0505 579 17 20

Sedex Danışmanlığı

150´den fazla ülkede yer alan Sedex´in tedarik zinciri sistemindeki sürdürülebilirliğin sağlanması amacı ile Tedarikçi Etik Veri Paylaşımı sistemi bulunmaktadır. Sedex sisteminin merkezi Londra´da yer almaktadır. 51.000´den fazla üyesi olan Sedex´in birçok ülkede yer aldığını bilmekteyiz. Bu sistem sayesinde kaynak veri paylaşımları anında olabilmektedir. Küresel bir organizasyon olan Sedex sistemi için ihtiyacınız olan tüm bilgilere, adımlara Florya Cert´in alanında uzman danışmanları ile erişebilirsiniz. Sedex sistem danışmanlığı ve eğitimleri için hemen incelediğiniz internet sitemizde bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

SEDEX BELGESİ NEDİR?

Supplier Ethical Data Exchange (Tedarikçi Etik Data Paylaşımı) küresel anlamda tedarik zincirleri ile ilgili olarak sorumluluk ve etik iş uygulamalarının gelişimini kapsamaktadır. Sedex kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen 51 ülkede yer alan bu sistemin 51.000 civarlarında üyesi  bulunmaktadır. 3.taraf onaylı olan denetim firmaları tarafından denetimleri yapılmaktadır.

ETİ Ethical Trading Initiative kabulünde bulunan firmaların tamamına yakını Sedex´i kabul etmektedir. Küresel bir organizasyon olarak bilinen Sedex´de kaynakların paylaşımları, verilerin aktarımları baz alındığında en büyük iş platformu olduğu ortaya çıkmaktadır. Sedex´e bağlı olan firmalar çevresine, insan kaynaklarına, iş etiklerine, iş güvenliklerine, kaliteye ve performansa dayalıdır. Denetimlerin bu alanlarda yapıldığı tüm kapsam ve detaylar için bilgiyi bizden alabilirsiniz. Sedex denetimlerinin yapılması ile beraber firmalar pazardaki payını genişletebilmekte ve bu büyük platform sayesinde çok daha fazla müşteriye çok daha hızlı ulaşabilmektedir.

Sedex yapısında bulunan firmaların onaylı denetimlerini yapan firmalar tarafından denetlendiği bilinmektedir. Hazırlanacak olan denetim raporlarında Sedex üyesi olan firmaların görebilecekleri ve incelemeyi yapabilecekleri bir sistem yer alır. Bu sisteme SMETA yani Sedex Üyeleri Etik Ticaret Denetimi denilmektedir. Bu sistemde denetçilerin Sedex ile ilgili olan 4 temel alanı çalışma alanını, güvenlik alanını, çevre alanını ve sağlık alanını kapsayan denetimleri inceler.

SEDEX DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Florya Cert olarak ihtiyacınız olduğu an sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini Türkiye´nin herhangi bir şehrinde sürdürebilmektedir. Firmaların Sedex denetimlerine bağımsız bir şekilde girebilmesi için eğitmen ve danışmanlarımız ile sizlere iş güvenliği alanında, insan kaynakları alanında, çevre ile ilgili konularda, iş etiği ve kalite süreçleri ile alakalı, kısacası tüm kapsam dahilinde hazır bir hale gelmenizi sağlıyoruz.

Sedex´e firmaların hazırlanması için ortalama olarak 6 ile 12 hafta bri zaman gerekmektedir. Bu süreç firmanın isteği ve performansına göre değişiklik gösterebilir. Sizlerde Sedex Belgesi´ne sahip olabilmek için Florya Cert´i tercih ederek kısa bir süre içerisinde tüm faaliyetlerinizi uygun bir hale getirebilir ve SEDEX Belgenizi edinebilirsiniz.

Sedex´e hazırlanabilmek ve Sedex Denetiminden en iyi şekilde ayrılabilmek için gerçekten iyi bir danışmanlık almalısınız. Bu kapsamda uzun yıllardır yalnızca SEDEX eğitimleri ve danışmanlık hizmeti veren firmamız sizlerin hizmetindedir. Denetimlerdeki tüm mevzuata, yeniliklere, konulara hakim olan danışmanlarımız ile sizlerin yanındayız.

SEDEX´İN FİRMANIZA SAĞLADIĞI BAZI YARARLAR

* Sedex ile rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.
* Sedex ile rakiplerinize karşı avantaj elde edersiniz.
* Sedex sayesinde firmanızda verimlilik olur.
* Sedex sayesinde firmanızın kalitesindeki artış gözle görülebilir miktarda çoğalır.
* Çalışanların sirkülasyonunun azalmasını Sedex ile sağlarsınız.
* Sedex sistemine entegre olan firmalarda çalışanlardaki memnuniyet ve güven duygusu artacaktır.

Konu ile alakalı çok daha fazla bilgi almak ve firmanızın ihtiyacı olduğu SEDEX DANIŞMANLIĞI hizmetinden yararlanmak adına aşağıda yer alan numara üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum