0505 579 17 20

Iso 27001 Belgelendirme

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi olarak bilinen ISO 27001 için en doğru yerdesiniz. Florya Cert olarak uluslararası bilgi yönetimi standardı için sizlere uzman kadromuz ile ulaşmakta ve gerekli eğitimleri sağlamaktayız.

Bilgi günümüzde parayla satın alınamayacak kadar önem taşımaktadır. Bilgi her firma için çok kritik önemdedir. İyi bir bilgi yönetimi ve bilgi arşivi ile güvenli şekilde çalışabilmeniz mümkün olur. Bilgi güvenliği alanında gizli olan tüm bilgilerin gizli kalabilmesi ile firmanızın büyümesi, yenilikler yapabilmesi ve müşterilerinizin veri tabanındaki geliştirmesi mümkün olacaktır.

ISO 27001 ile firmalar Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi´ne dahil olur. Uluslararası standartlar kapsamında bu belge sayesinde bağımsız değerlendirmeden geçeceksiniz. Onaylanan bir bilgi güvenliği yönetim sistemi için hiç zaman kaybetmeden hangi şehirde olursanız olun Florya Cert´e ulaşabilirsiniz. ISO 27001 sayesinde mali olan ve gizli olan tüm belgelerin etkili bir şekilde korunması, izinsiz bir şekilde erişimlesinin engellenmesi, yasa dışı yollar ile erişilmesinin engellemesi olasılıkları en aza indirilecektir.

ISO 27001 Belgesi ile firmalar finansal verilerini korur. Fikri mülkiyetlerini ve hassas olan müşterileri için korunan bilgilerin korunmasını sağlar. Uluslararası çerçevede kabul gören bu belgelendirme sistemi sayesinde firmalar risklerini bilir, tanımlar ve gizli bilgiler konusunda daha dikkatli olur. ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemine entegre olan firmalar, sahip olan firmalar bu alandaki risklerini kimseye ihtiyaç duymadan kendi içlerinde yönetebilmektedir.

ISO 27001 İLE PRESTİJ KAZANIN

Güvenlik kapsamında önlemlerinizi kendinizin alabileceği bir yapıya gelebilmeniz için uzman danışmanlarımız Türkiye´nin her yerinde ihtiyaç duyduğunuz anda hizmetinizdedir. Yalnızca bugünü düşünerek değil, yarınlarınızı da düşünerek uyguladığınız tüm sistemlerin her zaman incelenebilmesini ve dikkatli olunmasını sağlamaktadır. ISO belgelerinin tamamında olduğu gibi 27001´de firmanız için saygınlık arttırmakta ve firma itibarınızı korumaktadır. Son dönemlerde bazı bankalar, bazı firmalar, bazı e-ticaret firmaları verileri ve bilgileri konusunda sorunlar yaşamıştır. Veri açıklarının olması ve verilerin çalınması firmalara büyük prestij kayıpları vermektedir. Sizlerde önceden önleminizi alabilmek ve müşterilerinize güven sunabilmek için BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

ISO 27001 Belgesinin Yararları

Bilgi yönetimi sistemlerinde sistematik bir yaklaşım ve sağlam yapı gerekir. Kurumunuzu koruyabilmek ve risklerinizi azaltabilmek için ihtiyacınız olan ISO 27001 belgesi firmalar için güven sağlar.


Firmaların işlerindeki risklerin azaltılması için ISO 27001 belgesi gerekir. ISO 27001 belgesi bilgi sistemlerinin korunması için birebirdir. Firmalar ISO 27001´i uygulayarak itibarlarını koruyabilir ve meydana gelebilecek olan sorunların önlenmesini sağlayabilir. Maddi anlamda tasarruf sağlanabilmesi ve müşterilerin pazardaki gerekliliklerine uygun bir hale getirilebilmesi için ihtiyacınız olan ISO  27001 belgesini firma danışmanlarımızdan destek alarak elde edebilirsiniz.

Bilgi güvenliği yönetim sistemini firmanıza entegre ederek tüm süreçleri kontrol altında tutabilir ve müşterileriniz, çalışanlarınız ve diğer tüm üçüncü taraflar için bilgi güvenliği konusunda kabul gören ciddi bir yatırım yapmış olursunuz.

Etkili süreçlere sahip olarak sizde rakiplerinizden bir adım önde olun. Florya Cert sizlerin hizmetindedir. Bilgi güvenliği sistemlerinizdeki riskleri bilmeniz, tanımlı olarak hareket etmeniz ve bilgiyi doğru bir şekilde yönetebilmeniz için biz buradayız. Sürekli olarak gelişen ve her geçen gün farklı bir kolu ortaya çıkan teknoloji çağında bilginin önemi çok fazladır. Bilgi güvenliğinin sağlanması gerekir. Teknoloji ile beraber her zaman yeni tehtidler meydana gelecektir. Yakın zamanda yaşanan bilgi çalınması ve diğer durumlar gibi sizlerde prestij kaybetmemek için ISO 27001´e sahip olmalısınız.

Daha fazla bilgi ve uygun fiyatlarla ISO 27001 belgesi için bize ulaşın.

ISO 27001 Dokümanlarını incelemek, merak ettiğiniz soruların yanıtlarını almak için Florya Cert ile görüşebilirsiniz. Kullanıcı el tanıtım kitapları, uygulama klavuzları ve farklı dökümanlar için bizi arayın.

asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum