0505 579 17 20

Yapı Malzemeleri CE Belgesi

YAPI DENETİMİ & BELGELENDİRMESİ

Florya Cert olarak yapı denetim ile ilgili ve belgelendirme hizmetlerimiz ile alakalı ülkemizin sınırları içerisindeki yerel inşaat yönetmeliklerini sizlere entegre edecek şekilde çalışıyoruz. Yapı alanındaki faaliyetleriniz ne olursa olsun yerel olarak inşaat yönetmeliklerine uyuyor olmanız gerekir. Firmamız sizlere yapı denetim ve belgelendirme hizmetlerini alanında uzman danışmanlar ile sunabilmektedir. Tüm projeleriniz için, faaliyette bulunduğunuz alanlar için gereksinimleri incelemekte ve sizler için uygunluğunuz sağlanmaktadır. Firmanızın hizmet verdiği şehirde inşaatlarınızın uygun olmasının ispatı olarak gerekli olan sertifikalarınızı almanıza Florya Cert olarak yardımcı olmaktayız.

NEDEN FLORYA CERT

Yapı denetim belgelendirmesi işlemleri kapsamında firmamızı tercih edebilir ve firmamızın sizlere sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İnşaatlarınızın A´dan Z´ye her aşaması için benzersiz deneyimler sunuyoruz. Sonuç odaklı çalışmalarımız kapsamında projeleriniz nerede olursa olsun kapsamlı bir değerlendirmeyi yapıyor ve sizler için kontrollü denetimi sunuyoruz. Yapı denetimi belgelendirmesi hizmetimizde bizi tercih etmenizin ilk nedenleri şunlar olabilir;

* Projelerinizin tüm aşamaları için kapsamlı denetimler yapılmakta ve firma bütçeniz kontrol altında olabilmektedir. İnşaatlarınızdaki tüm aşamaların planlanan tarihte tamamlanması için belli standartlar sunulmaktadır.

* Florya Cert´in uzman teknisyenleri sayesinde tüm risklerinizi azaltıyor ve inşaatınızda olası hataların önüne geçmenizi sağlıyoruz.

* İhtiyacınız olan yapı yönetmeliklerini biliyor ve gerekli olan standartlara uygunluğunuzu elde etmenizi sağlamamızın yanı sıra resmi yapı belgelendirme hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz.

* Florya Cert sizlerin projelerindeki faaliyet gösterilen ülkedeki güvenlik, yangından korunma, yapı, enerji tasarrufları ve ulaşılabilirlik gereksinimlerini sağlamanızı sağlamaktadır.

Florya Cert Yapı denetim ve belgelendirme hizmetleri şunları kapsamaktadır;

* İnşaatlarınızın sürdürülebilirlik analizlerini yapıyoruz.
* Devreye alma hizmeti.
* Uygunluk belgelendirme hizmetleri.
* Bakım yönetimi hizmetleri.
* Kaliteli güvence ve kalite kontrol denetimlerini sağlıyoruz.
* İnşaatlarınızın denetimlerinin ve teknik kontrollerinin yapılmasını sağlıyoruz.
* Mevcuttaki binalarınızın denetimleri yapılmaktadır.
* Enerji ile ilgili belgelenirmeler yapılmaktadır.
* İnşaattaki planlamalarınızın tasarım doğrulaması alınmaktadır.

ve daha fazlası için yerel olan inşaat yönetmeliklerine uymanıza uzmanlarımız yardımcı olmaktadır.

Yapı Malzemeleri Ce Belgelendirme

89/106/EEC sayılı standardizasyonlar, teknik düzenlemeler ve yürürlüğe giriş prosedürleri kapsamında yer alan yapı malzemeleri belgelendirme hizmeti en karmaşık olan yaklaşım direktifleri arasında yer almaktadır. Belirlenen bu direktiflere göre binalarda, sivil mühendislik işlerinde, inşaat işlerinde kullanılmak amacı ile üretilen tüm ürünlerin ihtiyacı olan belgelendirme süreçlerini Florya Cert olarak takip etmekteyiz.

Yapı malzemeleri için CE belgelendirme işlemlerinde bir çok detaya dikkat edilmektedir. Öncelikli olarak sağlık ve emniyet hususları dikkate alınmaktadır. Dikkate alınan hususlara baktığımızda mekanik mukavemet ve dengesi, yangın emniyeti hususunun yanı sıra aynı zamanda da ürünün hijyenik olduğu, sağlık ve çevreye etkileri, kullanım emniyetleri ve detayları, gürültüden korunması, enerji tasarrufları gibi detaylar teknik dosya ile sunulacak belli başlı konular arasındadır.

Yapı malzemelerinize CE belgesinin iliştirilmesi için teknik spesifikasyonlara uygunluğunun ispatlanması istenecektir. Bu spesifikasyonlar için tüm gereklilikler kontrol edilecek ve uygun olduğu taktirde, tüm işlemleri, detayları ve özellikleri sağladığınız taktirde ürüne CE Belgesi eklemenize izin verilecektir.

Florya Cert olarak ihtiyacınız olan her türlü belgelendirme hizmeti için firmamızı arayabilir ve alanında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum