0505 579 17 20

ISO 45001 İş Sağlığı Yönetim Sistemi Danışmanlığı

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi kapsamında ISO 45001 ile ilgili ihtiyaçlarınızın tamamında yanınızdayız. Firmanızda iş ile ilgili olan riskleri azaltır ve işlerinizdeki performansların artmasını sağlayan bu standart sayesinde güvenilir bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Daha sağlıklı bir çalışma ortamı ayarlamak ve riskleri azaltmak için hemen Florya Cert´i arayabilirsiniz. Firmanızda görevli olan makinelerin, işçilerin, personelin kontrolü dışında oluşabilen bazı durumlar olabilir. Güvenlik her firmanın öncelikli tercihi olmalıdır. Firmalarda çalışan güvenliği oldukça önemlidir. Kurumunuzun faaliyet gösterdiği alan ne olursa olsun, Türkiye´nin heryerinde Florya Cert olarak ihtiyaç duyduğunuz anda hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. ISO 45001 kapsamında firma içerisinde bulunan riskleri azaltıyor ve sağlık, refah  ve güvenlik seviyelerini arttırıyoruz.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği


İş güvenliği ve sağlığı açısından ISO 45001 firmanın ihtiyaçlarını tespit edecek sistemlere sahiptir. Aynı zamanda kalite, çevre ve güvenlik standartlarıyla uyumlu olan ISO 45001 çalışma ortamlarınızın çok daha güvenli ve sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Yasal mevzuatlara uygun olduğunuzu gösterecek olan ISO 45001 ile herzaman iyileştirmelere açık olacaksınız. İşletmenizdeki verimliliği arttıracak olan bu standart ile personelinizin sağlığı önem arz edecektir.

ISO 45001 Uluslararası bir standarttır. Dünya üzerinde birçok ülkede mevzuatların içinde yer alan, mevzuat gerekliliği bulunan iş sağlığı ve güvenliği standardı firmaların işyeri güvenliği için bağlılıkları ile ilgili olarak müşteri ve çalışanlarına karşın itibar güçlendirici özelliktedir.

ISO 45001 sayesinde iş ile ilgili olarak hastalık, kaza gibi vakaların önüne geçmeniz ve çalışanlarınızın kendileri için iş sağlığı ve güvenliği kapsamında etkili olmaları sağlanılmakta ve teşvik edilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği ile  ilgili olarak alacağınız hizmet sayesinde firmanızda personellerinizin bilgilendirilmesi ve morallenmesi sağlanacaktır. Bu standart sayesinde çalışanlarınız için iş ortamlarının daha güvenli ve daha sağlıklı olması sağlanıyor.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Yararları


* Firmanın iş sağlığına, iş güvenliğine karşın uluslararası standartlara uygun olduğu, yasa ve koşullara uygun olduğu gösterilir.
* Bu sisteme entegre olarak firmanızın risklere karşın önlem alması sağlanır. Makinelerde oluşabilecek arızalar, patlamalar, yangın halleri gibi durumlarda iş güvenliği olanağı artacaktır.
* İş güvenliği ve sağlığı alanında tüm hizmetler garanti altına alınacaktır. Tüketiciler için hizmet ve ürünler ile ilgili devamlılık sağlanacağından dolayı müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati artacaktır.
* Olası arıza durumlarındaki arızaların süresi ve maliyetlerin azalması mümkün olmaktadır.
* ISO 45001 ile personelin motivasyonu artacak ve firmaya karşı güven hissetmeleri, sadakatleri artacaktır.
* ISO´nun birçok standardı ile uyum içerisinde olacağından emek, sistem ve belge tasarrufu sağlamaktadır.
* ISO 45001 ile yaralanmalar, ölüm, hasar, hastalanmalar gibi durumlara karşın büyük ölçüde öne geçme sağlanmakta ve üretimin yavaşlaması gibi durumların önüne geçilmektedir. Firmanın alacağı ceza, tazminat miktarı ve maliyetleri de düşürücü etkisi bulunmaktadır.
* Bu standart sayesinde firma saygınlığı artacak ve markanız rakiplerinizden herzaman bir adım önce olacaktır.
* Güvenlik ve sağlık ile ilgili olarak firmanızın duyarlı olduğu sektörde bilinecektir.
* Sağlık ve güvenlik ile alakalı olarak yalnızca bugün değil herzaman firmanın yönetimi iyi olacaktır.
* İş kazalarında, meslek hastalıklarına karşın olabilecek tüm durumlara karşın işgücü kayıplarınız en aza indirilecek ve maliyetleriniz düşürülecektir.
* ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği etkinlikleri ile ilgili firmanızın daha sistematik bir işleyişe sahip olması sağlanmaktadır.
* Risklerin yönetilmesi ve uygulanacak olan önlemlerin alınması sayesinde birçok iş kazasının önüne geçilecektir.

ISO 45001 ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Florya Cert firmasını arayabilir ve bu standart için en uygun teklifleri alabilirsiniz. Sizler için firmamız bu alanda en uygun saha denetimlerini, uzaktan denetim hizmetlerini, durum analizlerini ve eğitim faaliyetlerini sunabilmektedir. Markanız için ihtiyaç duyulan ISO 45001 belgesinde en iyi denetimleri ve eğitim seçeneklerini sunuyoruz.

Daha fazla bilgi ve en iyi teklifleri alabilmek için Florya Cert´i arayın.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum