0505 579 17 20

Teknik Dosya Danışmanlığı

Teknik Dosya Danışmanlığı alanında hizmetlerini Türkiye´nin herhangi bir şehrinde dahi sağlayabilen ve kısa süre içerisinde AB´ye üye olan ülkelerde ürünlerinizin rahat bir şekilde satılabilmesi için CE belgesi ilişkilendirmesini sağlayacak olan Florya Cert´in web sitesine hoşgeldiniz. En iyi danışmanlar ile bu hizmetleri sunmakta ve sizlere AB üyesi ülkelerde serbest dolaşıma sahip olan ürünleri elde etme fırsatı sunmaktayız. Dünya´nın birçok ülkesinde kabul gören CE işareti sayesinde tüm standartlara uygun, gerekli prosedürlere uygun olarak üretilmiş olan ürünlere sahip olursunuz. Güvenlik açısından, performans ve kalite açısından gereklilikleri sağladığınızı gösteren bu belge için en öneml unsur teknik dosyasının hazırlanmasıdır.

CE Belgesi alabilmek için gerekli başvuruları yapacak olan her firmaya yardımcı oluyoruz. Tüm sürece hakim olarak danışmanlık hizmetlerini sunan firmamız, bu alanda ihtiyacınız olan her türlü belgeyi hazırlamak için firma yöneticilerinizi yönlendirmektedir. Teknik dosya hazırlama ve CE belgesi almak için gerekli olan risk analizlerinin yapılması, çizimler, test ve inceleme raporları ile hızlı bir süreç sizleri bekliyor. Florya Cert´ten alacağınız danışmanlık hizmeti ile CE teknik dosyanızı hızlı bir şekilde hazırlatabilirsiniz. Her firma hazırlatmış olduğu teknik dosyayı saklamak ile yükümlüdür. Firmanıza kontrol için gelindiğinde bu teknik dosyaların talep edilmesi durumunda yetkili kurumlara, ilgili denetçilere göstermek gerekir.

TEKNİK DOSYA DANIŞMANLIK HİZMETİ

Florya Cert ile sizlere sunulan bu danışmanlık hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde CE belgesine sahip olan ürünleriniz olur. Ce teknik dosya içeriği ile ilgili olacak olan tüm detaylara hakimiz. CE belgesi almak için hazırlık aşamasında bulunan tüm firmaların Florya Cert´ten teklif alması önerilmektedir. Her ürünün kendine has teknik dosyası hazırlanmalıdır. Sabit ve standart bir teknik dosya yoktur. Her firma her ürün için ayrı bir teknik dosya hazırlamak zorundadır ve bu nedenle teknik dosyaların hazırlanması için herzaman profesyonel danışmanların hizmet verdiği, bu alanda tecrübeye sahip olan firmalar ile hareket etmeniz önerilir. CE belgesi alabilme aşamalarındaki süreçlerin sancılı olduğunu bilmekteyiz. Sorunsuz ve hatasız bir şekilde danışmanlık hizmeti almak ve teknik dosyanızın eksiksiz bir şekilde hazırlanabilmesi için buradayız.

CE işareti almak için en önemli adımlar arasında yer alan teknik dosya hazırlanması hakkında daha fazla bilgi alabilmek için incelediğiniz kurumsal web sitemizde yer alan telefon numaraları yada iletişim sayfamızdaki email adreslerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

TEKNİK DOSYANIN AMACI NEDİR?

Üretim yapanların ürünlerinde yer alan tüm detaylarının, gereksinimlerinin, düzenlemelerinin, işlem ve talimatlar aracılığı ile bir sistem üzerinden, düzenli olarak dosyalandığı sistemler bütününe teknik dosya denilmektedir. Bu dosyadaki asıl amaç teknik düzenlemelerde bulunan gerekli şartların uygunluğunun değerlendirilmesi ve ilgili ürünlerin tasarımlarının, üretim şekillerinin ve işlevlerinin anlaşışır olmasıdır. Teknik dosyaların hazırlanması aşamasında gerekli olan tüm detaylar ve hizmetler bütününe Florya Cert aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Teknik dosyalarda yer alan detaylar ürünün AT UYGUNLUK BELGESİ´ne eklenecektir. Bunların bir kopyası herzaman onaylanmış kuruluş tarafından saklanacaktır. İmalatı yapan firmalar teknik düzenlemeler ile ilgili olarak aksi belirtilmedikçe son ürün ile ilgili üretim tarihinden itibaren 10 sene boyunca AT UYGUNLUK SERTİFİKASI´nı ve gerekli teknik dosyaların tamamını saklamak ile yükümlüdür. Sizlerde teknik belgeler ve dosyaların hazırlanması için gerekli adımları bizle atın, hızlı ve kolay bir şekilde CE belgesine ait ürünlere sahip olun.

Ürünlerin Piyasa Gözetimi ve Yönetimine Dair Yönetmelik kapsamıdna oluşturulacak olan teknik dosyanız için akredite olmuş firmamız ile bu hizmet sunuluyor. Gerekli belgelerin hazırlanması ve başvuru belgelerinin tasdiklenmesi ile aşamalara geçiş yapacağız.

Bir teknik dosyada olmazsa olmaz, kesinlikle bulunması gerekli olan detayların başlıkları ise şu şekildedir;

* Ürün ile alakalı olan tüm tanımlar.
* Ürüne ait tasarımların çizim halleri ve ürün ile ilgili olan prosedürlerin detayları.
* Ürün ile alakalı olan yönergelerin ve gerekli olan teknik şartnamelerin tamamının listesi.
* Yönetmelik kapsamına dahil olan ürün ile  alakalı temel gereklere uygunluğunu belli eden kalite faktör değerleri.
* Ürüne ait testlerin belgeleri ve test raporları.
* Ürün muayene sonuçları.
* Ürün için yaratılmış olan başlangıç tip testler ve sonuçlar.
* AT uygunluk belgesi.

Daha fazla bilgi ve en uygun fiyatlardan CE belgesi teknik dosyası hazırlama hizmeti için bize ulaşın.

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum