0505 579 17 20

Iso 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi

Daima gelişimden yana olan işletmeler için en önemli unsurlardan biriside kalitedir. Kalite ve yönetimin bir arada işlendiği ve Dünya üzerinde kabul gören ISO Belgeleri bu işletmeler için oldukça önemlidir. ISO standartlarında her zaman kalite ve iyi birer yönetim ele alınır ve hızlı bir şekilde büyüyebilme adımları için önemlidir. ISO belgelendirme eğitimleri ile firma yetkilileriniz, personellerinize fayda sunacak olan, seminerler ve eğitimler ile yararlanılacak hususların birçok detayı olduğu bilinir. Firmaların hizmetlerini ve süreçleri ne şekilde yönetebilecekleri ile alakalı olan ISO International Organization of Standardization kelimelerinin ilk harflerini almaktadır.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
Amaç ve İçeriğiBu eğitimdeki ilk amaç tüm prosesler araısndaki ilişkilerin belirlenebilir olması ve sisteme uygun bir şekilde şartların işletmeye aktarılmasıdır. ISO 9001 eğitimi sayesinde riskleri ve fırsatları ele alırsınız. ISO Belgesi demek prestij demektir. Tüm personellerinizin kalite yönetim sistemleri ile alaklı eğitimlerini alması işletmeniz için büyük fayda sağlayacaktır. Bu belgelere sahip olan firmaların her zaman itibar yükselişi içerisinde olduğu ve sektöründe kendine has yönetim anlayışları olduğu bilinmektedir. Her zaman büyüme içerisinde olmak isteyen firmaların, uzun ve sürdürülebilir başarıya sahip olabilmesi için ISO eğitimleri alınması gerekir. ISO standartlarına uyum sağlayacak olan eğitici içeriklerin tamamı için Florya Cert firmamızı arayabilirsiniz.

Florya Cert´in sunduğu eğitim hizmetine katılım sağlayan firma personeli, firma yetkilileri kriterleri daha yakından tanıyacak ve sektörlerine has olan planları daha iyi bir şekilde hazırlayacaktır. ISO ile ilgili herhangi bir kalite yönetim belgesini almak isteyen yetkililer için daha fazla bilgi sahibi olunması için bu hizmet bulunur. ISO eğitimleri Florya Cert tarafından sizlere sunulur. İşletmenin yaşam süreci boyunca daha başarılı olması için bazı eğitimler ve özel seminerler uzmanlarımız tarafından düzenlenmektedir.

ISO EĞİTİMLERİ KAPSAMIHer firmanın kendine has bir kapsamı, kendine has bir eğitim sistemi bulunur. Florya Cert olarak bazı kapsam detaylarından bahsetmek gerekirse;

* TS EN ISO 9001:2015 Standardına göre Kalite Yönetim Sistemi´nde Proses Yaklaşımları
* İşletme prosesler arasındaki etkileşimlerin belirlenebilir olması
* Prosesler ile alakalı şematik gösterimler
* Risk tabanlı olarak düşünme bağlamında her bir proses için risklerin belirlenmesi ve bunun yanı sıra fırsatların belirlenmesi
* Pratik bazı çalışmalar
*ISO 9001 ile alakalı tarihsel gelişim detayları
* Kalite yönetim sistemini daha yakından tanımak için bazı bilgiler ve terimler
* ISO 9001 için gerekli olan şartların detaylı bir şekilde yorumlanması
* Dökümantasyonlar ile alakalı şartların  belirlenmesi
* Konu ile ilgili olan mevzuat hususu gibi konular ele alınacaktır.

ISO 9001 Belgesi için
Florya Cert sitesinde yer alan canlı destek hattından destek alabilirsiniz.

ISO 9001 2015 Online Eğitim HizmetiFlorya Cert´de 1 ilk! Online eğitim ile ISO 9001 eğitimi alabilirsiniz.Florya Cert firması sizlere hızlandırılmış ISO 9001 eğitim paketi hazırladı. Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan herhangi birini arayarak Türkiye´nin herhangi bir yerinden anında online eğitim alma imkanı sizlerle. Kalite yönetim sisteminin en iyi şekilde katılımcılara aktarılması ve kurum içerisindeki etkinlik, tutarlılık ve müşteri memnuniyetinin arttırılması için gerekli adımları atabilmek adına bakış açısı kazandırmak ilk amaçlarımız arasındadır.

Sizlere sunduğumuz eğitimlerin tamamı tüm çalışanlarınıza açık olabilir. Kalite yönetim planlarınızı en iyi şekilde oluşturmak için eğitimlerimizi bu alanda en bilgili ve en çok tecrübeye sahip olan danışmanlarımız ile yapmaktayız. ISO 9001 eğitimlerinde bir çok avantaj sizi bekliyor. Eğitimlerimizi alarak vizyon ve değerleriniz ile oluşacak olan fırsatları hemen yaratabilir ve kısa süre içerisinde denetimden geçmek için hazır hale gelirsiniz. ISO belgesine sahip olmak bir çok firma için zorunlu değildir ancak bu belgeye sahip olunca işletmelerin elde edeceği avantajlar herkes tarafından bilinmesinden dolayı, hemen her işletmenin radarında olan bir uluslararası standarttır. Yurt içinde ISO belgesi size bir zorunluluk sunmayacak ancak uluslararası pazarda bu belgelere sahip olmak ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kabul edilebilir olması için önemlidir.

ISO 9001 Eğitiminin Firmanıza Sağladığı Bazı AvantajlarGenel anlamda bazı uyum detaylarını içeren ve sizlere en hızlı şekilde uyum sağlayabilmeniz için hususları ele alan ISO eğitimlerinden birisidir. Bu eğitimleri alan tüm profesyonellerin fırsatları görme ve riskleri önceden görebilme kabiliyetleri artış gösterecektir. Herhangi bir durum için eylem planlarının oluşturulabilmesi ve uygulanabilir olması için ISO eğitimi alan yöneticilerin davranış şekilleri değişiklik gösterebilir.

Verimli bir ISO 9001 eğitimi ile kalite elde edilir. Süreklilik kapsamında firmanızın kısa vadede ve uzun vadede elde edeceği başarı oranları artış içerisinde olacaktır. Bu kapsamda yer alan tüm personelin, tüm yöneticilerin ISO´yu tüm hatları ile öğrenmesi mümkündür. ISO eğitimleri ile firmanızın geleceğe daha net, daha güvenilir bakması sağlanılmaktadır.

Uygun fiyatlarımızdan yararlanabilmek adına firmamızdan teklif alın.

 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum