0505 579 17 20

ISO 9001 Sertifikası İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler

ISO 9001 Sertifikası İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler firmamızın web sitesinde sizlere sunulmaktadır. En iyi teklifleri almak için Florya Cert firmasını arayabilirsiniz.

International Organization for Standardization yani ISO organizasyonunun en çok tercih ve talep edilen belgesidir. ISO 9001 belgesi kalite yönetim sistemi ile alakalı olarak müşterilerinizin memnuniyet oranlarının artması ve ürünleriniz, hizmetleriniz ile ilgili belli bir standardı yakalayarak sistemin sürekliliğinin edinilmesi adına işletmenize bir çok faydayı katacaktır. Kalite politikalarınızın belirlenebilmesi, organizasyonunuzdaki tüm yapıların gözden geçirilmesi, firma işleyiş prosedürlerinin elde edilmesi, işlemlerdeki proseslerle alakalı işleyiş formlarının ve talimatlarının elde edilmesi için Florya Cert´in alanında uzman danışmanları hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. Unutmamalısınız ki ISO 9001 belgesini bir ürün için değil, sistem için alırsınız. Firma işleyişi için alınan bu belge ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen belgedir.


ISO 9001 Sertifikası İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler


Her kuruluş, her işletme, her marka için gereklidir. Büyük küçük gözetmeksizin tüm işletmeler için ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi uygulanabilmektedir. Firmaların müşterilerinin ihtiyaçlarını bilme ve karşılayabilme adına ISO 9001 iyi bir standart olacaktır. Uluslararası arenada en çok talep edilen ve en çok karşılaşılan bu yönetim biçimi firmaların faaliyetlerinin tamamını kapsar. Firmaların gelişen dünyada yer alan tüm sistemlere kısa süre içerisinde adapte olmasını sağlamakta ve kısa süre içerisinde ihtiyaçlara cevap verebilmesini sağlamaktadır.

Genel manada firmaların kusurlarını azaltma, hata oranlarını azaltmak ve yok etmek, ortadan kaldırmak ve etkili bir kalite yönetim sistemine adım atılmasını sağlayabilmektedir. Müşterilerinizin tüm ihtiyaçlarının karşılanabilir olması ve sistemlerin geliştirileblir olması için ISO 9001 standardına dahil olablirsiniz. Biz Florya Cert olarak ülkenin önde gelen markalarına danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında yer almak, disiplikli çalışma şartlarına uygun sistematik bir şekilde faaliyetlerini yürüten markalar arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Florya Cert olarak uzun senelerdir edinmiş olduğumuz tecrübe ve sektörel bilgi dağcığı ile

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

için firmanıza hızlı sonuçlar sunabilmekteyiz. Firmanız için bu sistemin kurulması, denetimlerin başarılı sonuçlanması ve kısa süre içerisinde belgeye sahip olabilmeniz adına tüm süreci takip ediyor ve uzmanlarımız ile sizlere profesyonel destek veriyoruz.

Bu belgeye sahip olan firmaların kalite yönetim sistemlerinden bağımsız bir firma tarafından değerlendirilmiş olduğu ve her zaman iyileştirmelere açık olduğu görülür. İyileştirmeleri uygulayan firmalar arasında oldukları da bilinir. Bu standart ile mevzuatların gerekli şartlarının karşılanması ve kusurların, hataların önlenmesi için kaliteli ürün üretmek isteyen firmaların, kaliteli hizmet vermek isteyen firmaların en çok tercih ettiği üründür.

ISO 9001 GELİŞİMİ

Bu standart ilk olarak 1987 senesinde ISO 9000 serisi ile ortaya çıkmış ve 1991 senesinde TS-EN-ISO 9000 le devam etmiştir. Sürecin sonraki aşamasında 1994 senesinde 3 alt standardı bulunarak, ISO 9001:1994 - ISO 9002:1994 - ISO 9003:1994 karşımıza çıkmıştır. Bir çok revizeden geçen ISO 9001 en son olarak 2015 senesinde revize edilerek son hali olan ISO 9001:2015 şeklini almıştır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi´nin Faydaları


Firma için yüzlerce faydası bulunur. İrili ufaklı eşsiz faydaları işletmenize katmak noktasında oldukça etkilidir. Faydaları arasında en çok ihtiyaç duyulanlardan bahsetmek gerekirse, firmaların ilk olarak müşteri memnuniyetinde artışa gitmesini sağlayacak olması en önemli faydasıdır. Firmaların müşteri memnuniyeti ve kalitesindeki artmanın yanı sıra firma içi personellerin tümünde bilincin elde edilmesi, üretkenliğin ve etkinliğin artması sağlanır. Firmaların yetkilerini ve sorumluluklarını bilmesi ISO 9001 eğitimleri ile sağlanmaktadır.

Kalite yönetim sistemlerinde sağlanan faydalar kapsamında işletmenin sadık müşteri portföyü genişleyecek ve sadık müşteriler yeni sadık müşteri kazandıracaktır. Firma itibarlarında olumlu katkıların sağlanması ve kamularda, kurumlardaki ihalelerde rakiplerinizden 1 adım önde olmanız bu standart ile sağlanacaktır. Rekabet anlamında bir çok olumu avantajı bulunan ISO 9001 belgesi işletmenizin kurumsallaşma yolunda da destekçisi olacaktır.

ISO 9001 belgesi sayesinde firmaların maliyetlerinde azalmalar olacak ve müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde karşılık vereceksiniz. Üst yönetime kolay erişim imkanına da olanak sağlayan bu uluslararası standart zamandan tasarruf sunacaktır.

Tüm bunlara ek olarak fire miktarlarında azalmalar, çalışan verimliliğinde artışlar hatalı üretim miktarlarında azalma durumlar, üretimdeki artış ve kardaki artış durumları, pazar rekabetindeki yerinizin yüksek olması gibi bir çok faydası bulunur.

Sizde ISO 9001 belge teklifi almak için incelediğiniz internet sitemizde yer alan telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme
  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetleri kapsamında Florya Cert sizlere bulunduğunuz şehirde en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir.
 • ISO 14001 Çevre Sertifikası
  Hiçbir sektör ayrımı olmadan, hiçbir ölçek ayrımı olmadan her firmaya uygulanabilen ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile işletmenizin çevreye verdiği zararı en aza indirmek ilk görevdir.
 • Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve ISO 9001 ´in merak ettiğiniz tüm detaylarını öğrenebilmeniz adına sizlere bu içeriği hazırladık. Bütçenize uygun fiyatları duymak için bizi arayabilirsiniz.
 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum