0505 579 17 20

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi - ISO 9001

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve ISO 9001 ´in merak ettiğiniz tüm detaylarını öğrenebilmeniz adına sizlere bu içeriği hazırladık. Bütçenize uygun fiyatları duymak için bizi arayabilirsiniz.

İsviçre´nin Cenevre kentinde merkezi bulunan ISO "International Organization for Standardization"  1947 senesinde kurulmuştur. Dünya üzerinde 161´den fazla ülkenin üye olduğu bu kuruluş dünya üzerindeki sanayinin, ticaretin, üreticinin, tüketicinin her alanında katkısını sağlamıştır ve halen daha geliştirdiği standartlar sayesinde sağlamaya devam etmektedir.

ISO kurumunun bir çok yönetim sistem geliştirmesi bulunmaktadır. Firmaların daha etkili ve daha fazla verim sunabilmesi için geiştirilen bazı şartlar bulunur. Bunların arasında ISO 9001 en  çok talep edilendir. ISO 9001 bir ürünü firmanın üretirken nasıl hareket edilmesi gerektiğini söylemeyecek nası lyaplması gerektiğini söyleyecektir. Her sektöre uygun olarak ISO 9001 adımları atılabilir. Her sektör için "Kalite Yönetim Sistemi" uygundur.

 


KALİTEYE UYUM SAĞLAMAK İÇİN
ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

 


Son revizyonu 2015 senesinde çıkan bu belgenin firmanıza bir çok yararı bulunur. Kalite yönetim sistemlerine dahil olarak firma içi personelinizin kalite hakkındaki bilinçlenmesinde artış sağlayabilir, Firmanızın piyasa itibarının artması ve prestij kazanması için en önemli ISO belgeleri arasında yer almaktadır. Rakipleriniz arasında farklılık sağlayabilmek ve ticari anlamda bir çok avantaja sahip olabilmek için Florya Cert sizlerin yanında olacaktır. Kalite yönetim sistemi alanında tecrübeli uzman danışmanlarımız bulunmaktadır.

Kaliteye uyum sağlayabilmek için müşterilerinizin beklentilerine karşılık vermeli ve onları memnun etmelisiniz. Müşteri sadakat artışı için olmazsa olmazdır. Firmaların oluşabilecek olan risklere karşı tedbirli olması ve hataları en aza indiremesi için ISO 9001 ile yola başlamak önemlidir.

Dünya´daki artan nüfus ve bunla bağlı olarak müşteri portföyü kapsamındaki yasal gerekliliklerde her geçen gün değişiklik göstermektedir. Yüksek bir kalite ihtiyacı her firma için gerekir. Her firmanın uzun vadeli ticari hayatını devam ettirebilmesi için kaliteli yönetime ihtiyacı vardır. Bu kaliteli yönetim standartlarına ayak uydurabilmek için her zamna iyileştirmelere açık olmanız gerekir.

İşletmeniz için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi edinebilmek için doğru adrestesiniz. Florya Cert sizlere 1 telefon kadar yakın. Firmanızın her alanda hizmet verebileceği ve her duruma hazır olabileceği dönemlere sahip olmak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.  Kurumsal tüm hedeflerinize başarılı bir şekilde ulaşabilmeniz için biz buradayız. Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından onaylı firmamız sizlere 1 telefon kadar yakın.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ ALMAK İÇİN


Tüm belgelendirme süreçlerinizde Florya Cert´in uzman kadrosu yanınızdadır. Firmamız sadece bulunduğu şehir İstanbul´da değil, aynı zamanda Türkiye´nin bir çok şehrinden gelen talepleri değerlendirmekte ve firmalara kısa süre içerisinde yüzlerce belgelendirme seçeneğini sunabilmektedir. Özellikle kalite yönetim sistem standardına ihtiyaç duyanların eriştiği bu içerik ile bize ulaştığınızda sizlere en iyi teklifi sunacağız ve onay alınmasının ardından tüm konulara vakıf olan bir personeli size atayacağız. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında edinilen bilgilere göre işinize en yatkın personeli sizlere sunacak ve bu alanda hızlı bir süreci sizlere sağlayacağız.

ISO belgeleri arasında en çok talep edilen Kalite Yönetim Sistemi belgesi´nin periyodik bakımdan süresi 3 senedir. 3 senelik sürelerle standart şartlarını karşıladığınız bilinir ve her 3 senede bir ISO 9001 belgesi küçük adımlarla yenilenebilir. Firmanızın denetimleri başarılı bir şekilde tamamlayabilmesi için bizi aramanız yeterli olacaktır.

KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGESİ FİYATLARI

Iso 9001 fiyatları ile ilgili araştırma yapanlara da kısa bilgiler vermek isteriz. Öncelikle biz Florya Cert olarak bu alandaki en uygun fiyatları vermekteyiz. Firmanızın büyüklüğü, personel sayınız, ihtiyaç duyulan proses sayıları, kapsamlar ve diğer detaylara bakılarak hemen bir fiyatlandırma yapılır. Florya Cert ile kısa sürede gerekli şartların sağlanması firmanız için mümkün olacaktır. İlgili dökümantasyonların hazırlanacağı süreçlerin tam kapsamlı oluşu, gerekli eğitimlerin başarılı bir şekilde tamamlanması ve diğer tüm detaylar ekibimiz tarafından takip edilecektir.

Daha fazla bilgi ve detay için incelediğiniz internet sitesinde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme
  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme hizmetleri kapsamında Florya Cert sizlere bulunduğunuz şehirde en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir.
 • ISO 14001 Çevre Sertifikası
  Hiçbir sektör ayrımı olmadan, hiçbir ölçek ayrımı olmadan her firmaya uygulanabilen ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile işletmenizin çevreye verdiği zararı en aza indirmek ilk görevdir.
 • ISO 9001:2015 Belgesi
  ISO 9001:2015 Belgesi Teklifi Almak istediğinizde hemen sektörün öncü firmaları arasında gösterilen Florya Cert sitesini ziyaret edebilir ve alanında uzman kadromuzun sizler için hazırlayacağı teklifleri inceleyebilirsiniz.
 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum