0505 579 17 20

Vegan Belgelendirme

Gelişen hayat standartları ve teknolojinin yaşantımıza hızlıca entegre olması ile beraber insanların yemek yeme ve içme alışkanlıklarında değişikliklerde gözlemlenmektedir. Tüketilecek olan üründe insanların artık bazı arayışları olduğunu bilmek gerekir.

Örneğin ürünlerde çevreye olan duyarlılık, sağlık açısından değerleri, inançlar, hayvanlara karşı olan saygı vb.. başlıklara tüketicilerin dikkat ettiği bir dönemdeyiz. Farklı kültür ve yaşam tarzlarımız olsa bile geçmişten günümüze gelen bazı standartlar bulunmaktadır. Gelişen insanlık ve teknoloji çağı ile beraber bilinçlenen insanlarımız beslenme düzeni ve beslenme alışkanlıklarına karşın değişimleri de beraberinde getirmektedir.

Vejeteryan Belgesi´ne baktığımızda hayvan kökenli olan etler ve et ürünlerinin tüketimi yasaktır. Et harici olan hayvansal ürünlerin farklı farklı kombinler aracılığı ile tüketildiği ürünlerin üretilmesi ve tüketilmesi ile ilgili olarak detayların yer aldığı bu içeriğimizi hemen inceleyebilir ve konu başlığımız olan "Vejeteryan Belgesi" ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vegan Belgesi Nedir?

Vegan belgeleri içinde hayvansal ürünlerin, hayvansal yan ürünlerin olmadığı ürünlerle, canlı olan hayvanlar üzerindeki testleri yapılmamış ürünler için akredite olan kurumlar tarafından düzenlenebilen bir belgedir. Bu belge için alanında uzman ekibimizden hizmet alabilir ve firmanızın ihtiyaç duyduğu vegan belgesine kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Bir ürün için vegan belgeniz bulunuyorsa ürünün üzerinde vegan etiketi yer alabilir. Vegan ürün tüketen ve arayışında olan birçok insan bulunmaktadır. Bu insanlar tarafından üzerinde vegan etiketi olan ürünler daha kolay farkedilmekte ve daha çok tercih edilmektedir. Sizlerde kurumunuz, işletmeniz, ürünleriniz için vegan belgesi almak istediğiniz zaman hemen bizi arayabilirsiniz. Firmamızın sizlere yardımcı olacak danışmanları ile beraber belgelendirme işlemlerinin sağlanabilmesi için tüm dökümanlar hazırlanacak ve onaylanacak olan belgeniz ürününüz için dünyanın her yerinde geçerli olacaktır.

Belgelendirme firmamızdan vegan belgesi alma talebinde bulunan tüm ziyaretçilerimiz için tescil işlemleri, vegan ve vejeteryan standartları, vegan kriterleri, ürünlerin üretim aşamalarındaki kontrollerinin yapılması ve firmanızın vegan belgesine sahip olması için buradayız.

Firmanız için vegan belgesi almak için Florya Cert firmasından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda farklı seçeneklerinde sizlere sunulacağı bu belgelendirme sistemlerindeki uluslararası tanınan ve denetim gören, sertifikasyon altyapısı bulunan vegan dernekleri ile bağlantı kurabilmekte size dünya üzerinde kabul gören bazı önemli detaylarıda aktarabilmekteyiz.

Dünya üzerinde yaygınlaşan vegan seçenekleri artık birçok restoran ve özellikle süpermarketlerin raflarındaki yerini almıştır. Bilginin hayatımızdaki yerinin daha belirgin ve daha erişebilir olması ile beraber tüketicilerin doğru bilgiye, aradığı ürüne ve hizmete çok daha kolay erişebilmesi ve bu alanda daha bilinçli olması ile beraber doğa, hayvan ve sürdürülebilirliğe duyarlılıkta artmıştır. Gıda üretimi ve gıda hizmetleri alanında faaliyet veren işletmelerin herkese ve her diyet için uygun ürünler üretmesi, güvenilir bir marka yaratması için vegan gıda alanındaki seçenekleride bünyesine katmaktadır. Sizlerde markanıza ait vegan içerikli ürünler için " VEGAN BELGESİ " almaya ihtiyaç duyuyorsanız hemen incelediğiniz firmamızın web sayfasında yer alan irtibat bilgileri aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

VEGAN BELGESİ SAHİP OLMAK İÇİN

Vegan belgesine sahip olabilmeniz için gerekli olan tüm adımları ve aşamaları Florya Cert danışmanları sizler için tamamlamaktadır. Bu alanda hizmetlerini sürdüren firmamız süreç ile ilgili tüm aşamalara hakim olan tecrübeli personel ile hizmet vermektedir. Başvuru aşamasından, değerlendirme aşamasına, denetim aşamasından denetimin sonuçlandırılmasına kadar tüm aşamalarda yanınızda oluyoruz. Uygunsuz olan tüm durumları hızlıca çözüme kavuşturuyor ve ortalama 1 ile 3 hafta arasında vegan belgesine sahip olmanızı sağlıyoruz. Bazı özel ve geniş kapsamlı durumlar için süre 10 haftaya kadar çıkabilmektedir. Bu süreç ile ilgili daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruların yanıtları için incelediğiniz sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Uluslararası ve ulusal firmalar tarafından kabul gören Florya Cert firması sizler için bilim ve teknoloji alanlarındaki tüm süreçleri takip etmekte ve sürekli kendini geliştiren bir ekip ile hizmetlerini sunmaktadır. Güçlü çalışan kadrosuna sahip olan firmamızdan " vegan belgesi " teklifleri almak için geç kalmayın ve kesinlikle bizden teklif almadan karar vermeyin.

asansör belgelendirme

 

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum