0505 579 17 20

Iso 9001 Belgelendirme

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile Florya Cert olarak sizlerin yanındayız. Hergün artan bir rekabet ortamı bulunuyor. Firmaların kendini kanıtlaması, ilerleyeceği yoldaki adımları sağlam atması, hedeflerine ulaşmak için alması gereken yolda bazı kritik noktalar bulunuyor. Bu noktaları rahat bir şekilde aşabilmek için firmanın kaliteli yönetim sistemine sahip olması ve sadece ulusal pazarda değil aynı zamanda uluslararası pazarda kabul gören bir standarda sahip olması gerekir. ISO 9001 bu alanda dünya üzerinde en fazla talep gören ve en çok ihtiyaç duyulan standartların en başında yer almaktadır. Firmanızın dünyanın herhangi bir yerinde rahat bir şekilde dolaşımda bulunabilmesi için ISO 9001 belgesine ihtiyacı olacaktır.

Müşterilerinizden gelen talepleri, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek, üretim ve hizmet maliyetlerinizi azaltarak firma içerisindeki verimliliği arttırabilmek için ISO 9001´e ihtiyaç duyarsınız. Her daim yeni ürünleri ve hizmetlerinizi pazara sunabilmek için Florya Cert ile ilerleyeceğiniz bu yolda kısa süre içerisinde ihtiyacınız olanı elde eder ve faaliyetlerinizi bir adım ileriye taşımanıza olanak sağlarız.

ISO kalite yönetim sistemini firmanıza kurmak demek sürekliliği sağlamanız demektir. Ticari işletmelerin belgelendirme taleplerini en iyi şekilde değerlendirmekte ve ticari performanslarınızı başarılı bir şekilde yükseltmekteyiz. Sektörde rakiplerinizden bir adım önde olabilmek ve firmanızın kalıcılığını arttırabilmek adına Florya Cert firmasının alanında uzman personeli hangi şehirde olursanız olun kısa süre içerisinde belgelendirme çalışmalarına başlamaktadır. Ürünlerinizi uluslararası pazara sunabilmeniz için uygun görülen bu belge hakkında bilgi alabilmek için sitemizde yer alan canlı destek hattı veya telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Iso 9001 Belgesi Almak

Iso 9001 belgesini firmanız için almak istediğinizde işletmeniz için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Bazı hedefleriniz olmalı ve bu hedefler için yeterli çözüm olanaklarınızda bulunmalıdır. ISO 9001 belgesinin ihtiyacı olan adımların tamamına hakim olan tecrübeli danışmanlarımız ile işletmenizde kalite yönetim sistemini oluşturuyoruz. Bu standart yalnızca üretim firmaları için değil aklınıza gelebilecek tüm faaliyet alanları, tüm işletmeler için uygundur. Hemen her kuruma uygulanabilecek ve her kurum için alınabilecek olan Iso 9001 belgesinin en uygun fiyatları ile alınması adına firmamızdan teklif alabilirsiniz.

ISO 9001 PRENSİPLERİ NELERDİR?

ISO 9001 kalite yönetim sisteminin kendi içerisinde en fazla bilinen ve ihtiyaç duyulan prensiplerinden bahsetmek gerekirse;

* Firmaların tamamı bir müşteri portföyüne bağlıdır. Müşterilerinizin şuanki ve ilerleyen zamanlarad ihtiyaç duyduklarını bilmeli, anlamalı ve tüm gerekli şartları yerine getirebilmek için " Müşteri Odaklılık " prensibine uygun hareket etmelisiniz.

Şirketlerin kuruluş amaçları, idare birliğinin sağlanması için liderler olmalıdır. İşletmenin hedeflerinin başarılı olması için tüm alanlarda etkin bir katılım olmalı ve sürdürülebilir olmalıdır. İşte bu alanda tam da ihtiyacınız olan " Liderlik " prensibine uygun olmaktır.

* Firma içerisinde ve dış alanında bünyede bulunan herkesin yeteneklerinin ortaya çıkabilmesi için tam katılımı gerekir. Bu alanda " Kişilerin Katılımı " başlıklı prensip devreye girer ve kurumunuzun yararları için çok önemlidir.

* Tüm kaynaklara, olaylara bir proses mantığı ile yaklaşmak mantıklı olacaktır. Daha verimli sonuçlar alabilmek için, istenilen seviyelere gelebilmek adına tüm faaliyetlerinizde " Proses Yaklaşımı " ön planda olmalıdır.

* Firmanızın her alandaki performansının iyi olması, iyileştirilmesi ve kalıcı hedeflerinin olması " Sürekli İyileştirme " prensibini doğurmaktadır.

* Karar alınması kapsamında veri analizlerine göre hareket etmek, bilgiye güvenmek ve etkili kararlar alınabilmesi için " Karar Vermede Gerçekçi Yaklaşım " hususu ön plana çıkmaktadır.

* Firmanın tedarikçileri tamamen bağımsızdır. Tedarikçiler ile karşılıklı olarak yarar ilişkisi bulunmaktadır. " Karşılıklı Olarak Yarara Dayalıklı Tedarikçi İlişkileri " gizli ama en önemli prensipler arasında yer almaktadır.

"International Organization for Standardization kısaltmaları olan ISO 1947 senesinde İsviçre Cenevre´de merkezi bulunan bir işletmedir. ISO´nun dünya üzerinde geçerliliği bulunması, ürünlere, hizmetlere yarar sağlaması nedeni ile oldukça geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır."

Müşteri odaklılığın bulunduğu ve dünyamızın üzerinde hemen her ülkede, her şehirde farklı sektörlere, farklı büyüklüklerdeki işletmelere hitap eden bu yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak için hemen Florya Cert firmamızı arayabilirsiniz. ISO 9001 ile firmanızın ürettiği bitmiş olan ürünlerin son kontrollerindeki hatalı, hatasız olarak ayrılması sistemlerinin yerine daha çok üretim aşamalarında kullanılan sistemlerin tüm ara kontrollerinin yapılması ve bu kontroller sayesinde üretimlerin güvence altına alınması, hatalı üretimin engellenmesi esas alınmıştır.

ISO 9001´İN SAĞLADIĞI BAZI FAYDALAR

* Firmanızın sektördeki itibarının arttırılmasını sağlar.

* Firma çalışanlarınızın tamamı için kalite bilincinin arttırılması sağlanmaktadır.

* Pazarlama hizmetleri kapsamında rakiplerinizden farklı olur ve rekabet gücünüzün arttırıldığı bir ortam sağlanır.

* Firmanızın yalnızda iç pazarda değil aynı zamanda dış pazarda da kabul görmüş bir kalite belgesi elde etmesi, ticari olarak bir çok avantajın elde edilmesini sağlar.

* Proses ve müşteri odaklı yaklaşımların benimsenmesi sağlanmaktadır.

* Müşterilerin memnunniyetine ve müşterilerin sadakatindeki artış gözle görülür bir hal alacaktır.

* Üretimlerinizdeki hataların, fire vermelerin ve yeniden işlemelerdeki hallerde azalma gözlemlenecektir.

* Firmanızda girdi, üretim ve son kontrollerin etkin olarak yapılabilmesi sağlanmaktadır.

* Tüm hizmetlerde, üretimlerdeki sistematik yaklaşım sayesinde başarılı sonuçlar elde edilecektir.

* Tedarikçi firma seçimi konusundaki değerlendirmelerin ve takip işlemlerinin daha kolay olması sağlanmaktadır.

* Firma içindeki sorumluluk ve yetki tespit işlemlerinde kolaylık sağlanacaktır. * Birlikte çalıştığınız firmalar ve müşteriler için kalite yönetim sistemi sağlanmakta ve ispat ile güven sağlanmaktadır.

* Firma faaliyetleriniz kapsamında alt yapı dökümanlarının oluşturulması sağlanacaktır.

* Geçmiş dönemlerle ilgili tüm hususlardaki kayıtların düzenli bir şekilde tutulmasını sağlayan bir alt yapıya sahip olursunuz.

* Firma verilerinin tamamının istatiksel ölçümler doğrultusunda durum analizleri yapılmakta ve geleceğe dönük alınacak olan tüm kararlarda bu analizlerden meydana gelen sonuçlar kullanılabilmektedir.

* Firmanızın kurumsallaşması alanında önemli bir adım atılmış olur.

ISO 9001 BELGESİ FİYATLARI

Iso 9001 Sertifikasının fiyatlandırmasındaki şartlar ve detaylar aslında firmanızın büyüklüğüne, firmanızdaki çalışan sayısına, kapsam alanına, bulunduğu lokasyona ve benzeri hususlara göre değişiklik gösterebilecektir. Florya Cert olarak tüm ISO belgelendirme sistemleri için alanında uzun yıllardır hizmet veren eğitmenler ve danışmanlar ile hizmet vermekte ve hangi şehirde olursanız olun en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Fiyat unsurları arasındaki detaylar denetim süresi için, denetim ekibinin nitelikleri için, verilecek olan akreditasyon gibi birden fazla unsuru kapsamaktadır. Florya Cert olarak her daim uzman ve güncel mevzuatlara, konulara hakim olan denetçilerimiz ile hizmetinizdeyiz. Denetim ekiplerimiz belgelendirme hizmetleri alanında tecrübeli birimlerden oluşmaktadır.

ISO 9001 BELGESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

-Başvuru formu.
-Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi.
-İmza sirküleri fotokopisi.
-Vergi levhası fotokopisi.
-İmza sirküleri fotokopisi.
-Oda kayıt belgesi fotokopisi.
-SGK Bildirgesi.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum