0505 579 17 20

Ts En Iso/Iec 17020 Muayene Kuruluşları Akreditasyonu Danışmanlığı

TS ISO/IEC 17020 Muayene Kuruluşları İçin Akreditasyon Eğitimi  ve danışmanlığı için en doğru yerdesiniz. Florya Cert olarak ISO 17020 akreditasyonu alanında en bilgili ve tecrübeli danışmanlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaldırma, iletme ekipmanları, bazı faliyetlerdeki işyerlerinde araç ve gerek muayeneleri, makinelerin ve ekipmanların periyodik bakımları, kontrol edilmesi, iş güvenliği açısından ve çevre açısından ölçümlerinin yapılması,  teknik kontrol yetkileri vb.. için ihtiyacınız olan belgelendirme sistemlerine bizim aracılığımız ile hemen erişebilirsiniz. TS EN ISO 17020´de firmalar ürünlerinin, tesislerinin, iş prosesleri, hizmetlerinin incelenmesi, işletme üretim süreçleri, şartlara uygunlukları, faaliyetleriyle bağlı olarak müşterilerine gerekli denetimlerin yapılması, rapor edilmesi vb.. birçok fonksiyonel yapıda olması gereken yapının kontrolünü edinen, uluslararası bir standarttır.

TS EN ISO/IEC 17020 Standardı Revizyonu kapsamındaki bu standart 2012 senesinde revize edilmiş ve yeni standarda geçiş sağlanmıştır.  EA yani Avrupa Akreditasyon İşbirliği Programı kapsamında ulusal olan akreditasyon kurumu ile karşılıklı anlaşmasının yapıldığı, akredite edilmiş olan denetmenlerin belgelendirme, teknik kontrol kuruluşlarının vermiş olduğu belgeleri düzenli aralıklarda uluslararası ve ulusal akreditasyon kurumları tarafından denetlenmesi yapılır ve bu denetlemeler sıkı geçmektedir. Firmanızın ihtiyacı olan " Ts En Iso/Iec 17020 Muayene Kuruluşları Akreditasyonu Danışmanlığı " için hemen incelediğiniz internet sitemizdeki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ts En Iso/Iec 17020 Muayene Kuruluşları Akreditasyonu Süreci

TS EN ISO 17020 ile alakalı bir ürünün, tesisin, fabrikanın incelenmesi ile ilgili tasarım aşamasında yer alan tüm kalemlerin yaşam süreçleri kapsamındaki safhaları içerebilir. Muayene yapan firmaların bağımsız olması ile ilgili olarak mevzuatın ve pazarın ihtiyaçları kapsamında değişim gösterebilmektedir. EN/ISO 9000 ile alakalı olan muayene kapsamında yer alan kalite ssitemlerindeki tüm şartların belirlenmesi için TS EN ISO 17020 standardı inelenebilir. Bu standarda bağlı olarak deneylerin yapılması, muayene yapılması, belgelendirme sistemleri, akreditasyon konularının incelenmesi ile alakalı tüm standartları içermektedir.

* EN 45012
* EN 45013
* EN 45014
* EN 45020

* EN 45001
* EN 45002
* EN 45003
* EN 45004
* EN ISO/IEC 17011

Bu standardı edinmek isteyenlerde asla sektör ayrımı yapılmamaktadır. Muayene işyerini yapan kişilerin tarafsız kuruluşların yeterlilikleri için genel olarak kriter belirlenmesi yapılır. Ayrıca TS En Iso 17020 standardı bağımsızlık kriterlerini kapsar ve belirler. Muayene yapımında hizmet veren kurumlar ve onların akredite olmuş olan kurumlar ile yeterliliğinin tanınması ile alakalı olan tüm kurumlar tarafından kullanılmak amacı ile hazırlanır. Bazı sektörlerde ve hizmetlerde kriterlerin yorumlanmaları gerekebilir.

İhtiyacınız olan bu standart ile alakalı danışmanlık almak istediğinizde Florya Cert´e ulaşabilirsiniz. Florya Cert sektöründe öncü olan uzmanların, profesyonellerin, başarılı eğitmenlerin birleşerek hizmet sunduğu kurumdur. Firmamızda hizmet verenlerin tamamı güncel mevzuatları ve standartları bilerek hareket etmektedir. Web sitemizde yer alan tüm hizmet alanlarında başarılı şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Detaylı bilgi edinmek ve uzmanlarımız ile telefon görüşmesi yaparak hizmet hakkında fiyat teklifi talep etmek çok kolay. Türkiye´nin hangi şehrinde olursanız olun web sitemizde yer alan telefon numaralarını arayarak firmamızdan bilgi, destek ve teklif alabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum