0505 579 17 20

Iso 45001 Belgelendirme

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sayesinde personellerinize daha sağlıklı ve daha güvenilir bir işletme sunarsınız. Faaliyetleriniz kapsamında meydana gelebilecek olan kazalardan, hastalık risklerinden daha uzak hareket etmek için uluslararası bu standardı firmanıza entegre etmelisiniz. Tüm riskleri bilerek hareket etmek ve olası riskleri en aza indirebilmek kim istemez ki? İşte ISO 45001 ile bu riskleri en aza indiriyor ve firmanızı rakiplerinizden bir adım öne çıkarıyoruz. Biz Florya Cert olarak ISO belgesine ihtiyaç duyan firma nerede olursa olsun ona gidiyor ve hizmetlerimizi uzman danışmanlarımız ile sunuyoruz.

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) sözleşmelerinde yer almakta ve ILO yönergelerinde bulunan ISO 45001 İŞ GÜVENLİĞİ STANDARDINA yönetik bir çok ihtiyacın karşılanmasını sağlar. Bu bağlamdaki sertifikasyonun tek hedefi küresel anlamda yaşanan işçiler için iş güvenliği anlamında ve iş sağlığı anlamındaki endişelerin ortadan kaldırılmasıdır.

ISO 45001 Standardı Madde Başlıkları Şu Şekildedir;

* Kapsam
* Atıf yapılan dökümanlar/standartlar
* Terimler ve tanımlar
* Kuruluşun bağlamı
* Liderlik
* Organize etme
* Destek/yardım
* Operasyon
* Performans testi
* İyileştirme

10 maddeden oluşan bu başlıklar kapsamında firma içerisinde ISO 45001 ile ilgili ilkeleri doğru bir şekilde kurmalı ve tanımlamalısınız. Bu işlemler için Florya Cert´in uzman danışmanları ile hizmetlerimizi sunuyor ve firmadaki tehlikeleri ortadan kaldırıyoruz. Risklerin tamamını en aza indirecek adımların atılmasını sağlamak ile beraber işlerin verimliliklerini uygun sağlık koşulları ile beraber arttırıyoruz.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği standardı ISO şartlarına riayet etmektedir. Firma için üst düzey yapı sistemi, temel ve çekirdek tanımların ortak tarifelerini kapsadığı bu sistemde kaliteye, sosyal sorumluluğa, çevreye ve finansal anlamda yönetim kısımlarına şartlar getirilir.

ISO 45001 Belgesi Nedir?


ISO 45001 firmanın belirlenen standartlara uygun bir şekilde ilerlediği ve faaliyetleirni sürdürdüğü belgeye denilmektedir. Bu belgeye sahip olan firmaların iş süreçlerindeki her aşamada iş güvenliğine ve iş sağlığına dikkat ettiği ve uyumlu bir şekilde hareket ettiği gözlemlenmektedir. Bu belgeyi almak isteyen tüm firmaların Türkiye´nin her yerinden Florya Cert ile irtibata geçmesi yeterli olacaktır. ISO tarafından belirlenen kriterlere uygun olan tüm firmalar belirlenen yeterlilikleri tamamladığını kanıtladıkları anda bu belgeye sahip olabilmektedir.

Biz FLORYA CERT olarak bu kapsamdaki gerekli prosedürleri sizlere sunuyor ve firmanızı uygun bir hale getirmek için gerekli eğitimleri veriyoruz. ISO belgelendirme firmalarının işletmenizin bu belgeyi almaya yeterli görmesi için gerekli olan tüm adımlar FLORYA CERT aracılığı ile atılmaktadır. Uygun olan firmalar kısa süre içerisinde ISO 45001 belgesine sahip olabilmektedir. Aksi durumlarda işletmelerin yeniden süreçlerden geçmesi ve ikinci bir denetleme geçirmesi gerekir. Bu da süreci uzatır. Sürecin en kısa olması için gerekli adımların atılması, uzman danışmanlar ile yola çıkılması için sizlerden gelecek olan telefonları beklemekteyiz.

ISO 45001´in Yararları


* Uluslararası kapsamda kabul gören ihtiyaçları bilir ve gerekliliklere uyum sağlarsınız. Bu nedenle firmanız, markanız dünyanın her yerinde saygın ve prestijli olur.
* Yasal olan bir çok düzenlemeye ISO 45001 ile uyum sağlarsınız. Bu standart sistematik analizler ve yasal düzenlemeler ile hareket etmektedir.
* ISO 45001 ile mal ve can kayıplarının en iyi şekilde önüne geçilmektedir. Riskleri en aza indirmek ve tamamen yok etmek için ISO 45001´e sahip olmanız önerilmektedir.
* Florya Cert ile entegre edilecek olan sistem her zaman iyileştirmelere açık olacak ve yaşanan bir sorunda üretimin durması engellenecektir.
* Firmanın beklenmeyen durumlardaki meydana gelen iş gücü kayıpları ve üretim kayıplarının önüne geçmesi sağlanacak ve bu nedenle tasarruflar sağlanacaktır.
* Firma personeli için iş sağlığı ve iş güvenliği arttırılacaktır. Performans bakımından artış gözlemlenebilmektedir.
* Çalışanlar için daha bilinçli hareket etme sağlanmaktadır. Olumsuz durumlar için her zaman korunma sunulacaktır.
* İstenmeyen durumlardaki iş kazalarının önüne geçilecek ve personelin çeşitli meslek hastalıklarının önüne geçilecektir.
* Daha sağlıklı ve güvenli iş uygulamaları için gerekli ortam sağlanmaktadır.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi ve en uygun teklifleri alabilmeniz için hemen bizi arayabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum