0505 579 17 20

Iso 18001 Belgelendirme

Ohsas 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi olarak da bilinen bu belgelendirme ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere ve firmanız için ihtiyacınız olan bu belgeye Florya Cert´in uygun fiyatlandırma seçenekleri ile hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Firmaların en önemli sorunlarından biriside çalışanlarının sağlıklı ve emniyetli bir şekilde faaliyetlerin sürdürülmesine olanak sağlamasıdır. Firmalardaki emniyetli, sağlıklı bir çalışma ortamıın olması için 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi´ne ihtiyacı vardır. Rekabet koşullarında iyi bir şekilde faaliyetlerin sürdürülmesi ile iş sağlığı, güvenliği anlamında sistemli çalışmalarınızın yürütülebilmesi için Florya Cert sizlerin hizmetindedir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile firmalar faaliyetlerindeki stratejik işlemler ile sistematik bir biçimde iyileştirmelerin yapılması ve çözümlenmesi sağlanmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini firmanıza Florya Cert´in uzman danışmanları ile entegre ettiğinizde personeliniz, yöneticileriniz eğitimlerini alır ve sorumluluklarını bilerek faaliyetlerini sürdürür. İş sağlığı ve güvenliği risklerini bilmek ve bilerek önlemleri en aza indirmek gerekir. Hemen her firmanın ihtiyaç duyduğu ve global pazarda söz sahibi olmasını sağladığı ISO belgelerinin tamamı için bizden bilgi, teklif alabilirsiniz.

ISO 9001 ile entegre olarak kurulabilen ISO 18001 eğitimleri uygun kişilere verilmektedir. Firmanızda olası acil durumlarda hazır, faaliyetleriniz sürdürülürken bile denetimlerinizin yapıldığı ve tüm işlemlerin gözden geçirildiği bir sistemdir.

Neden OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi?

Florya Cert ile ihtiyacınız olduğu anda, hangi şehirde olursanız olun ISO 18001 belgelendirme faaliyetleri için sizlerin yanında oluyoruz. En uygun fiyatlardan ISO teklifleri almak ve firmanızın bu belgeleri almaya hak kazanabilmesi için gerekli adımları atmak adına bizimle irtibata geçmeniz önerilmektedir.

ISO 18001 İş sağlığı ve güvenliği sistemi ile sorumluluklarını bilen personeliniz ve çalışanlarınız olur, sorumluluk yönetimi için bir iskelet yapı oluşturulur ve firmada görevli olan tüm çalışanlar bazı eğitimlerden geçerek iş sağlığı ile ilgili, iş güvenliği ile ilgili bilinçlendirilirler.

ISO 18001 ile firma içinde yer alan her bir bireyin sorumlulukları ve yetki alanları olur, sektördeki iş yasalarının, kanunlarının uygun bir şekilde firma içerisinde uygulanması ISO belgeniz ile mümkün olacaktır. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışma ortamının bulunması, işletme faaliyetlerinizin kapsamındaki risk yerlerinin önceden tespit edilerek şemaların çıkarılması Florya Cert´in alanında uzman danışmanları ile mümkün olacaktır. ISO 18001 sayesinde iş kazaları azalacak, firmanızın çalışma ortamlarında güvenli iş ortamı sağlanacaktır.

ISO 18001 belgesini alan bir firma sürekli gelişmeye açıktır, uluslararası pazarda kabul gören bu sistem sayesinde sizlerde dünya üzerinde kabul gören bir ISO sistemine sahip olur ve uluslararası bir yönetim sistemi ile yönetilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin uygulanması ile beraber iş ortamlarınız daha iyi olur. Çalışma ortamlarınızın daha iyi olması neticesinde de verim alma olanağınız artacaktır. Verimliliğin artması ve resmi makamlar önünde firmanızın daha ciddi, daha dik ve daha kurumsal olması için gerekli olan tüm ISO belgeleri için Florya Cert´ten bilgi alabilirsin.z İş güvenliği alanında duyarlılığınızı kanıtlamak ve bir çok projede sizde yer alabilmek için Hemen bizi arayın.

İş sağlığı ve güvenliği sayesinde firma personellerinizin iş kazalarından, meslek hastalıklarından korunması için gerekli önlemler alınmaktadır. Riskler ve tehlikeli durumların analiz edilmesi yaklaşımları ile beraber olası tehlikelerin ortadan kaldırılması, en aza indirilmesi Florya Cert´ten alacağınız bu hizmet ile mümkün olacaktır.

ISO 18001 İŞ GÜVENLİĞİ RİSK ANALİZLERİ

Tehlikeli potansiyelleri bulunan tüm süreçlerin analiz edilmesi gerekir. Makinelerin, ürünlerin, maddelerin tüm bilimsel bilgileri iel düzenlenmesi ve analiz edilmesi gerekmektedir. Firmalarınıza risk analizleri yaptırarak tehlikelerin belirlennmesi, risklerin değerlendirilmesi ve kabul edilebilir seviyelere risklerin indirilmesi amaçlanmaktadır.

Risk Analizi Hangi Durumlarda Yapılır?

Risk analizleri Florya Cert´in uzmanları tarafından yapılmaktadır. Bir çok risk analizi yapılma durumu vardır ancak bizlerin en fazla karşılaştığı durumlardan madde madde bahsetmek gerekirse;

* Önceden tespit edilen dönemlerde yapılmaktadır.
* Sistemlerin kurulması ve geliştirilmesi aşamasında yapılmaktadır.
* Kaza olması durumunda veya kazanın olmasının muhtemel olduğu durumlarda yapılmaktadır.
* İş kolu ve işyeri değişikliklerinde yapılmaktadır.
* Yeni iş ekipmanlarınız alındığında yapılmaktadır.

Risk değerlendirilmesinde 3 aşama bulunur. Bunlar tehlikenin tanımlanabilmesi, tüm tehlike konularına ilişkin zararların olasılıkları ve derecelerinin belirlenebilmesi ve son olarak olası risklerin kabul edilebilir olup olmadığı ile ilgili kararlar verilmesidir.

ISO 18001 ile firmadaki iş güvenliği artacak ve gerekli tedbirler alınacaktır. Uzun dönemlerde ISO 18001´in tüm meyvesini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Firma içerisinde ve dış faaliyetlerde olan kazaların azalması nedeni ile personeliniz memnun olacak ve kazalara bağlı olarak olan tüm iş gücü kayıplarından kurtulacaksınız. ISO 18001 sayesinde personelinizdeki motivasyon bozuklukları yok olacak ve mutlu bir çalışan kadrosuna sahip olmanız sağlanacaktır. ISO 18001´i firmasına, markasına entegre edenler ne üretimlerindeki aksaklıklarla karşılaşır ne de iş kazalarından doğan ağır tazminatlar ile karşı karşıya kalırlar. Florya Cert firmasından alacağınız hizmetiniz dahilinde firmanızın, markanızın ihtiyacı olan tüm adımlar uzman danışmanlarımız tarafından atılacak ve ISO 18001 belgesini almanız için gerekli olan tüm dökümantasyonlar hazırlanacaktır. İşletme risk değerleme ihtiyaçları ve diğer talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz..


asansör belgelendirme
 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum