0505 579 17 20

ISO 9001:2015 Belgesi Teklifi Almak

ISO 9001:2015 Belgesi Teklifi Almak istediğinizde hemen sektörün öncü firmaları arasında gösterilen Florya Cert sitesini ziyaret edebilir ve alanında uzman kadromuzun sizler için hazırlayacağı teklifleri inceleyebilirsiniz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile alakalı tüm talepleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmanızın hizmetlerini ve ürünülerini iyileştirmek adına, müşterilerinizin ihtiyaçlarının tutarlı bi biçimde karşılanabilmesi ve müşterileriniz adına daha fazla değer ortaya çıkarmak için iyileştirmeler sağlanmaktadır.

Firmanızın ilkelerinin incelenmesi ve markanıza değer katabilecek adımların atılmasıyla uygulamaya alınması başlayacak ve ISO 9001 ile uluslararası arenada kabul gören bir işletme olabileceksiniz. Florya cert ile kısa süre içerisinde markanızı ve ürünlerinizi ISO 9001´in prensiplerine uygun hale getirmekte ve sizi bir adım ileriye taşımaktayız.  Kalite yönetim sistemi olan ISO 9001´in uluslararası  pazarda kabul değeri yüksektir. Dünya üzerindeki ISO belgeleri içinde en fazla tercih edilen bu standart ile firmanızın kalite yönetim sisteminin bağımsız bir kuruluş tarafından değerlenmesini sağlarsınız. Bu değerlendirme ile her zaman iyileştirmeler içerisinde olduğunu ve iyileştirmeleri firmanıza entegre ettiğiniz anlaşılacaktır.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI

Bu belgeye sahip olduğunuzda firmanızın müşterilerinin beklentilerini karşılaması ve hataların önlenmesi, kusurların giderilmesi çok rahat olacaktır. Kısa süre içerisinde daha kaliteli, daha kusursuz ve daha çok müşteri odaklı bir marka olacaksınız. Ürünleriniz & hizmetlerinizin Dünya üzerinde kabul görecek bu standarda sahip olabilmesi için biz buradayız. Florya Cert ISO 9001 belgesine ihtiyaç duyan tüm işletmelere en uygun fiyatlardan danışmanlık hizmeti vermektedir.

Son senelerde globalleşen dünyamızda teknolojininde gelişimi ile rekabet ortamları artmıştır. Firmaların maddi açıdan yükselebilmesi ve başarmak istedikleri hedefler için kritik olan bu belgelendirme sistemleridir. Bunların arasında en çok ihtiyaç duyulan, dünyanında en çok talep listesinde 1.sırada yer alan ISO 9001´Dir. Bu standart sayesinde müşterilerinizle aranızdaki bağı güçlendirir ve onların ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Firmaların maliyetlerinin azaltılması ve verimliliklerinin arttırılması için ISO 9001 olmazsa olmazdır. Her markanın yeni ürün ve hizmetleri farklı pazarlara sunması için bazı standartlara dikkat etmesi gerekir. Dünya´da kabul gören bu belge ile firmalar her zaman elinden gelenin en iyisini yapacak ve hedeflerine ulaşacaktır.

ISO belgelerinin en çok talep göreni 9001´in her sektöre uyarlanabildiğini biliyor muydunuz? Firmaların tüm müşterilerindeki beklentilere en iyi cevapların verilmesi ve hizmetlerinde, faaliyetlerindeki tüm verimlilik artışı için kalite yönetim sistemi önemlidir. Kalite yönetim sistemindeki en temel prensiplerden bahsetmek isteriz...

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Prensipleri

LİDERLİK
Firmaların liderleri işletmenin idaresinin sağlanması ve amaçlarının elde edilmesi için önemlidir. Firmalardaki tüm hedefleri başarabilmek için iç ortamın oluşturulmuş olması ve sürdürülebilir olması önemlidir.

KİŞİLERİN KATILIMLARI
Firma faaliyetlerinde yer alan her personel işletmenin özü olarak görülür. Firmaların personellerinin katılımları ile yeteneklerinin işletme yararına kullanımı yaygınlaştırılır.

MÜŞTERİ ODAKLILIK
Firmalar daima müşterilerine bağlı olmaldıır. Müşterilerin anlık olarak ihtiyaçları ve ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek olan ihtiyaçlarını bilmeli, araştırmalı ve gerektiğinde bu şartları yerine getirmelidir. Firmaların müşteri beklentilerini karşılamak için istekli olması gerekir.

YÖNETİME SİSTEM YAKLAŞIMI

Proseslerin sistemde tanımlanmış olması ve tüm yönetim tarafından anlaşılmış bir şekilde yönetiliyor olması, firmanın hedeflerinde başarıya ulaşması için gerekli etkinlikler ile verimlilik katkısı edinilir.

PROSES YAKLAŞIMI
İstenen sonuçların, faaliyetlerin ve ilgili kaynakların tamamı için prosesleri oluşturmalı ve yönetilmesi gerektiği dönemlerde daha fazla verim alınması önemlidir.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME
Firmaların tüm performansları ele alınmalı ve daimi olarak iyileştirmelere firmanın acık olması ile bu durumun işletme için kalıcı hedef olması gerekir.

KARAR AŞAMASINDA GERÇEKCİ YAKLAŞIM

Bu durum firmanın etkin kararlar alması, verilerin analizlerine güvenilim ve bilgiye dayanmaktadır.

KARŞILIKLI YARARA DAYALI TEDARİKÇİ İLİŞKİLERİ
Son konu başlığında ele alınan ise firmaların tedarikçilerinin birbirlerinden bağımsız olması ve bunların kendi aralarında karşılıklı yarar ilişkisi ile + değer elde etmesi yeteneklerini takviye etmektedir.

Florya Cert´ten alacağınız ISO 9001 danışmanlığında tüm adımlar danışmanlarımız tarafından kontrol ve takip edilmektedir. Kısa sürede belgeye sahip olmanız için adımları takip etmekteyiz. Öncelikli olarak iş süreçlerinizin analizlerini yapmakta ve kapsam belirlenmesine geçmekteyiz. Firmanızdaki tüm hususların, yönetim sistemleri ile alakalı olan durumlarını incelemekte ve firmanızın tam olarak kapsamının belirlenmesini sağlamamızın ardından diğer adım olan dökümantasyon ve uygulama aşamasına geçiyoruz. Burada yönetim sistemleri kapsamındaki yazılı bilgilerin oluşturulması, ihtiyaç duyulan dökümanların hazırlanması ve uygulama durumları hızlı bir şekilde kontrol altına alınmakta ve Florya Cert´in sizlere bu sektördeki iyileştirme önerileri sunulmaktadır. Baş denetçi olan uzmanlarımız ile sürdürülebilirliğin sağlanabilmesi için iyileştirme önerileri oldukça önemlidir. Tüm bu sistem aşamalarının son aşamasında ise belgelendirme denetimine hazır olan firmanızın gerekli denetim kurumundan başarılı olması sağlanmakta ve kısa süre içerisinde belgeniz teslim edilmektedir.

En uygun teklifleri alabilmek ve ISO 9001 Belgesi için en iyi uzmanlar ile çalışmak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz. İncelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızı aramanızı beklemekteyiz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve ISO 9001 ´in merak ettiğiniz tüm detaylarını öğrenebilmeniz adına sizlere bu içeriği hazırladık. Bütçenize uygun fiyatları duymak için bizi arayabilirsiniz.
 • ISO 9001 Sertifikası
  ISO 9001 Sertifikası İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler firmamızın web sitesinde sizlere sunulmaktadır. En iyi teklifleri almak için Florya Cert firmasını arayabilirsiniz.
 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme
  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetleri kapsamında Florya Cert sizlere bulunduğunuz şehirde en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir.
 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum