0505 579 17 20

Ts En Iso/Iec 17024 Danışmanlığı

Ts En Iso/Iec 17024 Danışmanlığı ile alakalı tüm bilgilere Florya Cert kurumsal web sitesinden erişebilir ve bu alanda merak ettiğiniz her türlü soru için uzman danışmanlarımıza telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

TS EN ISO/IEC 17024:2012 Akreditasyon Kapsamında Florya Cert sizlere en iyi hizmetleri vermektedir. Bu alandaki personel bilgilendirmesi yapan firmaların yada sektöre giriş yapmak isteyen firmaların edinmesi gereken bu eğitimler firmamız tarafından verilebilmektedir. Firmaların aranan tüm  şartları ortaya koyabilmesi amacı ile Ts En Iso/Iec 17024´de kurumların güvenilir, tutarlı ve karşılaştırılabilir olması amacı ile uluslararası kapsamda kabul gören bir standarttır.

ISO 17024 Nedir?

Bu standart yukarıda da bahsettiğimiz gibi uygunluk değerlendirmesi yapacak olan, personeller için değerlendirme ve belgelendirme hizmetinde bulunacak olan firmalar tarafından aranan ilk şarttır. ISO kapsamı dahilinde hazırlanmış olan ce CEN aracılığı ile 2012 senesinde onaydan geçen Ts En Iso/Iec 17024 standartında en iyi hizmete erişmek ve kısa süre içerisinde standarda dahil olmak adına Florya Cert & Danışmanlık ile yola çıkabilirsiniz. Personellerin yetenekleri ile alakalı faydalı bir yaklaşım içinde olan bu standartta firma içindeki performansın arttırılması ile birlikte personellerin belgelendirme alanındaki önemleri ortaya koyulacaktır.

Devamlılığın sağlanabilmesi ve tüm uygulamaların geliştirilebilmesi için bazı şartlar bulunur. Belgelendirme firmalarının yaptığı tüm işlemlere bakıldığında bu işlemlerin Global anlamda, uluslararası seviyelerde olması gerekir. Florya Cert´ten alacağınız eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında personel belgelendirme kurumları için akreditasyon eğitimleri bir kaç gün içinde verilebilmektedir.

Ts En Iso/Iec 17024 Danışmanlığı

Kalite yönetim sistemi anlamında bir çok standardı bulunan bu alandaki personellerin belgelendirme uygulamalarına dahil olması, geliştirmeye açık olması ve devamlılığın sağlanması ilk amaçtır. Belgelendirme şemaları mantığının aktarıldığı ve bu şemaların geliştirilmesi, düzenlenmesi için gerekliliklerin aktarıldığı bir eğitim olacaktır. Belgelendirme süreçlerine katılacak olan personellerin ve firmaların aranan tüm şartları yerine getirebilmesi için Florya Cert sizlere en uygun fiyatlardan hizmet verecektir.

Türkiye´nin neresinde olursanız olun ISO 17024 danışmanlığı için Florya Cert sizlere ulaşabilmekte ve en iyi hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Konu ile alakalı merak ettiğiniz tüm hususlar için hiç zaman kaybetmeden telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir veya anında destek almak için Whatsapp hattımıza site üzerinden yazabilirsiniz. Akreditasyon danışmanlığı denilince akla ilk gelen firmalardan birisiyiz.

FLORYA CERT İLE AKREDİTASYON DANIŞMANLIĞI

Akreditasyon danışmanlığı hizmetimiz kapsamında Ts En Iso/Iec 17024 Danışmanlığında akredite olacak olan personellerin, belgelendirme firmalarının kendilerine ait logoları kullanabilmesi ile beraber kendi firmalarını ortaya çıkarabilmesi yetkileri alınacaktır. Bir işletmenin personel belgelendirme alanında hizmet verebilmesi için önemli olan bu hizmet sayesinde finansal, maddi anlamda bağımsız bir firma olmanız sağlanabilmektedir. Akreditasyon kurumlarının bu alanda faaliyette bulunan tüm işletmelerin finansal ve mali anlamdaki kaynaklarını incelediğini bilmeli ve bu belgeye sahip olmadan bir adım atmamanızı öneririz.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve tekliflerimizi duymak için Florya Cert´i aramaktan çekinmeyin.

asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum