0505 579 17 20

Sürdürülebilirlik

Yarın yokmuş gibi davranmak, daha çok tüketmek ve daha çok kaynak kullanımında bulunmak Dünya´mızı malesef çıkmaz bir yola sokmuştur. Artan insan nüfusu ve kullanımları nedeniyle daha fazla üretmek için daha çok kaynak kullanmaya, daha çok üretmeye başladık. İklim değişiklikleri ve küresel ısınmanın etkilerini son dönemlerde daha çok hissettiğimiz Dünya´mızda bu sorunların önüne geçebilmek adına Sürdürülebilirlik konu başlığı ile bir çok durumu aslında uzun soluklu olarak bir standarda bağlayarak en azından yavaşlatabiliriz. Dünya üzerinde kabul edilen, herkesin uygulaması gereken bir düzen, sistem, standarttır. Gelecek nesillerin çok daha büyük sorunlar yaşamaması için üretim alanında, tüketim alanında bazı değişikliklere gidilmesi gerekilmektedir.

Sürdürülebilirlik Danışmanlığı Hizmetleri


Bu kapsam dahilinde Florya Cert olarak en çok yoğunluk verdiğimiz, en fazla dikkat ettiğimiz hizmet başlığı olan sürdürülebilirlik´te firmaların çevresel etkilerini azaltması için gereken adımları birlikte seçiyor ve uzmanlarımız ile firmaların, bireylerin ne kadar doğal kaynak, ne kadar enerji harcadığı ve bu kaynakların / enerjinin ne kadarının boşa gittiğini ortaya çıkarmakla beraber bunların en aza nasıl indirilebileceğini sunuyoruz.

Daha adil ve daha eşit bir dünya için Sürdürülebilirlik önemlidir. Firmanızın verimli lması ve çağa ayak uydurması için sürdürülebilirlik sistemlerine katılması ve bunlara uygun olarak hareket etmesi gerekir. Artan nüfus ve tüketim ihtiyacı nekadar fazla olursa olsun bir çok büyük marka Sürüdürlebilirliğe dikkat etmekte ve paydaşlarının, üreticilerinin de bu kapsamda neler yaptığınıza dikkat etmektedir. Sürdürülebilirliğe uygun olarak hareket edenleri tercih eden markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Sizlerde ürünlerinizin ve hizmetlerinizin global anlamda tanınabilmesi ve pazarda rahatça dolaşabilmesi için sürdürülebilirliğe katılmalısınız. Bunu yalnızca ticari anlamda düşünmemeli, gelecek içinde düşünmelisiniz. Florya Cert olarak bu kapsama dahil olmak isteyen ve daha yeşil, daha sürdürülebilir bir dünya için adım atmak isteyen herkese Türkiye´nin hemen her ilinde hizmet verebilmekteyiz. Aklınıza takılan sorularınız ve talepleriniz için hiç zaman kaybetmeden sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK NEDEN ÖNEMLİDİR


Sürdürülebilirliğin markanız için, işletmeniz ve işletme paydaşlarınız için önemi oldukça büyüktür. Burada hem topluma hemde çevreye verdiğiniz değeri gösterir ve olumsuz etkiler en aza indirilir. Uzun vadeli bir iş modeline ihtiyaç duyanların sürdürülebilirlik sayesinde Dünya´mıza sağladığı fayda oldukça fazla olacaktır. İşletmelerin bugün tamamına yakını sürdürülebilirliğe adapte olmaktadır. Sizlerde faaliyetlerinizde daha fazla verim sahibi olmak ve toplumumuza daha çok fayda sağlamak için Florya Cert firmasından bu hizmeti tercih etmelisiniz. Sürdürülebilirlik stratejinizi birlikte belirleyelim ve ürünlerinizin / hizmetlerinizin gelişmiş olan ülkelerin pazarında daha kolay bir şekilde erişmesini sağlayalım.

* Sürdürülebilirlik kurumsal markalar için yenilikçiliği beraberinde getirir ve Globa Dünya´ya ayak uydurmak için geeklidir.
* Üretimlerinizde ve hizmetlerinizde sürekliliği sağlar.
* Tüm alanlarda sizlere fonksiyonel verimliliği arttırmayı amaçlar.
* Gelişen dünya ve rekabet ortamına adapte olmanızı sağlar.
* Ekonomik anlamda sizlere kazanımların edinilmesine katkı sağlayacaktır.
* Daha iyi ve daha yaşanabilir bir dünya için katkı sağlarsınız.

Sürdürülebilirlik Danışmanlık Hizmeti Almak

Florya Cert firmasından bu hizmet için en iyi danışmanlık faaliyetlerini alabilir ve sürdürülebilirlik projesi kapsamı dahilinde olan firmanızın yapısında, personellerinizde ve üretim aşamalarınızda katkı sağlayabilirsiniz. Firmanızın iç işleyişi için sürdürülebilirlik anlamındaki tüm aksiyonların devamlılığını sağlayabilmek için bizden bu danışmanlık hizmetini en uygun teklifler ve fiyatlar ile alabilir ve Global pazarda, Türkiye pazarında sürdürülebilirlik kapsamına giren projelere, girişimlere dahil olabilirsiniz. Markanızın geleceği için sürdürülebilirlik konusu oldukça önemlidir. Uluslararası pazarda iş birlikleri yapmak isteyen tüm firmaların bu konulara dikkat etmesi gerekir.

Daha fazla bilgi ve detay için lütfen bizi arayın.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ANLIK DÜNYA İSTATİSTİKLERİ

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum