0505 579 17 20

Medikal Danışmanlığı

Tıbbi / Medikal Ce danışmanlığı ve diğer hizmetler ile ilgili taleplerinizde Florya Cert hizmetinizde. Yurt içerisinde yada yurt dışında bulunan tıbbi cihazların üreticileri için CE ve diğer belgeler için danışmanlık hizmetleri, eğitim hizmetleri ve validasyon hizmetlerini sunacak olan firmamızın bünyesinde biyologlar, kimyagerler, biyomedikal uzmanları, tıp mühendisleri yer almaktadır. Florya Cert Medikal Danışmanlık alanında ülkenin en geniş kadrosuna sahip olan Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri firmasıdır. Kalite yönetim sistemlerinin belgelendirme işlemlerinde her zaman amaca ulaştıran, çözüm odaklı ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürecin tamamında hizmetinizdedir.

Medikal danışmanlıklar hizmetleri kapsamında en fazla talep gören başlığımız Tıbbi Cihazlarda CE Belgesidir. Ürünlerin üreticilerinin uygunluklarının gösterilmesi anlamında bazı yükümlülükleri vardır. AB komisyonu tarafından oluşturulan 93 42 AT Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ile 2017 745 EU Tıbbi Cihaz Tüzüğü bulunmaktadır. Kısa anlatımlar ile bunlar hakkında bilgi vermek gerekirse güvenlik ile performans değerlemelerinin yapıldığı hususlardır. Ürünün uygun olduğunu Tıbbi Cihaz CE Belgesi göstermektedir. Sizlerde ürettiğiniz ürünlerin uygunluğunu göstermek ve pazarda rahat dolaşımını sağlamak için Florya Cert´ten medikal ürün danışmanlığı alabilirsiniz. CE Belgesi alanında aklınıza gelebilecek hertürlü talep için biz buradayız.

Tıbbi Cihaz CE Belgesi

Medikal danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında CE Belgeleri ile ilgili olarak bazı detaylara ve standartlara göz gezdirdik. Tıbbi cihazlar için Ce belgelendirme hizmetlerinde uzman danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sizlere etkili, anlaşılır ve kalite anlamında herzaman geliştirilebilir ve sistem sağlamaktayız. Ürünlerinizin Türkiye sınırları içerisinde yada yabancı ülkelerde rahat bir şekilde satılabilmesi için kalite yönetim sistemleri ve medikal cihazlar için danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Florya Cert firmasında yer alan CE Belgelendirme Danışmanlarımız bu alanda sizlere sunacağı hizmetlerde edinmiş oldukları tüm bilgiler ve tecrübe ile yola çıkmakta ve değerli üretim firmalarına bunları sunmaktadır. Tüm süreci başarılı bir şekilde yönetecek olan çalışanlarımız ile Tıbbi Cihaz CE Belgesi ve medikal ürün danışmanlığı hizmetlerini sunuyoruz.

Bu hizmetler kapsamında birde ISO belgesi bulunmaktadır. Bu ISO belgesi ile ilgili gereken tüm bilgiler web sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşılmıştır. Ancak kısa bilgiler vermek gerekirse ISO 13485 Medikal ve Tıbbi Cihaz Üreticileri İçin Yönetim Sistemi karşımıza çıkmaktadır.

Medikal ve Tıbbi Cihaz Üreticileri İçin Yönetim Sistemi Nedir?


ISO 9001 ile paralel olan ISO 13485 standardı temel anlamda tıbbi cihazlara uyarlanan bir standarttır. Uluslararası anlamda kabul gören bu standart tıbbi cihazların üreticilerinin CE işaretlenmesine doğru attığı tüm adımlarda elde edebilecekleri en önemli detaylar arasındadır. Üretim kalitesindeki güvence olarak anılabilir.

ISO 13485 ile tıbbi cihaz üreticileri müşterilerinin memnuniyetini kazanacak adımlar atacaktır. Bu belgeye sahip olan firmalardaki pazar payı artışı ve karlılık oranları gözle görülebilir oranlarda artacaktır. Tıbbi cihazların güvenliği ve tehlikeleri azaltma şanslarının tanımlandığı ve üretim kaynaklarının en iyi ve en verimli şekilde kullanılarak işlemlerin yapıldığınıda belirtmiş olurlar. Kurumsal anlamda firmaların rakipleri ile rekabet edebilmesi için tüm ISO belgeleri önemlidir. CE belgesine sahip olan ürünler ve ISO 13485 belgesine sahip olan firmalar pazarda üstünlük kurabilmektedir. Güvenilir olan tıbbi cihazlar arasında yer alabilmek ve verimliliği arttırmak için sizlerde ISO 13485 belgesine sahip olun.

Florya Cert olarak medikal danışmanlık hizmetlerimizi tüm özel ve kamu sağlık kurumlarına, kuruluşlarına, medikal firmalara, tıbbi cihazları üreten firmalara, tıbbi cihazların eğitimlerini veren firmalara ve diğer sektörde faaliyette bulunanlara sunabilmekteyiz.

Bu kapsamda sizde medikal belgelendirme danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilmek için bize ulaşabilirsiniz.


 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum