0505 579 17 20

Marka Tescil Danışmanlığı hizmetleri kapsamında Florya Cert sizlere uzman kadrosu ile sektördeki tecrübeleri kapsamında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

MARKA TESCİLİ NEDİR?

Firmanın yada kişilerin üretmiş oldukları maları veya hizmetleri diğer işletmelerden ayırabilmek için marka tescili yaptırmak gerekir. Yasal anlamda ürünlerinizin veya hizmetlerinizin korunabilmesi için marka tescili gerekir. Marka tescilleri ile avantajlar kazanabilir ve rakiplerinizin yada ürününüzü, hizmetinizi kopyalamak isteyenlerin önüne geçebilirsiniz. Markalarınızı tescil ettirdiğiniz taktirde kopyalamak isteyenlerin ondan kazanç sağlamasını, ürün yada hizmetinizden fayda sağlamasını önlersiniz. Size ait olan bir ürünün veya hizmetin tüm haklarının korunması için marka tescilinin yapılması gerekir. Bir markanın tescil edilmesi sayesinde ayrıca o markaya sonrasında lisans verilebilmesi yada miras bırakılabilmesi hakkını da elde etmiş olursunuz.

Özellikle teknolojininde gelişmesiyle beraber markaların somut varlıklardan çok daha değerli bir hal aldığı görüşmektedir. Firmaların elde ettikleri güçler artık markaların değerleri ile ölçülmektedir. Nitekim bugün TESLA araba markası dünya üzerindeki bir çok markanın da önündedir. Tescilli olan bir çok teknolojisi bulunan Tesla bu anlamda kopyalanamayan ve başka kimsede olmayan özellikleri barındırabilmekte ve yüzyıllardır var olan araba markalarının bir çoğundan çok daha büyük değere çok kısa sürede ulaşmaktadır. Markanızın korunabilmesi için tescil işlemlerinizi yapmalısınız. Ülkemizde yer alan marka koruma detayları 1930 senesinde imzalanmış olan Paris Anlaşması kapsamında korunmaktadır.

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI

Markanızın korunabilmesi ve ilerleyen dönemlere çok daha iyi girebilmesi için profesyonellerden danışmanlık almalısınız. Hem marka tescili hemde markanız için uluslararası standart belgelerini Florya Cert´te bulabilirsiniz. Hem hizmet hemde üretim işletmelerinde bulunan firmaların ürünlerini, hizmetlerini başkalarının taklit etmemesi için marka tescili ile koruma altına alması gerekmektedir. İsimlerin, logoların, ayırt edici işaretlerin kopyalanması ve benzerlerinin kullanılmasının önüne geçmek için bugün en güçlü kanuni yol MARKA TESCLİNDEN geçer...

Marka Tescili Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Marka tescili yaptırmanın birçok faydası bulunur. Bunların en önemlisi olabilecek olanları sizler için Florya Cert sitesinde sıraladık.

* Markanızı veya ürünlerinizi kopyalayan firmaların 1 seneden az olmamak üzere kapatılması talep edilebilir veya ticaretten men edilmelerini isteyebilirsiniz.
* Markanızı kopyalayan veya markaya zarar verenlere 1 ile 4 sene arasında hapis cezası verilmesini isteyebilirsiniz.
* Markanızı kopyalayan veya markaya zarar verenlere yüksek miktarlarda para cezası verilmesini talep edebilirsiniz.
* Size ait olan markanın ürünlerini taklit edenlerin ürünlerinin toplatılmasını isteyebilirsiniz.
* Marka ürünlerinizin taklitlerinin bulunduğu kişilerin üretimde kullandıkları araçlara el konullmasını isteyebilirsiniz.
* Marka tescili bulunan ürünleirnizin ambalajlarının ve görünülerinin kullanılamıyor olduğunu bilir ve kullanılmamasını isteyebilirsiniz.
* Markanıza ait ürünlerin sizin haricinizde ithal ve ihracını engelleyebilirsiniz.
* Markanızın sizin izin vermediğiniz kimse tarafından kullanılamıyor oluşu önemlidir. Bu kapsamda bir çok hakkınız bulunmaktadır.

FLORYA CERT
DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Firmamızdan alacağınız marka patent danışmanlığı hizmetlerinde uzmanlarımız size nerede olursanız olun yardımcı olacaktır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yalnızca marka patent konusunda değil aynı zamanda markanızın ihtiyacı olan ISO belgeleri ve diğer yönetim, kalite dannışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kolay okunabilen markalar oluşturmalı ve markanızın diğerlerinden ayırt edici özelliklere sahip olması gerekmektedir. Her markanın kendine has özellikleri bulunmalıdır ki bu markanın sektördeki rakipler tarafından yada sektöre girmeyi düşünenler tarafından kolay bir şekilde taklit edilebilmesi önlenmelidir. Tüketicinin zihnine işleyecek bir markanın oluşturulması için uzmanlarımız ile profesyonel danışmanlık hizmetlerini sizlere sunuyor ve bilinç altlarına işleyecek dev markaları Florya Cert ile oluşturuyoruz.

Güçlü markalar oluşturmak için hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Florya Cert en iyi fiyatlardan sizlere hizmetlerini Türkiye´nin heryerinde sunabilmektedir.

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum