0505 579 17 20

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Etkin bir kalite yönetim sistemi danışmanlığı almak için  Florya Cert sizlerin hizmetindedir. Türkiye´nin her yerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi alabilmeniz için uzman kadromuz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

ISO 9001 belgesinin tüm gerekliliklerini sağlayan kuruluşlar arasında yer almak için Florya Cert danışmanları kurumunuza danışmanlık hizmeti vermektedir. ISO 9001 belgesine sahip olan firmaların ürettikleri ve müşterilerine sundukları tüm ürünler, hizmetler uluslararası pazarda kabul görmüş olacaktır. Standarda uygun olarak üretilen tüm ürünlerin Avrupa´da dolaşımı daha kolay olacaktır.

ISO tarafından üretilen ve kalite yönetim sistemleri kapsamında olan ISO 9001´in temel amacı işletmeler için disiplinli bir yapı kurmaktır. Deneme yanılma metodlarının uygulanmadan kurumsal bir kalite yönetim yapısına sahip olabilmesi için tüm sürecin uygulanması ve her adım için firmanın prosedürlerle, talimatlar ile, hedef ve planlar ile risk analizlerini yaparak yoluna devam etmesi sağlanmaktadır. Planlı, uygulamalı, kontrol edilebilir, analiz edilebilir işletme portresi oluşturmak için
ISO 9001 belgesi edinmelisiniz.

Firmaların müşterilerinin memnuniyetlerini yükseltebilmesi için kalite yönetim sistemlerine sahip olması gerekmektedir Geliştirilmesi için rehberlik yapan bu standart firmamız ile sizlere verilecek olan danışmanlık sayesinde tanımlanabilmektedir. Kalite yönetim sistemleri kapsamında ihtiyacınız olan ISO 9001 belgesinin kurulması aşamasındaki uyulması gerekli olan koşulları biliyor ve sürecin hızlı ilerlemesi için danışmanlık hizmetlerimizi Türkiye´nin her yerinde verebiliyoruz.

ISO 9001 standardı firmalar için zorlayıcı değildir. Ancak önemlidir. Her firmanın bu uluslararası pazarda kabul gören belgeye sahip olması önerilmektedir. Tüm küçük ve büyük ölçekli işletmelerin almasını önermekteyiz. Kalite yönetim sistemlerindeki tüm şartlar geneldir ve ölçek farketmeksizin hemen her sektör için uygulanabilir şekildedir. ISO 9001 sistemi neyin ne şekilde yapılacağını söylemektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi´nin Firmaya Sunduğu Faydalar Nelerdir?

Florya Cert´ten alacağınız danışmanlık hizmeti ile ISO 9001´in bir çok avantajından yararlanabilirsiniz. Müşterilerle olan ilişkilerinizde odaklı olarak ilerlemekte ve kurumunuzda meydana gelen müşteri şikayetlerinde azalmalar görebilirsiniz. ISO 9001 sayesinde müşterilerinizin memnuniyeti artacak ve bağlılık kazanacaklardır.

* ISO 9001´de müşterilerin istekleri ve beklentileri her zaman ön planda olacaktır. Daha iyi bir ürün tasarımı sunabilecek ve planlamalarınızı doğru yapabileceksiniz.
* Kalite standartları sayesinde iyi tasarımları iyi planlamalar ile meydana getirecek ve bununla beraber işlem maliyetlerinizi azaltacaksınız.
*Ürünlerinizdeki kalite problemlerinden kaynaklı olan durumlar en aza indirilecektir.
* Firmanın faaliyetlerinin daha iyi planlaması sağlanacaktır. Sorunlarınız için daha hızlı çözülmesi adına etkili bir yönetim sistemine sahip olacaksınız.
* Firmanızın yönetim kapsamındaki işletilme durumu her zaman kontrol altında olacak ve yönetim ekibiniz daima doğru kararlar verecektir.
* Firma çalışanları faaliyetlere katılım sağlamaktadır. Firma içi motivasyon yüksek olacak ve personelinizin her zaman çalışma heyecanı artacaktır.
* Firma her alanda daima iyileştirmelere açık olacak ve kalifiye eleman çalıştırma oranınız yükselecektir.
* Firma içerisindeki departmanlarınızın arasındaki sorunlar meydana geldiğinde daha sistematik yaklaşım olacak ve firmanın verimliliği artacaktır.
* Tüm süreçler arası işleyiş, organizasyon dağılımı vb. durumlar daha sağlıklı bilgi akışına sahne olacaktır.
* Firmanın imajı artacak ve müşterilerinin firmaya duymuş olduğu güven çoğalacaktır. * Markanızın yeni pazarlara açılabilmesi için yeni imkanlar doğacaktır. Rakipleriniz ile aranızda fark olacaktır.
* Kurumsal marka kimliği artacaktır.

Sizlerde bu muhteşem faydalardan yararlanabilmek için ISO 9001 belgesi almak adına danışmanlık hizmetini FLORYA CERT firmasından alabilirsiniz. Florya Cert olarak uzman danışmanlarımız ile Türkiye´nin her yerinde hizmet verebilmekteyiz.asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum