0505 579 17 20

Zara Inditex Danışmanlığı

Inditex´de üreticiler sistemde olan bazı markalar için üretimlerini yapabilmek adına bazı testlerden geçer. Aynı zamanda üreticilerin sağlamak zorunda olduğu bazı standartlar bulunur. İşte bu denetimleri, testleri ve standartları yapan Inditex kuruluşu için sizde profesyonel destek alabilirsiniz. Nitekim bu testleri, standartları hızlı bir şekilde sağlayarak işinizi yapmaya, üretmeye başlamak sizinde hakkınız. Hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilmeniz için uzman kadromuz ile Türkiye´nin heryerinde hizmetinizdeyiz. Hali hazırda Inditex sistemi ile denetleme yapan 8 büyük marka yer alır. Bunlar Zara markası, Pull & Bear markası, Massimo Dutti markası, Bershka markası, Stradivarius markası, Oysho markası, Zara Home markası ve Uterqüe markalarıdır.

Dünya´nın birçok ülkesinde yer alan bu 8 markaya ait mağazalar bulunmaktadır. Dünya´daki en büyük moda perakendecileri arasında gösterilen Inditex´in bünyesindeki bir markaya ürün üretebilmek adına öncelikle denetimleri geçmeniz gerekir.

Öncelikle denetim ekipleri ve 3.taraf denetim firmaları tarafından sizlere Sosyal Uygunluk Ön Denetimi yapılacaktır. Tüm bu denetimler öncesinden Florya Cert firmasını arayarak destek almanız ve profesyonel danışmanlar ve eğitmenler ile sosyal uygunluk ön denetimine hazırlanmanız gerekir. Bu denetimleri başarılı bir şekilde tamamlamanız için bizi aramanızı öneririz.

INDITEX SOSYAL UYGUNLUK DENETİMLERİ

Sosyal uygunluk denetimlerinin öncesinden bizden hizmet almanız önerilir. Danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde firmanızın iyi bir şekilde denetime hazırlanması ve tüm eksiklerinin önceden belirlenerek giderilmesi gerekmektedir. Olası kötü bir  seneryoda 6 ay boyunca listede yer alan 8 firmanın hiçbirine üretimlerinizi yapamazsınız. En erken bir sonraki denetim 6 ay sonra olabilmektedir. Bu nedenle 6 aylık bir zaman, eleman, masraf kaybı yaşamamak için denetime girmeden önce tüm hazırlıklarınız tam olmalıdır. Denetimleri iyi bir şekilde tamamlayabilir ve vaktinde sonuçlandırabilirseniz hiçbir zaman kaybı yaşamadan hemen marka için üretime başlayabilirsiniz.

Bu tür denetimler öncesindeki hazırlıklar konusunda bilgi sahibi danışmanlarımız sizlere bir telefon kadar yakındır. Hemen Florya Cert firmasından danışmanlık hizmeti ve yardım alabilirsiniz.

Inditex markalarının Türkiye´de üretilen miktarı çok fazladır. Bu nedenle firmamızın ve diğer danışmanlık hizmeti veren firmaların en fazla aldığı hizmet talepleri arasında yer alır. Sizlerde Inditex sosyal uygunluk denetiminden başarılı bir şekilde geçebilmek ve kısa bir süre içerisinde Inditex Extranet sisteminde üretim yapabilir  onayı alabilmek için bizden destek alabilirsiniz. Bu alanda danışmanlarımız birçok firmanın hizmetinde bulunmuştur. Denetim süreçlerindeki hizmetlerimiz, eğitimlerimiz ve danışmanlıklarımız ile kaliteli ilişkiler kurabilir ve işlerinizde 1 adım öteye gidebilirsiniz. Inditex firmasının bu denli büyük bir çapta firma olmasının ilk nedeni kalitesi ve başarılı olan satış stratejileridir. Üretim alanında tekstil ürünleri üreten firmaların bu denetimlere girmesi her üreticinin aynı kalitede olmasını sağlamaktadır. Inditex markasının aynı zamanda insan sağlığına, insan haklarına, çevre bilincine verdiği önemde bilinir. Firma üretimlerini yapan tüm tedarikçilerine uzun yıllardan beri sürdürülebilirlik ile ilgili sorumluluklar yüklemektedir.

INDITEX DANIŞMANLIĞI


Dünya´nın en büyük tekstil markalarının yer aldığı INDITEX´de herzaman insan hakları, iş haklarına saygı yer almaktadır. Bu kapsamda yer alan firmaların ve üretim yapanların karşılaması gereken asgari etik, kurallar bulunur. Inditex´in davranış kurallarına göz attığımızda göze çarpan bazılarından bahsetmek isteriz. Bu kurallar ve başlıklar sizleride yakın zamanda bekleyen INDITEX UYGUNLUK DENETİMLERİ´nde karşınıza çıkacaktır.

* Şirkette zorla çalıştırma durumlarının olmaması.
* Şirket içinde çocuk işçinin bulunmaması.
* Şirket personeli için kesinlikle ayrımcılık yaşanmaması.
* Örgütlenme özgürlüğü ve toplu iş sözleşmesi ile alakalı tüm hususlar için saygı gösterilmesi gerekir.
* Sert olan ve insanlık dışı muamelelerin önüne geçilmesi gerekmektedir.
* Güvenli olarak ve hijyenik bir biçimde çalışma koşullarının sağlanması gerekir.
* Firmada verilen ücretlerin herkes için adil ve yeterli olması.
* Firmadaki çalışma sürelerinin makul düzeylerde olması gerekmektedir.
* İşletmede düzenli olarak istihdam sağlanması gerekir.
* Üretim alanındaki izlenebilirliğin sağlanıyor olması aranmaktadır.
* Firmadaki ürünler ile alakalı oluşturulmuş olan güvenlik kurallarına uygunluğa bakılır.
* Firmadaki ürünler ile alakalı oluşturulmuş olan sağlık kurallarına uygunluğa bakılır.
* Firmadaki çevre bilincinin olması, oluşturulması talep edilir.
* Bilginin gizliliği ilkesinden asla taviz verilmemesi gerekmektedir.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlarımızdan sorularınızın yanıtlarını alabilmek için hemen aşağıda yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Florya Cert danışmanlık hizmetlerinin tamamı sitesinde yer almaktadır. Merak ettiğiniz tüm konular için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.


asansör belgelendirme

 • Eski Büyükdere Cad. No:27 Maslak - Sarıyer / İstanbul
 • 0505 579 17 20
 • 0505 579 17 20
 • info@floryacert.com
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum
 • Kurum