0505 579 17 20

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme hizmetleri hakkında bilgilerin yer aldığı Florya Cert kurumsal web sitesinden gerekli olan tüm bilgileri edinebilir ve en uygun fiyatlardan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. ISO belgeleri için genel ad olan yönetim sistemleri belgelendirmesi ve sistem belgelendirmesi adına aranan her bilgi, aranan her hizmet firmamızda mevcuttur. Firmaların ihtiyaç duydukları sistem belgelendirmelerinde organizasyonların bazı belli standartlar ve teknik düzenlemelere göre belirlenen tüm özelliklerinin uygunlukları için Florya Cert hizmetinizdedir.

Firmaların kendilerine ait yönetim sistemlerinin uygulanabilmesi için atacağı adımların tamamı aslında gönüllülük temeline dayanmaktadır. Firmaların müşterilerinden gelecek olan taleplerin, yasal olan tüm şartların yerine getirilebilmesi ve ilgili sistemlerin uygulanabilmesi için firmanıza çok fazla yararı olacak olan sistem belgelendirmeleri sayesinde iyileştirmeler, merkezi sistemlerin oluşumu ve uygulanması daha kolay bir hal alacaktır. Firmanızın devamlı olarak iyileştirilebilmesi adına çalışmaların yapılabilmesi ve günün çalışma şartlarına uygun olarak adımların atılmasında Florya Cert size danışmanlık hizmeti verecektir.

SİSTEM BELGELENDİRME HİZMETLERİ

Firmanıza sunacağımız sistem belgelendirme hizmetleri kapsamında Florya Cert olarak iş sağlığı güvenliği ile ilgili hizmetler, müşteri memnuniyeti ile ilgili hizmetler, kalite ile ilgili hizmetler, çevre ile ilgili hizmetler, bilgi güvenlikleri ile ilgili hizmetler başta olmak üzere bir çok alanda faaliyet sunulmaktadır. Sistem belgelendirme hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirilecek olan standartlar temel olarak alınacak ve uzman denetçilerimiz, danışman ve eğitmenlerimiz ile firmanızın sisteme uyumluluğu aşamaları başarılı bir şekilde tüm süreçlerden geçirilerek hazır bir hale getirilecektir. Firmanızın sistem geliştirilmesindeki amaçları ve firmanıza sağlayacağı yararları Florya Cert araştıracak ve size sunacaktır. İhtiyacınız olan
ISO belgesi için hemen firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Florya Cert bu hizmetleri ülkemizin tüm şehirlerinde verebilmektedir. Florya Cert´in firmanıza sistem belgelendirmesi entegre etmesindeki amaçlarına baktığımızda firmanızın öncelikli olarak kalitesini arttırması amaçlanmakta ve genel olan tüm şartlara uygun olup olmadığının belirlenmesi yapılmaktadır. Tüm standartların kendilerine ait politikası, detayı ve hedefleri bulunmaktadır. Daimi olarak firmanız için tüm kapasitelerin ölçülmesini ve ISO standartları için gerekliliklerin yerine getirilebilmesi amaçlanmaktadır.

Sistem belgelendirme danışmanlığı ile size sunulan belgelendirme ile yönetim sistemlerinize yapılan eklemeler ile müşterilerinize, kurumlara ve diğer taraflara güven sağlarsınız. Kalitenizi arttırırsınız.

SİSTEM BELGELENDİRME SEÇENEKLERİ

* Iso 9001 Belgelendirme
* Iso 22000 Belgelendirme
* Iso 18001 Belgelendirme
* Iso 28000 Belgelendirme
* Iso 22716 Belgelendirme
* Iso 13485 Belgelendirme
* Iso 50001 Belgelendirme
* Iso 27001 Belgelendirme
* Iso 10002 Belgelendirme
* Iso 45001 Belgelendirme
* Iso 14001 Belgelendirme

ve diğerleri için Florya Cert firmasından bilgi ve destek alabilirsiniz.

Sistem belgelendirmeleri her firmaya, her sektöre uygundur. Hemen her türde hizmet sağlayan ve üreten işletmeler için küresel pazarda bir yer vardır. Firmaların müşterilerine ve müşteri potansiyeli oaln kişilere verdikleri taahütleri arasına eklenecek olan kaliteli olmak, memnun müşteriler sunmak, çevreyi koruduklarını göstermek, kirlenme önleyici adımları atmak, iş sağlığına önem vermek, iş güvenliğine önem vermek, meslek hastalıklarını önleyici adımlar atmak, bilgi güvenliğini sağlamak vb.. beyanlar ile bir adım önde olacakları bu belgelendirmeler sayesinde mümkün olmakta ve yalnızca ülke sınırları içerisinde değil, aynı zamanda dünya üzerinde de kabul gören bir firma olmanıza olanak sağlayacaktır. Florya Cert olarak kurumunuzun belirlenen hedefleri daimi olarak karşılayabilmesi için gerekli olan tüm yönetim sistemini hazırlıyor ve uygulanabilir bir hale getiriyoruz.

Florya Cert ile sistem belgelendirme başvurularınızı yapabilirsiniz. Hizmetlerimiz dahilinde sistem belgelendirme menüsünü ziyaret ederek ISO belgelerimizi inceleyebilir ve uzmanlarımızdan bu alanda destek alabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum