0505 579 17 20

Üts Danışmanlık - Ürün Takip Sistemi

Ürün Takip Sistemi alanında uzun senelerdir hizmet veren firmamıza ulaşarak ÜTS kayıt ve danışmanlığı alanındaki en iyi hizmeti alabilirsiniz. Türkiye´de üretilen veya Türkiye´ye ithal edilen bütün tıbbi cihazları ve kozmetik ürünleri ile alakalı olan ÜRÜN TAKİP SİSTEMİ´nde üretim aşamasındaki ürün bandından satılacağı, ürünlerin kullanıldığı noktaya kadar takip edilmesi için bir alt yapıyı içermektedir.

Florya Cert olarak tıbbi cihazlar alanındaki tüm mevzuatlara hakim olan danışmanlarımız ile ihtiyaç duyan firmalara danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. ÜTS danışmanlığımız kapsamında firmaların ve bayilerin kayıtlarını yapıyoruz, sisteme kaydı yapılacak olan tüm belgelerin hazırlanması, mevzuata uygunluğu, gerekli kontrollerin yapılması Florya Cert ile daha kolay! Sizlerde ürettiğiniz ürünleriniz için serbest satış sertifikası alımı taleplerinde hiç zaman kaybetmemek için bize ulaşabilirsiniz. Uzun senelerdir müşterilerimize en iyi danışmanlar ile hizmet sunmaktayız.

ÜTS Danışmanlık HizmetleriSağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi’ne kayıt işlemlerinizde sorun yaşamamanız ve hızlı bir sürece tabi olmanız için bizi tercih edebilirsiniz. Belgeleriniz & ürünleriniz ve tüm işlemlerinizde tecrübeli danışmanlarımız ile ÜTS KAYDI işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Florya Cert olarak Türkiye´nin her yerinde sizlere hizmet verebilmekteyiz. Bilgilenmek için çekinmeden web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve her aşama için danışmanlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Süreç işleyişi, süreç sırasında ihtiyaç duyulacak belgeler ve diğer kalite belgeleri hakkında bilgi almak istediğinizde iletişim sayfamızdaki numaralarımızı arayarak uzmanlarımız ile görüşme yapabilirsiniz.

İthalatçı firmaların, imalatçı firmaların piyasaya sunacakları her ürünün bu sisteme kaydının olması gerekir. Ürünler için ihtiyaç duyulan belgelerin kayıt aşamasında hazır olması ve eksiksiz olması gerekir. Ürün sınıflarına göre kayıtlarının yapılması zorunlu olan belgeler her ürüne hastır. Her ürünün kendine ait, kendine özel belgesi vardır. Bu belgeler uzman danışmanlarımız tarafından bilinmekte ve sizlere alacağınız danışmanlık hizmeti kapsamında sunulacaktır. Her ürünün teknik belgesi, ürün görseli vs.. olması önemlidir. Tıbbi Cihaz imalatçısı ve ithalatçı firmalar, bayi ve dağıtıcı firmalar ile Optisyenlik Müesseseleri, Ismarlama Protez Ortez Merkezleri, İşitme Cihazı Uygulama Merkezleri, Diş Protez Laboratuvarları ve Eczane ve Ecza depoları vb.. tüm iş kollarının ÜTS´ye kayıt olması gerekmektedir. İlgili mevzuatlara göre tüm yetkilendirilmelerinin yapılması için ve firmaların kayıt işlemlerinin hızlı bir şekilde sürdürülebilmesi için doğru adrestesiniz. Bir çok sağlık kuruluşu ve sağlık alanındaki ürünlerin üreticileri, kozmetik ürünleri üreticileri firmamız ile çalışmaktadır.

ÜTS (Ürün Takip Sistemi) ProjesiBu sistem aslında kullanıcı odaklı bir sistemdir. Türkiye sınırları içerisinde üretilen veya ülkemize getirilen tüm ürünlerin, kozmetik alanındaki ürünlerin, sağlık ürünlerinin satılma aşaması, kullanım durumları, hastaya ulaşımı gibi her aşamanın kontrol altında olmasını arzular. Bu sistemdeki alt yapı sayesinde firmalar ilaç ve kozmetik ürünlerinin orjinal olup olmadığını daha rahat anlar ve ayrıca bu durumda insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Ürünlerin daha net bir şekilde takibinin yapılması için, kayıt işlemlerinin sorunsuz olması ve her zaman orjinal ürünlere insanların erişebilmesi için ÜTS kaydı gereklidir. Ürün takip sisteminde önemli yararlar bulunur. Hem firma hemde ürünleri kullananlar için önemlidir.

Ücretsiz bir ÜTS Danışmanlık randevusu alabilir ve uzmanlarımızdan bu konu hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Sizler için bu kayıt süreclerinin sorun olması derdini ortadan kaldırıyor ve hızlı bir şekilde ürünleriniz için kayıt aşamalarına geçiyoruz. Sizleri bu vesileyle hem zamandan hemde kaynaktan tasarruf etmeye imkan sağlıyoruz.

ÜTS Tibbi Danışmanlığın Bazı Faydaları* Bu sistemin bir çok faydası bulunmaktadır. Ancak öncelikli olarak hastaların güvenliğinin sağlanmasındaki katkısı ölçülemez derecede fazladır. Herkesin güvenli olarak, orjinal ürünlere ulaşması sağlanmaktadır. Tıbbi cihazlarda ve kozmetik ürünlerinde devlet tarafından kontrol edilebilirlik ve izlenebilirlik bu sistem ile sağlanılmaktadır. Ayrıca ÜTS danışmanlığı ile tıbbi cihazların ve kozmetik ürünlerinin kullanımları sırasında ortaya çıkabilecek olan bir çok tehlikeyi önceden sezmeyi sağlamakla beraber bu gibi durumlarda çok daha hızlı önlem alınması için gerekli alt yapı da oluşturulmuştur.

* ÜTS Kayıt sistemi sayesinde ülkemizde kayıt dışı meydana gelecek olan ekonomik hususların önlenmesine katkı sağlanmaktadır. Bu sistem sebebiyle olası bir sorun halinde, eski olan, kusurlu olan ürünlerin kısa süre içerisinde tespitinin yapılması ve geri çağrılması mümkün olmaktadır.

* Ürün takip sistemi ile ülke genelindeki tüm tüketim düzeyleri izlenebilir durumda ve talep durumu incelenebilir haldedir. ÜTS kaydı yaptıran firmaların ürünleri pazarda rahat bir şekilde dolaşabilmekte ve aynı zamanda firmanın markasının güvenirliliğini teminat altına alması sağlanmaktadır. ÜTS kaydı ile niteliksiz olan ürünlerin, sahte olan ürünlerin üretilmesi, piyasaya sürülmesi engellenmektedir.

Daha fazla bilgi ve ÜTS kaydı için uzmanlardan teklif almak adına Florya Cert´i hemen arayabilirsiniz.

 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum