0505 579 17 20

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetleri kapsamında Florya Cert sizlere bulunduğunuz şehirde en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir. Bu kapsamda hizmet almak istediğiniz şehir ve firma bilgilerinizi sitemizde yer alan telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaştırabilir ve en iyi danışmanlardan, en iyi teklifleri alabilirsiniz.

Dünya koşullarında iletişimin, teknolojinin ve bilginin önemi büyük öenm taşır. Her geçen gün artan rekabet koşulları, küresel krizlerde rakiplerden bir adım önde olmak için ISO belgelerinin önemini arttırmıştır. Gelişmelerin artması ve ekonomik olan yarışın daha hızlı bir hal alması nedeniyle ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi ihtiyacı artmıştır. Dünya´daki tüm ticaretlerin küreselleşmesi ve rekabet koşullarının artması ile rakip firma sayısı git gide artmaktadır. Rakipler içinden sıyrılarak yeni iş ortakları, paydaşlar, yatırımcılar bulunması gerekir. Müşterileirnizin beklentilerini karşılamak yetmiyor, gelişen koşullar kapsamında çok daha ilerisine gitmek gerekiyor. Değişimdeki meydana gelen bu artış hızı sebebiyle bir çok gelişim ortaya çıkmıştır.

Değişim hızına ayak uyduramayanların ayakta kalması zor bir hal almaktadır. Firmaların ayakta kalmaları için bazı beklentileri karşılaması ve bu beklentilere en iyi şekilde iyileşmeler sunarak karşılık vermesi gerekir. ISO 9001´de yer alan standartlar sayesinde firmaların etkili bir yönetim sistemi kurmaları sağlanır. Florya Cert olarak bu alanda sürdürülebilirlik ile komplike çalışacak, firmanızın daha iyi, daha kaliteli bir yönetim sistemine adapte olması sağlanacaktır.

ISO 9000 Kalite Standartları

Firmaların müşterilerinin memnuniyet oranlarının artmasına yönelik bazı standartlar geliştirilmiştir. Bu geliştirilmeye olanak sağlayan detayların kurulması için Florya Cert sizlere rehberlik edebilmektedir. ISO tarafından yayınlanmış olan tüm standartlara hakim olan uzman danışmanlar bünyemizde sizden gelecek olan talepleri beklemektedir. Kurulumlar esnasında yer alan belgelendirme için ilgili şartları tanımlayacak ve sizlere kolay bir belgelendirme süreci yaşatacağız.

ISO 9000 standart serisi her sektör için, her büyüklükteki firma için geliştirilmiş ve uygulamaya alınmıştır. Bu seride yer alan başıklar ise; ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemleri - Temel Esaslar, Terimler ve Tarifler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri - Şartlar, ISO 9004 Kalite Yönetim Sistemleri - Performans İyileştirilmeleri İçin Kılavuz olarak bilinir.

Bu standart ile müşterilerinizin beklentilerini, ihtiyaçlarını bilir ve mevzuatlardaki gerekli şartların sağlanması ile müşterilerdeki memnuniyet oranlarının artmasını elde edersiniz. ISO 9001 Belgesi Dünya üzerinde en çok talep edilen, en çok alınan ve en çok kullanılan belgedir. Sizlerde müşteri memnuniyetindeki artışı gözle görmek, toplanan müşteri verilerin daha kolay analiz edilmesi ve süreçlerin etkili olarak yönetilebilmesi için Florya Cert´ten teklif alabilirsiniz.

Zorunlu bir belge değildir. Lakin her işletmenin ISO 9001 belgesine sahip olması gerekir diye düşünüyoruz. Her sektör için uygulanabilir olan ISO 9001 belgesi doğru anlaşılmalı ve doğru uygulanmalıdır. Güçlü bir yönetimn sistemine sahip olmak isteyen işletmeler için önem taşır. Firmanız için ISO 9001 standardını uygulayabilmek ve etkili bir sonuç alabilmek istediğiniz her an, her şehirde yanınızdayız. Web sitemizde bulunan telefon numaralaırmızdan bize ulaşabilirsiniz.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi´nin Firmaya Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İşletmelere yüzlerce avantaj sağlar. Bunlar arasından seçtiğimiz bazılarını yazılı olarak sizlere bu içeriğimizden aktarmak isteriz. İncelemenizin ardından daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz bize e-mail atabilir yada sitemizdeki numaraları  arayabilirsiniz.

ISO 9001 firmaların müşterilerine odaklanmasını sağlayarak müşteri şikayetlerin azalmasını sağlar. Müşteri memnuniyetinin edilmesi ve müşteri bağlılığının artması için ISO 9001 gereklidir. Müşterilerinizin isteklerini ve beklentilerini bildiğinizde bunları önde tutmalı ve sizlerde ürün tasarlarken bunlara göre daha efektif ürünler tasarlayabilirsiniz. Her zaman iyi tasarım ve planlama firmaların maliyetini azaltacak ve ürünün daha etkili olmasını sağlayacaktır.

Firmaların kalite problemlerinden kaynaklı meydana gelen sorunların azalmasını, firma maliyetlerini azaltmak için ISO 9001 önemlidir. Sistematik bir biçimde analzin yapılması ve firmalarda sürekli gelişimin elde edilmesi çiin önem taşımaktadır. Her sektör için ISO 9001 sayesinde iyileştirmeler sayesinde kalifiye elemanların oranı artacaktır. Firmaların imajlarının güçlenmesi ve müşterilerindeki güvenin artması için ISO 9001´den bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal kimlik ve istikrarın sağlanabilmesi için ISO 9001 Stadardını sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak ve en uygun teklifleri bulunduğunuz şehirde almak için bizi arayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 9001 Sertifikası
  ISO 9001 Sertifikası İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler firmamızın web sitesinde sizlere sunulmaktadır. En iyi teklifleri almak için Florya Cert firmasını arayabilirsiniz.
 • Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve ISO 9001 ´in merak ettiğiniz tüm detaylarını öğrenebilmeniz adına sizlere bu içeriği hazırladık. Bütçenize uygun fiyatları duymak için bizi arayabilirsiniz.
 • ISO 9001:2015 Belgesi
  ISO 9001:2015 Belgesi Teklifi Almak istediğinizde hemen sektörün öncü firmaları arasında gösterilen Florya Cert sitesini ziyaret edebilir ve alanında uzman kadromuzun sizler için hazırlayacağı teklifleri inceleyebilirsiniz.
 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum