0505 579 17 20

Ts En Iso/Iec 17021 Danışmanlığı

ISO 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşları Akreditasyonu kapsamında Ts En Iso/Iec 17021´da yönetim sistemleri içerisindeki tüm tipler ve ilgili tiplerin tetkiklerinin belgelendirilme yeterliliği, belgelendirme tutarlılığı ile alakalı olarak tarafsız olması için tüm kalite yönetim ssitemleri yada çevre yönetim sistemlerinin yerine getirilmesi için kurumların prensiplerini ve şartlarını kapsayan standarttır. Ts En Iso/Iec 17021 Danışmanlığı almak istediğinizde yönetim sistemlerinin belgelendirme hizmetlerini verecek olan firmaların bu standarda göre akredite edilmesi gerekir.

Daha geniş kapsamlı bir anlatım yapmak gerekirse;

ISO 17021´i Tanıyalım

Sistem belgelendirmeleri hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınız olan ISO 17021 için öncelikli olarak akreditasyon şartlarının belirlenmesini belirleyen bir standart olduğunu bilmeniz ve bu standardın kurumların sistemlerinde belgelendirme faaliyetleri sunacak olan kuruluşların yetkilendirilmesine referans olarak alacak olduğu standarda denilmektedir. ISO 17021 standardının en son güncellemesi ve revizyon işleri 2006 senesinde yapılmıştır.

Son yaşanan hadiselerden ve ekonomik durumlardan sonra herkesin daha net anlayacağı gibi her ülkenin kalkınmışlık değerlerinin artması için en önemli etken ülke içerisinde üretim olmalı, hizmet kalitesinin olmasıdır. Dışarıya bağlı kalmamak için öncelikle teknolojik tüm gelişmelerin takip edilmesi ve malların, alınacak hizmetlerin kaliteli bir şekilde şartlarının sağlanması gerekmektedir. Farklı ülkelerde ürün üretimi yapıldığında bu ürünlerle alakalı fonksiyonların ve ürün işlevselliğinin kalitesi aranız. Kalite, standart kavramı bu kapsamda gelişmiş ve gelişmeyede devam etmektedir. Sitemizde yer alan tüm sistem belgelendirme kategorilerinde faaliyette bulunanların TÜRKAK 17021 denetimlerinin doğru ve başarılı bir biçimde geçilmesi sonrasında Ts En Iso/Iec 17021 belgesine kavuşmaları için hiçbir engel kalmayacaktır. Biz FLORYA CERT olarak yönetim sistemlerinin tetkikini ve belgelendirmesini sağlayan kurumlar için akreditasyon danışmanlık hizmetini uzmanlarımız ile vermekteyiz.

ISO 17021´E NEDEN SAHİP OLMALISINIZ?

Sitemizde yer alan tüm ISO belgelerinde, OHSAS 18001´de ve diğer sistem belgelendirme faaliyetlerinde bulunan firmaların vermiş oldukları belgelerinin ulusal ve uluslararası pazarda kabul görmesi için MLA yani karşılıklı olarak tanıma anlaşmasının imzasının olması ve ayrıca kuruluşun Avrupa Akreditasyon Formuna üye olması aranmaktadır. Kuruluşların ISO 17021 standart özelliklerine göre denetlenmiş olması ile beraber denetim sonucunda yetki belgesini almaya hak kazanması gerekir. Sizlerde bu alanda ihtiyacınız olan tüm bilgiler için uzman kadromuzdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Florya Cert Türkiye´nin heryerinde ISO 17021 belgesine ihtiyaç duyan tüm kurum, kuruluşlar için danışmanlık hizmeti verebilmektedir.

Bizden alacağınız profesyonel danışmanlık hizmeti ile firmanızın üst yönetimi ile gerekli olan toplantıları yapar ve ihtiyaç duyulan kapsamın belirlenmesi sağlanır. Vereceğimiz hizmetlere göz atacak  olursak, danışmanlarımız ile mevcut durumun tespit ve değerlendirilmesi yapılmasının ardından denetçi gereksinimleri sizlere sunulacak ve ortak toplantılar sonucunda firmanın organizasyonunun oluşturulması sağlanacaktır. Organizasyon içerisinde görevli olan personellerin yetkilendirilmesi ve 17021 ile alakalı temel eğitimlerin tamamının Florya Cert danışmanları ile verilmesi bir sonraki aşama olacaktır.

Akabinde ISO 17021 için diğer hizmet başlıkları baz alınarak firmanıza, uygun olucak olan işletme dökümantasyon yapılarının oluşturulması sağlanacaktır. Florya Cert bu alanda en iyi bilgilere erişebileceğiniz ve ISO 17021 alanında en fazla danışmanlık vermiş olan eğitmenleri ile faaliyetleri sürdürmektedir. İç tetkik eğitimlerinin verilmesi ve aynı zamanda firmanıza uygulamalı olarak bu iç tetkiklerin yapılması sağlanmaktadır. İlgili belgeye sahip olabilmeniz için son gözden geçirme toplantısının ardından akreditasyonunun alınabilmesi için TÜRKAK başvurusu yapılacak ve denetimler gerçekleştirilecektir.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve alınıza takılan soruların yanıtlarını öğrenmek için hiç zaman kaybetmeden uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum