0505 579 17 20

Kalite Danışmanlık

Belgelendirme, Kalite Danışmanlık hizmetlerinde bulunan alanında uzman eğitmenler ve danışmanların faaliyet gösterdiği Florya Cert firması ülkemizin hemen her ilinde sizlere belgelendirme, danışmanlık ve eğitim alanlarında profesyonel olarak hizmet vermiş ve vermeye de devam etmektedir.

Florya Cert´te firmanızın ihtiyaç duymuş olduğu tüm ISO kalite belgeleri uygun fiyatlarla sunulabilmektedir. Kısa süre içerisinde kalite belgelerinizi markanız için temin edebilmek için, hızlı ve kolay bir belgelendirme sürecinden ekonomik fiyatlar ile geçebilmek için destek almanız mümkündür.  Öncelikle kalite yönetim sistemini tanımanızı istiyoruz.

Kalite Yönetim Sisteminde firmaların hedefleri vardır. Hedeflerine ulaşabilmek için bu firmaların uyguladığı sistematik ve planlı faaliyetlerin tamamı kalite belgelendirme sistemleri ile mümkündür. Adından da anlaşılacağı üzere kalite yönetimi temelinde öncelikli olarak ürün kaliteleri ve müşterilerin memnuniyeti yer almaktadır. Müşterilerinizin firmanızdan, markanızdan beklentilerini kaşılayabilmek ve sektörel tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek her zaman markanızı bir adım öteye taşıyacaktır. Biz Florya Cert olarak alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile sizlere Kalite Danışmanlık hizmetlerini sunuyor ve markanız için ihtiyaç duyulan tüm kalite belgelerini kısa süre içerisinde sağlayabiliyoruz.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Her firmanın bazı amaçları ve kat edeceği yol vardır. Bu yolu global pazarı düşünerek ilerlemek için bazı adımların atılması ve bazı standartlara uygun bir şekilde faaliyetlerin sürmesi gerekir. Etkin ve doğru bir kalite yönetim sistemi ile firmanızın faaliyetleri tam anlamıyla bir programlı, sistematik bir şekilde sürecektir. Her marka bir başarı yakalayabilmek için bazı kalite standartlarına uymak zorundadır. Standartlardan uzak kalan firmalar kaliteden de uzak kalacaktır. Kalitenin olmadığı hizmetlerde, ürünlerde firmalar yeni pazarlara açılamamak ile beraber var olduğu pazarda da gittikçe globalleşen dünyamızda istenmeyen konuma gelebilmektedir. Kalite danışmanlık hizmetleri tam da bu anda sizlerin yanında oluyor ve faaliyetlerinizin, üretimlerinizin ve hizmetlerinizin en kaliteli olacak şekilde sürdürülmesini sağlıyordur.

Qualis kelimesinden dilimize çevrilen Kalite, işin, ürünün nasıl, ne şartlarda oluştuğunu ifade etmektedir. İnsanlığın var olduğu günden bu yana süregelen ve her zaman üzerine yeni detaylar eklenen, gelişen dünyamızda önemli bir kavram olan kaliteyi firmanıza entegre edebilirsiniz.

Florya Cert firmamızdan alacağınız "
kalite danışmanlığı" hizmeti ile öncelikli olarak ihtiyaçlarınız belirlenmekte ve bu ihtiyaçların gerçekleştirilmesi adına gereken tüm gereksinimler hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Web sitemizde de göreceğiniz hizmet verdiğimiz kalite danışmanlık başlıkları aşağıda sizlere madde madde sunulmaktadır;

* ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* Ohsas 18001
* ISO 45001 İş Sağlığı Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* ISO 27001 Bilgi Güvenliği Danışmanlığı
* Iso 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* Iso 50001 Enerji Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* Iso 28000 Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi Danışmanlığı
* Iso 22000 Gıda Güvenliği Danışmanlığı

Kalite danışmanlıkları kapsamında izlediğimiz yol her firmaya göre, istenilen kalite standardına göre değişmektedir. Ancak bazı belli başlı standartlardan da bahsetmek gerekirse, ilk olarak firmanızın analizi, ürünlerinizin analizleri yapılmaktadır. Firmanızın faaliyetleri ,yönetim sistemi incelenir ve gerekli olan tüm tespitler yapılmasının ardından bir sonraki aşama olan yol haritası belirlemeye geçilmektedir. Florya Cert olarak analizini yaptığımız, ihtiyaçlarını belirlediğimiz firmanızın standartlara işletilmesi ve denetimlere hazır bir hal alabilmesi için oluşturulacak yol haritası uzmanlarımız, tecrübeli danışmanlarımız aracılığı ile hazırlanacaktır.

Sizler için oluşturulacak olan bu yol haritası idari sorumluluklarınızı, çalışma takviminizi, eksiklere bağlı olarak yapılacak olan işleri, firma danışmanlarınızı kapsayacaktır. Tüm bu belirlemelerin ardından firmanız için kalite yönetim sistemlerinin kurulması aşamasına geçilecek ve eğitmenlerimiz, danışmanlarımızın hazırlayacağı dökümantasyonlar oluşturulacaktır. Firmanız için görev tanımlarınız, prosedürler, süreçler, şablon ve formların yanı sıra standarta uygunluk için gerekli olan tüm işlemlerin kurulumu, firmaya entegre edilmesi sağlanacaktır. Kalite yönetim sisteminizin firmanıza entegre edilmesinin ardından denetime hazır olacağız. Kısa süre içerisinde kalite belgelendirme hizmeti alarak dilediğiniz ISO belgesini firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Firmamız uzman kadrosu ile siz değerli ziyaretçilerine en iyi hizmetleri sunuyor.

Aklınıza takılan sorular, sorunlar ve KALİTE DANIŞMANLIĞI teklif talepleri için hemen incelediğiniz web sitemizde bulunan canlı destek hattımızdan, iletişim sayfasında bulunan numaralarımızdan veya web sitemizdeki teklif isteme bölümlerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye´nin neresinde hizmet veriyor olursanız olun, Florya Cert bulunduğunuz adreste kısa süre içerisinde size en iyi hizmeti sunar.

asansör belgelendirme
 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum