0505 579 17 20

Kkdik Kimyasal Kayıt

KKDİK Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması ile ilgili en iyi bilgilere Florya Cert sitesinden erişecek ve bu alanda hizmet almak için en uygun fiyatları talep edebileceksiniz. İncelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralaırmızı ayarak KKDİK danışmanlığı için  tekliflerimizi alabilirsiniz.

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve KısıtlanmasıKKDİK yönetmeliği çevreye, insan sağlığına karşı kimyasalların olumsuz etkilerini en aza indirmek amaçlanır.  KKDİK  işletmeler için maddi anlamda bir yük olarak düşünülse de aslında işini doğru yapanlar, kaliteli ürün üretenler, kaliteli ürün ihraç eden veya ithal edenler için uzun dönemde oldukça yarar sağlayacak oılan bir sistemdir. Kimyasalların kayıt edilmesi, kimyasalların değerlendirilmesi, kimyasalların izinleri ve kısıtlanması ile ilgili tüm detayları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan sınavlarda başarılı sonuçlar alan değerlendirme uzmanlarımız ile sunmaktayız. Florya Cert sizlere KKDİK danışmanlığı hizmetini Türkiye´nin heryerinde sunabilmektedir. İthalatçı firmalar ve imalatçı firmaların tüm ürünleri için beyan yaptıkları sisteme KKDİK sistemi denilir. Bu beyanların hızlı bir şekilde tamamlanabilmesi ve eksiksiz olabilmesi için Florya Cert firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması ile ilgili beyanların yapılabilmesi için belli bir zaman dilimi vardır. Tüm işlemlerin belirtilen süreç içerisinde tamamlanması ile firmalar ürünlerini piyasaya sürebilecek veya yurt dışına ürünlerini rahatlıkla gönderebileceklerdir. Müşteri kaydı olmayan ürünlerin satışının yapılamayacağı ve tüm masrafların boşa gideceğini bilen işletmeler bu konuya önem vermektedir. Sizlerde Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması konusu ile alakalı profesyonel destek almak isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

KKDİK FİYAT TEKLİFİUzun senelerdir Kimyasalların kaydı ve diğer işlemleri için aynı ekip ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu alanda en detaylı bilgilere erişebilmek ve en uygun teklifleri almak için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Sizlere ISO belgeleri, Ce Belgeleri ve diğer tüm belgelendirme faaliyetleri kapsamında uzman desteği sunan Florya Cert ile bir çok hizmette düşük maliyetle süreci kontrol edebileceksiniz. Merak ettiğiniz tüm hususlar ile alakalı uzmanlarımızdan çekinmeden ayrıntılı bilgi alabilir ve başvurunuz ile alakalı tüm sürec bilgisini edinebilirsiniz.

Kimyasalların Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması
KKDİK TEMEL AMAÇLARI NELERDİR?İnsan sağlığı ve çevreye olan kimyasalların etkileri kapsamında önemli bir sistem olan KKDİK´teki en temel amaç insanların, çevrenin kimyasalların etkilerinden etkilenmemesi ve bunlardan korunmasıdır.

KKDİK ile kimyasal ürünleri piyasaya arz edecek olan işletmelerin, üreticilerin, imalatçıların, ithalatçıların güvenli kullanımlarını sağlaması gerektiği, bunu sağlamakta zorunlu olmalarıdır.

Kimya sektöründeki ortaya çıkan yeniliklerin edinilmesi ve bu kapsamda rekabetin arttırılması amaçlanır. Aynı zamanda maddelerde bulunan zararlı özelliklerin değerlendirilmesi ve bu kapsamdaki hayvanlar üzerindeki deneylerin azaltılması amaçlanır.

Bu alanda daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan KKDİK DANIŞMANLIĞI almak için hemen Florya Cert´i arayın.

 

Kimyasal Kayıt Sisteminin yenilenen arayüz ve kullanımına ilişkin yardımcı dokümanlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz: 

KKS Kullanım Kılavuzu

KGDRS Kullanım Kılavuzu

EÇBS akış şeması

Önemli Duyurular! 

´KKS´ye Giriş Yapmalı mıyım?´ Akış Şeması

KKS Rehber Videoları 

KKDİK Yönetmeliği Kayıt Sürecine İlişkin Duyuru 1 

KKDİK Yönetmeliği Kayıt Sürecine İlişkin Duyuru 2

KKDİK Yönetmeliği Kayıt Sürecine İlişkin Duyuru 3

 

Danışmanlık hizmetleri ve aklınızdaki soruların yanıtları için hemen bizi arayın.

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum