0505 579 17 20

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Sanayinin hayatımıza girmesi ile beraber üretim ile ilgili tesislerin toprakla, suyla, hava ile bir çok tehlikeyi beraberinde getirebilmektedir. Doğa ve çevre ile ilgili insan sağlığı için tehdit edici durumlar beraberinde gelmektedir. Son dönemlerde çevresel kirlenmeler, çevre sorunları her geçen gün artmaktadır. Büyüyerek çoğalan çevre sorunlarının artık ülke için değil dünya için sorun teşkil etmeye başladığı dönemdeyiz. Sorunlar tüm dünyanın sorunu olmaya başlamıştır. Bu bağlamda büyük küçük ölçekli her işletmenin ISO 14001 çevre yönetim sistemine dahil olması ve bu standarda uygun olarak faaliyetlerini sürdürmesi gerekmektedir. Hemen her işletmenin bu sertifikayı almasını önermekteyiz. Florya Cert olarak çevreye önem veren her firmanın yanında oluyor ve özellikle ISO 14001 belgesi için en uygun fiyatları, teklifleri veriyoruz.

Toplumsal çevre durumlarının her geçen gün artması nedeni ile firmaların çevresel yükümlülükleri bilinci artmıştır. Çevresel anlamda firmaların uygunluk sağlaması ile firma içerisindeki yenilikler, prestij durumları ve gelecek kaygılarından arınmak için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi gereklidir. Bugün kaliteli ve prestij sahibi tüm firmaların modern yönetim anlayışı ile işlerini sürdürmesi ve tedarikçilerin çevresel anlamda bir bilince sahip olabilmesi için bu belgeler aranmaktadır. Firmaların ISO 140001´e sahip olması ile beraber daha bilgili, daha kaliteli, daha prestijli müşterilere sahip olmasının yanı sıra çevresel olabilecek her türlü riske hazır olması, doğal kaynakların ve hammaddelerin kullanımının azaltılması, atıkların azaltılması, iş verimlerinin daha fazla olması ile birlikte maliyetlerin azaltılması sağlanmaktadır. Firmalar çevreye değer katan bir hal alacaktır.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Amaçları

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi için ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini Florya Cert firmasından alabilirsiniz. Bu standardın amaçı firmanın çevreye karşı koruma içgüdüsü kazanması, sosyoekonomik ihtiyaçlar ile ilgili denge içinde hareket etmesi ve çevrenin her şartı için her zaman hazır olması anlamına gelmektedir.  Firmaların kendi yönetim sistemlerini kurdukları dünyada ISO 140001 belgesi ile işleri daha kolay olacaktır. Çevre yönetimi sayesinde markanız uzun süre başarılı olacak ve sürdürülebilir kaynak kullanımlarına yönelecektir.


ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Bazı Faydaları

* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sayesinde firmalar olumsuz olan çevre etkilerinden arınacak ve meydana gelecek olan olaylardan korunacaktır.
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sayesinde firmanın çevreden edindiği önemli etkilerin performansları artacaktır.
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile firma pazarda olduğu pozisyondan ileriye gidecek ve çevrenin ona sağladığı alternatiflerden haberdar olacaktır.
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile firma finansal ve operasyonal anlamda bir çok yeni faydadan yararlanacaktır.
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile firma çevre şartlarının potansiyel olumsuz etkilerinin kendi çatısı altındaki zararlarını hafifletecektir.
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile çevresel etkilerin, yaşamsal döngüler içinde farklı bir şekilde artış göstermesinin önüne geçilecektir.
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile firma ürün ve hizmetleri ile ilgili tasarımları, imalat aşamalarını, dağıtım sistemlerini, tüketim fonksiyonlarını kontrol edebilcektir.

Sizlerde bulunduğunuz şehirde ISO 14001 Çevre yönetim sistemi için danışmanlık almak ve kısa süre içerisinde bu standarda sahip olmak istiyorsanız hemen aşağıda yer alan telefon numarası üzerinden Florya Cert ile irtibata geçebilirsiniz.
asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum