1996 senesinde oluşturulmuşur.

ÇEVREYE ÖNEM VERDİĞİNİZİ PAYDAŞLARINIZA GÖSTERİN!

ISO 14001 ile çevreyi koruduğunuzu, çevreye önem verdiğinizi ve hizmet / ürünlerinizde çevreye verilen  etkilerin en aza indirildiğini görün. Firmanızın etkilerinin en aza indirilmesi için gerekli önlemleri danışmanlarımız ile alacağız. Sizlerle birlikte çevre yönetim sistemi ile alakalı etkilerin kontrol edilmesini sağlamak adına çok güzel adımlar atacak ve kısa süre içerisinde denetimlerden başarılı şekilde geçmeniz sağlanacaktır. Firmaların çevreyi koruması, çevresel tüm koşullara uygun hareket etmesine olanak sağlayacak şartları biliyor ve kısa süre içerisinde sizi bu sisteme adapte ediyoruz.

ISO 14001 Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sisteminin Firmanıza Kattıkları

* ISO 14001 firmanızın yerel ve uluslararası çevre mevzuatlarına uyumlu olmasını sağlıyor.
* ISO 14001 belgesine sahip olan firmaların hem ülke içerisinde hemde yurt dışında ihtiyacı olan izin belgelerinin alınması konusunda kolaylık sunacaktır. * Firmaların işletim etkilerinde yer alan kaynak maliyetlerinin azaltılmasını sağlar.
* ISO 14001 sayesinde doğal kaynakları firmalar etkili kullanacaktır. Firmalar bu etkili kullanım sayesinde bir çok maliyeti düşecektir.
* Çevre yönetim sistemine dahil olan markaların çevre dostu işletme imajına sahip olduğu bilinir. Bu sayede markanın müşterilerinin kendisine güveni artacak ve kitlenin genişlemesi sağlanacaktır.
* Firmaların tüm faaliyetlerinde kalitede artış olacaktır.
* ISO 14001 sayesinde firmaların personel bağlılıkları artar.
* Florya Cert´in işletme personeline vermiş olduğu eğitimler sonucunda çevre bilinci artacaktır.
*  Markanın çevresel performansı artacaktır.
* Firmanın sektördeki itibarı yükselecek ve rekabet koşullanının önemli olduğu bu dönemlerde avantaj sahibi olması sağlanacaktır.
* İşletmelerin kirliliğin kaynaktan başlanılmış olarak kontrol altına alınması sağlanacaktır.
* Gerekli izinlerin alınması, belgelerin alınması süreçleri daha kolay ilerleyecektir.

Florya Cert web sitesinde bulunan telefon numaralarını arayarak ISO 14001 Belgesi almak isteyen tüm işletmeler en uygun teklifleri alabilirler. Uzman kadromuz ile sizlere bulunduğunuz şehirde Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme
  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetleri kapsamında Florya Cert sizlere bulunduğunuz şehirde en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir.
 • ISO 9001:2015 Belgesi
  ISO 9001:2015 Belgesi Teklifi Almak istediğinizde hemen sektörün öncü firmaları arasında gösterilen Florya Cert sitesini ziyaret edebilir ve alanında uzman kadromuzun sizler için hazırlayacağı teklifleri inceleyebilirsiniz.
 • ISO 9001 Sertifikası
  ISO 9001 Sertifikası İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler firmamızın web sitesinde sizlere sunulmaktadır. En iyi teklifleri almak için Florya Cert firmasını arayabilirsiniz.
 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum