0505 579 17 20

Iso 28000 Belgelendirme

ISO 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Belgesi ihtiyacı olan firmaların bölgede ilk tercih ettiği, ilk teklif aldığı firmalar arasında yer alan Florya Cert´in alanında uzman kadrosu ve danışmanları ile bu hizmeti sunduğunu bilmekteyiz.  Tedarik sektöründe Güvenlik Yönetim Sistemi gereksinimleri için karşılamayı yapabilen uluslararası bir standart olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmanın güvenlik ile ilgili tüm tehditleri değerlendirebilmesi ve tedarik işlemlerindeki sorunların ortaya çıkar çıkmaz yönetebilmesi için yardımcı olacak bir çok yönü bulunmaktadır. Dünya üzerinde kabul gören bu sistem ilem firma yönetiminde ISO 28000 uygun güvenlik önlemlerinin uygulanarak, uygulanamadığı ile ilgili tüm detayların belirlenebilir olmasını ve özellikleriyle alakalı bazı tehtidlerden koruyor olması gözler önündedir.

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ BELGELENDİRMESİ

Son zamanlarda gelişen küresel firmaların çoğalması ile rekabet ortamlarının zorlaşması ve rekabetin firma hedeflerinize erişebilmeniz için sizi zorlaması durumlarında uluslararası standartları firmanıza entegre ederek ilerlemeniz sizin yararınıza olacaktır. Daima pazar payındaki yerinizin artışını istemeniz normaldir. Ancak pazardaki konumunuzun artması için bazı standartlara da uymanız istenmektedir. Mevcut ve sonradan ortaya çıkabilecek bir çok ekstra maliyet bulunuyor. Bu maliyetleri düşürmek gerekir. Maliyetlerin düşürülmesi için öncelikle firmanızın maliyetlerin listesini ve neyden kaynaklandığını bilmesi gerekir. Tedarik zinciri faaliyetleri kapsamında hammaddelerin temin edilmesi aşamasından itibaren hizmetin, ürünün ulaştırılma yöntemleri incelenmektedir.

Firmaların bu artan rekabetlerde yerini korumak istemesi hemde maliyetlerini düşürmek istemesi normaldir. Tedarik işlemlerinin her aşamasında izlenecek yol için Florya Cert danışmanlarından destek alabilirsiniz. Firmaların ISO 28000 ile uluslararası pazardaki gerekliliklerini tamamlaması rakiplerinden bir adım önde olması anlamına gelecektir. Kurumlar için yönetim modeli sunan ISO 28000 tüm faaliyetleri firmanıza entegre edecek ve risklerinizi etkili bir şekilde yönetebilmenizi sağlayacaktır. Avrupa Birliğine üye olan ülkeler arasında ise ihracat ve ithalat yapan firmalar adına çok önemli olan AEO belgesi yani EU Authorised Economic Operator sertifikası alabilmek adına ihtiyaç duyulan şartların sağlanabilmesi için çok ama çok önemlidir.

Sizlerde "
EU Authorised Economic Operator " sertifikasına sahip olabilmek için ihtiyacınız olan standarda kısa süre içerisinde sahip olabilmek için Florya Cert web sitesinde yer alan numaraları arayabilirsiniz.

Tedarik zinciri güvenliği yönetim sistemi standartlarında risk değerleme temellerini firmanıza entegre edeceksiniz.

Danışmanlarımız tedarik zincirleri kapsamında tüm risklerinizi değerlendirecek ve ISO 28000´in firmanıza sağladığı tüm yararları alabilmenizi sağlayacaktır. Florya Cert´ten bu alanda işletmeniz için en iyi teklifleri alabilirsiniz. Teklif talepleriniz için web sayfamızdaki mail formaları veya telefon numaralarını arayabilirsiniz.

TEDARİK ZİNCİRİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ( ISO 28000 ) YARARLARI

* Hizmetlerinize alan kurumlara karşın güvenli olacaksınız.
* Ürünlerinizin ulaştığı firmalar için güveni firma olacaksınız.
* Sigorta firmaları için güven sağlaaycak ve sigorta maliyetlerinizin düşük olması sağlanacaktır.
* ISO 28000 sayesinde sistem belgelendirmesi kurumunuza imaj bakımından katkı sağlayacaktır.
* Müşterilerinizden gelen tüm taleplerin karşılanabilmesi kapsamında kalite artışı olacaktır.
* Gümrüklerdeki otoritelerdeki güvenlik risklerini bilecek ve kontrol edebileceksiniz.
* Risklerin bilinmesi sayesinde ispatlama kolaylıklarına sahip olacaksınız.
* En önemli faydalarından birisi ise AEO başvurularınızdaki istenilenler arasında bir çok gereklilik bu standart ile sağlanmaktadır. ISO 28000 yasal otoritelerin firmanıza karşı olan güveni artacaktır.
* Firmanın tüm sektördeki güvenlik risklerini bilmesi, gerekli önlemlerini alması ve hasarların en aza indirilmesi sağlanmaktadır.

Iso 28000 tedarik zinciri güvenliği yönetim sistemi standardı için büyük, küçük, özel ve kamu sektörleri olmak üzere her kesimden başvuru alınabilmektedir.

Daha fazla bilgi ve teklif talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum