0505 579 17 20

Iso 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Tedarik Zinciri İçin Güvenlik Yönetim Sistemi uluslararası bir standarttır. ISO 28000 olarak karşımıza çıkan bu sistemdeki gereklilikler detaylıca tanımlandırılmıştır. ISO 28000 sistemine entegre olmak isteyen kuruluşların tamamı için uygun bir yönetim modeli dahil edilecek ve işleme alınacaktır. Firmaların tedarik zinciri yönetimleri, tedarik zincirleri güvenlikleri ile alakalı bazı durumları değerlendirir ve tek bir çatı altında tamamını  toplayarak risklerin daha etkili bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Tedarik zinciri yönetim sistemleri hammaddelerin firma için temin edilmesi aşamasından başlayarak ürünlerin, hizmetlerin ulaştırılma şekillerine kadar, son kullanıcıya bunların ulaştırılmasına dek tüm süreci takip eder. Küreselleşme ile ortaya çıkan rekabet koşullarında firmaların maliyetlerine, zamanında ürünlerin teslim edilmesine, sağladığı hizmetteki kaliteye verdikleri önem daha da artmıştır. ISO 28000 standardı ile tedarik zincirinizdeki bulunan kurumların kritik olarak güvenlik noktaları oluşturulur. Bu standart firmanın finans, üretim, bilgi yönetim sistemi, üretim tesisini kapsayan bir alandadır.

ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemleri Danışmanlık Hizmeti

Florya Cert olarak ISO 28000 için sizlere Türkiye´nin heryerinde hizmet verebilen alanında uzman danışmanlarımız bulunmaktadır. ISO aracılığı ile karşımıza gelen ve geliştirilmiş olan bu standart güvenlik teminatı için firmaların aradığı, ihtiyacı olan bir belgedir. Küresel ekonomik olaylar ortamlarında endüstrinin tedarik zincirindeki karmaşık durumunu önlemek, sorunları meydana gelmeden önce çözmek gerekir. Lojistik operasyonlar, tedarik alanındaki ortaklıklar ve ulaşım detayları karmaşık bir hal alabilmektedir. Tüm ulusal düzenlemeler ve iş süreçlerini doğru ilerleyebilmesi için sağlayan bu sistem sayesinde kuruluşlar potansiyel tehlikeleri belirler ve riski bilir. Firmaların işlerindeki başarılarını engelleyecek tüm tehtidleri ve riskleri önler.

ISO 28000 : 2007 taşımacılık faaliyetlerinde bulunanlar, lojistik endüstrileri ve tedarik zinciri güvenliğinde yer alan bazı kuralları, uygulanabilir güvenlik önlemlerini kapsar. Firmaların uzun süren araştırmalar neticesinde bu alandaki tüm ihtiyaçlarına hızlı ve kolay bir yanıt bulabileceği Tedarik Zinciri Güvenliği Sistem Danışmanlığı için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Güvene dayalı tedarik zincirleri kapsamında ISO 28000 ile firmalar müşterilerine güveni sunar.  Bu belgeye sahip olarak risklerinizi yönetebilirsiniz. Firmanızda ve tedarik zincirlerinizde yer alan tüm güvenlik risklerini izliyor ve bunları çok daha iyi bir şekilde yönetecek detayları alarak uygulama aşamasına geçiyoruz. Florya Cert olarak tüm sürece hakim, tüm süreçlerin belirlenmesi için gerekli adımları atıyor ve markanıza yardımcı oluyoruz. Markanızın yönetim kadrosunda yer alan tüm alanları inceliyor ve firmanızın doğru kaynaklara odaklanmasını sağlıyoruz. Verimliliği arttırmak ve maliyetlerinizi düşürmek için ISO 28000´ı tercih etmelisiniz.

ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemleri Bazı Faydaları

* Geliştirilmiş ve özelleştirilmiş güvenlik risk değerlendirilmesi sunar.
* Firmanın varlıklarının korunması, envanterlerinin görünür olması ve yönetimi için kolaylıklar sunar.
* Sürdürülebilir bir iş geliştirilmesi ve firmanın teslimat süreçlerindeki dönemin daha aza indirilmesi ile alakalı olarak tedarik sürekliliğinin sağlanması sunulur.
* Firmanın tedarik zinciri boyunca artan müşteri memnuniyetleri gözlemlenir.
* Taşıma ile alakalı olarak yaşanabilen ve sık meydana gelen hırsızlık durumlarındaki kayıpların en aza indirilmesi sağlanır.
* Gümrük işlemlerindeki süreler, süreçler daha kısa olur. İkincil denetimler daha az olur.
* Firmanın diğer ticaret alanları ve tedarik zinciri ile uyumluluğu sağlanır.


TEDARİK GÜVENLİK ZİNCİRİ

ISO 28000´ın tedarik güvenliği zincirine dahil olmuş olan her firma üretimde, depolamada, dağıtımda ürün, hizmet alıcıya ulaşana dek güvenlik sağlamaktadır. Güvenliği amaçlayan bu modelde yer alan detayların uygulanması ile firmalar tedarik zinciri kapsamında edindiği güvenirliği herzaman arttıracak ve marka değerini yükseltecektir. ISO 28000 ile firmaların izlenebilirlik, belgelendirme sistemlerindeki güvenirlilik süreçleri kolaylaşacaktır. Florya Cert ile uluslararası pazarda kabul gören ve rakiplerinizin de tercih ettiği ISO 28000 belgesi almak çok kolay.

ISO 28000 Belgesi Almak

ISO 28000 Belgesi Almak için Florya Cert firması sizlere yönetim sistemleri, denetim sistemleri, belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunar. Bu alanda uzun yıllardır faaliyette bulunan firmamız firmanız için ISO 28000 analizleri, ISO 28000 denetimleri ve belgelendirme işlemleri adına deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Florya Cert danışmanları ve eğitmenlerinin tecrübesi nedeniyle kısa süre içerisinde markanız için bu belgeyi edinebilirsiniz.

Firmamızda hizmette bulunan denetçiler tedarik zinciri güvenlik sistemleri kapsamında bilinen, tanınan ve kabul gören kişilerden oluşmaktadır. Sektörün en bilgili, tecrübeli uzmanları ile ISO 28000 için uygun olacak olan ilkelere ve konulara hakim olacak ve firmanız için daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanacaktır.

Florya Cert sizler için ISO 28000 Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetim Sistemleri Danışmanlığı hizmetinde sürecin hızlı ilerlemesi sağlanmaktadır. Firmanız ile ilgili olarak mevcut sistemin gözden geçirilmesi ve enerji kullanımının incelenmesi ile beraber tüm uygunluk değerlendirmesi yapılmaktadır. ISO 28000 durum analizlerinin yanı sıra tedarik zinciriniz için güvenlik yönetim sistem geliştirmesi, eğitim çözümleri, yönetim sistemlerinin uygulanma alanındaki desteklenmesi ve daha birçok alanda hizmetlerimizi sunuyoruz. Sertifika öncesi denetim aşamasında da yanınızda olacak olan danışmanlarımız ve firmamızdan uygun teklifleri alabilmek için incelediğiniz internet sitesinin iletişim sayfasında yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum